Танкове озеро (військовий полігон)

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Танкове озеро (військовий полігон)

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Шановні друзі та колеги!!!!!
Звертаюся до Вас як до єдинодумців і людей які всім серцем та душею як і я люблять природу і спілкування з нею. Всі Ви дуже добре знаєте мабуть Танкове озеро - благо мені вдалося в минулому році надати Вам можливість порибалити на ньому, але в зв'язку з сильними морозами та досить грубим льодом на даній водоймі почала задихатися риба. Тому хочу звернутися до Вас колеги - в кого є можливість взяти бензопилу з довжиною шини 50 - 60см та поїхати зі мною щоб порізати трохи лід і повстромляти очерет щоб риба змогла нормально перезимувати і потішити нас в цьому році відмінним кльовом і уловом. Після порізки льоду рибалку Вам я організую.
Всі пропозиції будь-ласка пишіть в лічку.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Щас уточню на счёт длины шины.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

KYM писав:Щас уточню на счёт длины шины.
спасибо Серега - это мой новый №моб.телефона +38(050)442-34-28 - безлимитный.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

По информации от Стартера, сегодня пилка должна быть у него и возможно пожже у меня.
Думаю если так всё и получиться - можно пробовать завтра дёргать на танковое, спасать озерцо!

Пы.Сы. Вот только вопрос хватит ли длины шины. Если нет - прийдётся высверливать буром и додалбывать пешнёй.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Viktorovi4 писав:порізати трохи лід і повстромляти очерет щоб риба змогла нормально перезимувати
Раджу снопи очерету робити досить обємними - тонкі промерзають і не дають того ефекту. Краще менше - але товщі! :D :D :D
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

На завтра 03.02.2010 р. потрібні добровольці для допомоги на Танковому.
Є бензопила але нажаль не досить довга шина, майбуть прийдеться доламувати кригу сокиркою, думаю разом вирішимо що робити.

Потрібні де-які інструменти та матеріали:
Сокира
Бур
Пешня
Мотузка
Сало
Цибулька
Хліб
Чай/Кава, тощо...:D
Бойовий настрій
і т.і.

Будемо вдячні усім хто зможе завтра допомогти!
Прохання відписати бажаючім про можливість виїзду з нами та наявність хоча б якогось з потрібних інструментів та матеріалів.

Усім наперед дякую!
Не забувайте дана водойма ще не один раз нам стане в пригоді для проведення тусовок та фестивалів!!!

Пи.Си.Пи.Си. Залиште контактні телефони ті хто зможе їхати.
Мій №тел. 067-360-88-01/093-323-81-17 Сергій.
Востаннє редагувалось 03 лютого 2010, 00:01 користувачем KYM, всього редагувалось 2 разів.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Завтра нажаль на роботі, вирватись неможу. Сокирка є маленька туристична, можу за потреби надати.
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Для тих хто мав нагоду порибалити на Танковому, і для тих хто не був, але не байдужий - велике прохання допомогти спасти від замору рибу!
Отже всі хто в змозі приїхати і фізично допомогти, будьласка зізвонюйтесь, і мерщій спасати!!
А ті котрі в силу причин не можуть приїхати, але не хочуть бути в стороні в таку жахливу мить для водойми, давайте скинемося (хто скільки може і не жалкує)

P.S. Я проживаю не в Рівному, тому тільки в четверг зможу приїхати у Рівне і передати 150грн (лише потрібно якось це дійство спростити, може в якійсь магазин риболовний) привезу і лишу.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Відгукнулися на прохання допомогти "розігнати" замор:
Ковальський Віталій

Скоріше всього бажаючих більше не буде...
Але при проведенні черговоро спінінгового фестивалю буде дуже багато нарікань, що не хватило місця у списку запрошених :lol:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Мужики звиняйте. Хотів би приєднатись, але не зміг. "Воднік" не відпустив мене. Якби збирались на вихідних, я б з радістю, тому що люблю таку працю.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Дякуючи Віталію Ковальському та Стартеру сьогодні видалось можливим хоч якось допомогти водоймі.

В районі 11:40 прибули на місце. Бензопилка завелася з пів-оберта і вперед крушити! :)

Лід якраз на довжину шини (30-32 см), от якби пилку з довшою шиною, взагалі було б легше.

Вирізали першу ополонку, пристосувалися до тактики і глиба вагою під 150-200 кг пішла "спатки" під кригу. Ополонка приблизно 70х70 закрасувалася в районі понтону.

Далі ще + 2 таких ополонки. Дозаправка і вперед різати очерет, а тут засада, різати очерет бензопилкою, як стало зрозуміло - дуже тупо і малий ККД. Назбиравши пару оберемків камиша відносимо до 1-ї ополонки, зафрактовуємо туди і розуміємо, що до вечора нам самім очерету на усі ополонки не назбирати.

Телефоную Юрію (ЕксРедбулловичу), він вирішує питання і вже після вирізки 4-ї ополонки до нас підходить старший по танковій водоймі - її "смотрітєль" і його помічник у цивілці.
Пояснюю їм що треба робити і вже через пів-години віз з накошеним косою очеретом їздить біля нарізаних у кризі ополонок.

На цей день чим змогли - тим допомогли, Віталію потрібно було їхати вирішувати робочі питання, а мені - доставити зголоднілого синулю додому.

Вирішили, що запостимо на форумі скільки сил потрібно на субботу (як говорив Юра - він збере людей - бажаючих), що потрібно брати з собою і що робити та поїхали додому.

Поки ми з Віталіком купалися з пилкою, Дмитро Сергійович тренувався на дрібному окуні:

Зображення
Зображення

Отже наші поради:

- з собою потрібно мати обов"язково косу (або вирішувати питання про її позику у того дядька - старшого, хто відповідає за водойму, в них є і віз, на якому можна возити очерет до ополонок);

- потрібна бензопила з шиною хоча б 50 см - легше і бистріше різати кригу;

- потрібен значний запас бензину, адже крига забирає багато потужності пилки і бензин просто вилітає...;

- потрібні не байдужі помічники, ми обидва після 3-ї ополонки та декількох приносів очерету були мокрі - чим більше людей, звісно тим бистріше і легше все зробити як треба;

- для толку потрібно різати десь зо 15-20 ополонок, якщо ви хочете, щоб був ефект;

- ополонку треба набивати очеретом дуже щильно, щоб очерет стояв, як в молодого, а не лежав бо його мало, а для цього на 1-ну ополонку, повірте його треба немало (звідси потрібні роботяги-помічники);

- можливо є сенс взяти з собою скотч, щоб в місці косіння очерету його відразу формувати в потрібної форми та об"єму оберемок і тоді вже відносити зв"язаний скотчем оберемок до ополонки, після чого все ж таки ущильнити ополонку ще додатково.

- не забудьте взяти з собою по 1-й зимовій вудці, додому на юшку чи на тараньку обов"язково зловите десяток, другий окунців.

Усе це я написав тому, що у суботу можу бути задіяний на роботі і не вдасться з вами вирватися.

На даний момент для надання допомоги водоймі у субботу зареєструвалися слідуючі бажаючі:

1. Viktorovi4
2. Черпак Олександр
3. Женя (Іхтіофіл)
4. Николай33 (+ товариш)


Реєстрація продовжується!
Востаннє редагувалось 05 лютого 2010, 10:27 користувачем KYM, всього редагувалось 1 раз.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

буду завтра в ровно, где то в 10-30 утра, кому передать денежку ??
оставьте телефон
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Я приеду с друганей в суботу, конечно с меня помощник ни какой, но друг поможет, единственное на какое время примерно, и как туда ехать обьясните, а лучше покажите с гугли где находится водоём
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Привіт колеги!
В-першу чергу хочу подякувати Сергію та Віталію Ковальському за оперативний відгук допомогти. Хлопаці Ви зробили все що змогли - за це Вам величезне ДЯКУЮ І НИЗЬКИЙ УКЛІН ДО ЗЕМЛІ!!!!!
Хочу вибачитися перед Вами за те, що не зміг бути з Вами в цей день - просто нова робота, думаю Ви розумієте.

Що стосується суботи - Женя (Іхтіофіл Рибопедович) готовий також допомогти, я само собою + машина в мене VW Caddy грузо-пасажир - тому можу забрати обладнання і все що треба + людей (але в буду), бо тільки 1 може сидіти в кабіні зі мною.
За косу я домовлюся, і за все що є на полігоні я 100% домовлюся.
Тому на суботу я готовий - 300%

Колеги - всі хто не байдужий, давайте активніше визначайтеся.

Якщо є питання звоніть: +38(050)442-34-28 Юрій.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

На даний момент для надання допомоги водоймі у субботу зареєструвалися слідуючі бажаючі:

1. Viktorovi4
2. Черпак Олександр
3. Женя (Іхтіофіл)
4. Николай33 (+ товариш)


Реєстрація продовжується!

Якщо є питання звоніть: +38(050)442-34-28 Юрій.
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей