Танкове озеро (військовий полігон)

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Niko писав:Прорвався на танкове (дорога дуже тяжка) аж о 10 годині. Повинен сказати, що клювало гарно. В улові окунь та плотва. До четвертої години ледь вистачило порції мотиля. Окунь так клював, що мусив від нього відмовитися (заощаджував мотиля). Бачив як двоє рибалок заводили в лунку щось велике, згодом дізнався - щука. Лід сильно схуд - вже є промоїни - тому якщо хто збирається будьте ОБЕРЕЖНІ. На льоду багато води. Двоє рибалок ходили на боброве, один із них провалився (обійшлося бо біля самого берега то тільки набрав у чоботи).
Дуже Вам дякую за опис, в мене питання - щуку на Танковому вони ловили на жерлиці???? чи якимось іншим способом? І яка приблизна величина була трофею?
Бо в мене є підозри що все таки є там велика щука, але поки що попадалася геть зовсім маленька.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Niko писав:Хлопці зловили щуку спортивно - на мормишку спокусилася (до 1 кг). Щодо великих екземплярів у мене сумнів, адже їх забрали тої осені (*на власні очі бачив). Хіба що щука за рік може сильно вимахати :?: Тим паче щуку ніхто туди не зариблював. Але і плотву ніхто не зариблював, а вона в достатній кількості наявна... В природі є багато невідомого... особливо в рибалці :roll:
Розповім Вам одну цікаву історію. Щука я впевнений там є наявна солідних розмірів, правда тільки в невеликій кількості 8O - і вся решта риби. Так само як і окуня там просто МЕГА - ВЕЛИКА кількість, і скажу більше є окунь і по 600гр. - опираюся на власні виловлені мною тут в минулому році. Як ви думаєте звідки там взятися такій великій кількості риби? Окунь ви ж мабуть знаєте - дуже повільно росте і за рік не виросте аж ніяк до 600гр. Те саме і стосується щуки - до 1кг, це ще не "прєдєл"!!!!
Все насправді дуже просто - є на полігоні добрі люди, які не тільки про себе дбають, але і про рибалку для інших. Ті люди просто підірвали канал який сполучає Танкове озеро з Бобровим. А в тому каналі я на власні очі не один раз бачив досить великих щук, та і окунь звідти пішов. А природній фактор стався той , що у риби є 6 відчуття - під час спуску води, риба пішла вверх по течії (особливо хижа + біла), і потрапила саме в той канал, а потім звідти назад - "коли люди зробили добру справу". Ось така от історія.
А щодо росту щуки - то за рік вона росте ну звичайно не до 1кг, але враховуючи той факт, що осінню нам досить часто траплялися екземпляри по 150 - 350гр., то думаю що до цієї осені вона точно буде вже по 1кг, а може й більша - благо кормова база дозволяє. :)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Зрештою Ви праві, бо дійсно в тому каналі під час нересту (минулого року) спостерігав вихід кількох щук на нерестилище. Але про те, що цей канал сполучений (*або що його розкопали свідомо 8O ) я не знав. Але моя думка з приводу великої кількості хижака у Танковому не є позитивною. Хижак гальмує розмноження карпа та карася, а ви знаєте який смачний карась із тої водойми! Тому (на мою думку) необхідно посилити рибацький прес з метою вилову хижої риби, але оскільки водойма закрита цього не буде і як наслідок буде те, що було. Така ж ситуація на Бобровому. Там живе кілька мегамонстрів (*яких витянути вже неможливо, йдеться про щуку) і небагато карпів, теж достатньо великих, яких поплавчанкою вже не підіймеш. Нами був виловлений лин масою до 1 кг. який мав поперек тіла глибокі свіжі сліди хватки зубатої. Мені відомо скільки в озеро запущено малька коропа, карася, а де він? Відповідь відома, він пішов на корм. Тому який ще може бути вихід в такій ситуації? Можливо підселення судака для конкуренції окуню, бо щуці вже конкуренцію скласти неможливо. Поставити сіті для регуляції щуки? Я незнаю яка сітка витримає таку щуку, це з однієї сторони, а з другої - командир настільки любить цю водойму, що ні при яких обставинах ці ж самі сіті поставити не дозволить. Тому й рибалка там надзвичайно спортивна, хоча втрати досить значні (*йдеться про наживки). Що там казати таких би водойм побільше, і Керівників-Господарів таких би нам.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Niko писав:Зрештою Ви праві, бо дійсно в тому каналі під час нересту (минулого року) спостерігав вихід кількох щук на нерестилище. Але про те, що цей канал сполучений (*або що його розкопали свідомо 8O ) я не знав. Але моя думка з приводу великої кількості хижака у Танковому не є позитивною. Хижак гальмує розмноження карпа та карася, а ви знаєте який смачний карась із тої водойми! Тому (на мою думку) необхідно посилити рибацький прес з метою вилову хижої риби, але оскільки водойма закрита цього не буде і як наслідок буде те, що було. Така ж ситуація на Бобровому. Там живе кілька мегамонстрів (*яких витянути вже неможливо, йдеться про щуку) і небагато карпів, теж достатньо великих, яких поплавчанкою вже не підіймеш. Нами був виловлений лин масою до 1 кг. який мав поперек тіла глибокі свіжі сліди хватки зубатої. Мені відомо скільки в озеро запущено малька коропа, карася, а де він? Відповідь відома, він пішов на корм. Тому який ще може бути вихід в такій ситуації? Можливо підселення судака для конкуренції окуню, бо щуці вже конкуренцію скласти неможливо. Поставити сіті для регуляції щуки? Я незнаю яка сітка витримає таку щуку, це з однієї сторони, а з другої - командир настільки любить цю водойму, що ні при яких обставинах ці ж самі сіті поставити не дозволить. Тому й рибалка там надзвичайно спортивна, хоча втрати досить значні (*йдеться про наживки). Що там казати таких би водойм побільше, і Керівників-Господарів таких би нам.
Так дійсно, Ваша правда. Але на рахунок того що хижак приторможує розмноження карпа та карася?! ви знаєте може десь і є в цьому правда, але зато коли є досить хижої риби в водоймі, то риба праткично не хворіє!!!!! Але на скільки мені відомо то в Танковому озері є достатній кількості нормальний карп і карась, навіть "золотий" Є!!!! запустити судака - це нормальна мисль, але треба ще і толстолоба туди запускати разом з амуром - щоб не заростало, Ви мабуть пам"ятаєте як заростало Танкове озеро.
Про Бобровських мега-монстрів я чув, але щось не щастить :? ні як, хоча б потримати їх на спіннінгу.
А на рахунок жорсткого пресінга на хижу рибу на цих водоймах - то Ви знаєте, одним можна покращити ситуацію з розплідненням риби на данних водоймах, а іншим сильно нашкодити - САНІТАРІЯ ПОВИННА БУТИ!!!! (це ж як вовк в лісі).
Думаю, що як зійде лід, то десь обов"язково пересічемось на даних водоймах.
Ні хвоста Вам, Ні луски!!!!!

Пи.Си.
А такого господара як Олександр Сергійович - то дійсно треба ще пошукати, дуже хороший чоловік.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Юра предложил порыбачить на Ровенском полигоне на «танковом» ставке, а сам не смог, но договорился за нас. И вот мы вчетвером около 8 часов бурим первые лунки.
Пока Олег собирает свои поплавковые удочки, я просверлил 2 лунки и в первой же начинает клевать как из пулемета, но что странно, то 2 окуня, то 2 плоточки...
Зображення
Но эта очередь довольно быстро прекратилась, удалось словить только 6 окуней и 4 плотвы — ну что ж и так неплохо, иду искать рыбку на глубину ближе к средине. Сверлю с 10-ок лунок, но поймать удается по 1-2 рыбки с лунки, правда плоточка тут крупнее и если обходить лунки по 2-му кругу то опять попадается 1-2 окушка. Такая же ситуация на всем водоеме судя по тому как рыбачки ищут рыбку...
Зображення
Прибежал спаниель — видимо живет с солдатами на полигоне, без спроса взял и сожрал окуня, дал ему еще 2 — тоже съел :). После начал приставать, чтоб я его гладил и конечно добром это не кончилось — зацепился и оборвал вольфрамовую мормышку :). Я его долго обыскивал :), но так и не нашел сразу. Разозлился и прогнал его, привязал дедовскою самодельную мормышку и попробовал ловить без мотыля — получилось. И я даже сказал бы, что когда не клевало на мотыль, безмотылка срабатывала...
Вдруг в сантиметрах 20-ти от дна поклевка и забилось что-то большенькое, имея уже печальный опыт обрыва мормышек аккуратно завожу в лунку — Карась! И крупненький, но он ловко извернулся, отцепился и стал изогнувшись поперек лунки, я как в том видео пытался его схватить, но руку глубже как по кисть у меня ума хватило не совать - убежал короче. И жалко было и смешно...
Но спустя минут 40 на стоячку мне все-таки удалось словить карасика, правда немного меньшего чем тот, что убежал...
Еще одно наблюдение — когда выглядывало ненадолго солнышко сразу поклевывала плоточка, но в целом погода была не очень комфортная, мешал довольно сильный ветер...
Поехали домой около 14 часов, под конец рыбалки прибежал спаниель и я почти сразу нашел на нем свою мормышку — кто знает, может если-бы не он, я так и не поставил безмотылку и не словил карася...
Зображення
Из окуней получилась вкусная уха, а плотву и карасика пожарил.
:lol:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Спасибо Андрей за отчет.
Жаль конечно что не смог поехать с Вами, а так хотелось - семейные вопросы... :? Ну я думаю что Вы остались довольны?
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Viktorovi4 писав:Спасибо Андрей за отчет.
Жаль конечно что не смог поехать с Вами, а так хотелось - семейные вопросы... :? Ну я думаю что Вы остались довольны?
Жалко конечно, что у тебя не получилось. А мы очень довольны - спасибо :D !
Многие встреченные рыбаки жаловались, что плохо клюет.. Я так не считаю удовольствие получено и + повидал старые места - мне же когда заканчивал свою офицерскую карьеру пришлось "повоевать" на этом полигоне ... :lol:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Побували на водоймі (нас було четверо Николай33 з товаришем мій брат і я), крім нас були ще пятеро рибалок. Звісно рибалка відбулася, але запаморочення від кльову не було - кілька плотичок, піпісочні окунчики та зловлений мною на мормишку щупачок. На водоймі вже від берегів промоїни, місцями лід крихкий - будьте обережні! А собак дійсно приходить попрошайнічать - скучати не дає :lol: .
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість