Танкове озеро (військовий полігон)

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Николай33 писав:Я приеду с друганей в суботу, конечно с меня помощник ни какой, но друг поможет, единственное на какое время примерно, и как туда ехать обьясните, а лучше покажите с гугли где находится водоём
Собираемся выезжать в 7.30 из Ровно. Отпарвление традиционное - от льнокомбинатовского кольца.
мой номер телефона есть на форуме - на ветке Танковое озеро.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

KYM писав:На даний момент для надання допомоги водоймі у субботу зареєструвалися слідуючі бажаючі:

1. Viktorovi4
2. Черпак Олександр
3. Женя (Іхтіофіл)
4. Николай33 (+ товариш)


Реєстрація продовжується!

Якщо є питання звоніть: +38(050)442-34-28 Юрій.
список поповнився:
- Саша Патик
- Віктор VIK

Ну що - з Богом!!!!
Поламаємо завтра всю кригу!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Пи.Си.
Шкода що Сергій незможе бути з нами, а то було б веселіше :lol:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Скажу одне, є таке прислів"я - "Пи**іти - не мішки ворочати!"
З кількості учаників завтрашньої акції видно хто робить діло, а хто тільки часом жару у вогонь підливає...
Вибачте за можливий офф-топ, може адмін не побачить... :lol:

Від мене особисто щира подяка за спасіння нашої майбутньої спортивної тренувальної бази таким справжнім форумчанам-безкорисникам, як:

- Viktorovi4
- Николай33
- Черпак Олександр
- Женя (ІхтіофілРибопедович)
- Ковальський Віталій
- Патік
- Vik

Я впевнений - водойма Вас не забуде!!!

Усім хто не поїхав - щасливої риболовлі на інших водоймах області взавтра!

Пи.Си. Юрику, юшечку все ж таки став варитися, може після обіду, якщо буду мати хоч трохи сили, приїду, принаймні для вручення призів за допомогу небайдужим від рибальських крамниць Рівного (бури, вудки, жилка, черпаки, ящики ... тощо)!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vik »

щойно з танкового, ух, нарубали 10 ополонор 1х1м.
з погодою не пощастило, сильний вітрюган.
приїхаль десь о 9годині, і відразу за роботу, в 10-30 вже було прорубано 10 лунок (процес роботи Viktorovi4 зазняв на фотік, обіцяв пізніше викласти). браві солдати мали заповнити їх очеретом, по дорозі додому зустріли їх напів дороги до водойми.

після виконаної роботи, трішки половили рибку, кльов був не важний, але без риби не залишились :)
по дорозі назад засіли, дуже сильно перемело дорогу, але дякуючи Николаю33, та його танку ХС90, який нам пробивав колію, не смертельно, якби не він то ночували б

дякую всім за веселу робочу компанію, а саме:
- Viktorovi4 + товариш Саша
- Николай33 + Віктор
- Черпак Олександр
- Patik.
Востаннє редагувалось 06 лютого 2010, 20:50 користувачем Vik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Я та мій товариш Віктор, дуже вдячні Всім за гарно проведенний час, і нове знайомство!
P.S. водойма сподобалась, а прозорість води просто вражила!
І доречі щира подяка за смачненьку рибу від мого котика Жорика :)

Зображення
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Молодцы, ребята, моё уважение Вам! Респект 100%! Браво!
Простите, что не смог приехать...
Даёшь фотки? ;)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Jigmen
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 93
З нами з: 07 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Jigmen »

Мужики!!!Всем Вам ОГРОМНЫЙ РЕСПЕКТ!!!Слов нет...МОЛОДЦЫ!!!
Рыба-ДРУГ,а не ЕДА!!!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

KYM писав:Молодцы, ребята, моё уважение Вам! Респект 100%! Браво!
Простите, что не смог приехать...
Даёшь фотки? ;)
Всім привіт - обіцяю сьогодні в вечері викласти - 100% + моя розповідь про те як це відбувалось.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

В-першу чергу хочу оголосити ВСІМ величезну подяку (хто відізвався ) за допомогу в спасінні водойми і підводної фауни Танкового Озера, а саме Олександру (Patik), Віктору (Vik), Олександру Черпаку, моєму товаришу Олександру (який приїхав хоч на 30хв, але одразу яро взявся допомагати), Кощуку Сергію - за дружну підтримку та особисту участь в середу разом з Віталієм Ковальським, і особливу подяку Миколі (Николай 33) і його товаришу Віктору які приїхали до нас з Зорі - хлопці ми разом всі зробили дуже велике діло, за що всім Вам дякую і низький уклін.

Ну а тепер по порядку.
Виїзд був запланований в 7.30 від льнокомбінатівського кільця.
В 7.30 я забераю першого учасника марафону "Спасіння Танкового озера - 2010" Віктора (він же Vik) живе зі мною по сусідству, і вирушаемо по Патіка. По дорозі до мене телефонує Микола (Николай 33) і говорить про те що, він виїжає до нас на допомогу зі своїм товаришем Віктором, і просить щоби ми їх дочекались, я його заспокоїв
, повідомивши йому, що я збираю в данний момент колег, і вони встигнуть спокійно доїхати на домовлене місце відправки на полігон. Забрали Патіка і вирушили по Олександра Черпака. Поки я всіх позбирав і ми приїхали на льнокомбінатівське кільце - то Микола (Николай 33) разом зі своїм другом Віктором чекали нас вже на своєму "бойовому танку 8O під маркою Volvo XC 90". Заправившись ранешньою кавою + коньячком ми всі разом вирушили в пункт призначення - Рівненський полігон, Танкове озеро. КПП - відкриття воріт і от ми на території полігону. Погода в цей день особливо втішати не хотіла - дув сильний вітер + періодично разом з снігом. По дорозі до озера зустрічаємо жигулика який трішки застряг в снігу і газель "хлібовозку". Із-за сильних заметів дороги вони змушені були відмовитися від проїзду по полігону, але МИ!!!! НІ!!!!! Я пропускаю вперед робінзона - розвідника Николая 33 на своєму танку :) ХС90 для того щоб проклав нам шлях, і завдячуючи йому ми спокійно без особливих пригод доїхали до місця.
В 9.00 ми всі вийшли для того щоб попередньо оцінити ситуацію і заодно оцінити роботу нашого колеги Сергія Кощука + Віталія Ковальського які в середу вже різали ополонки на озері - хлопці СУПЕР!!!!!. Всі побрали свої робочі інструменти бури, пешні, кава, чай, коньячок ну і сальце :) і ми вирушили до роботи.
Я підійшов до Николая33 щоб запитати як перші враження від озера - він відповів що СУПЕР!!!, і він запитав чи можна порибалити - відповідаю ЗВІСНО!!!! і ми показали йому перспективні місця де добре клює окунець. Його товариш Віктор тим часом підготував для Николая33 місце для риболовлі і трішки піздніше приєднався до нас.
Ми зразу визначили місця для прорубки ополонок і визначили кількість - 10 ополонок. Ополонки ми різали в основному по русловій частині озера так як там все таки невелика течія, і саме це буде сприяти розповсюдженню кисня під кригою, остання ополонка була прорубана практично вже в кінці озера (ближче до місця втоку води в озеро).
Лід виявився не дуже грубий по руслу - приблизно 25см, бо в місцях де небуло течії, то лід був порядка 35см.
Тактику ми обрали просту - росчищали місце під ополонку, робили розмітку(ополонки були квадратні), потім бурами просверлювали лід по куткам і потім між ними, і пешнею перебивали перегородки між лунками - ну виглядало це приблизно так:
Зображення

За дві години ми прорубали 10 ополонок!!!!
Зображення

Я зізвонився з командуючим і попросив допомоги в косінні очерету, до нас підійшли старший "надзіратель" :) і двоє солдатів, ми пояснили їм що до чого видали інвентар "скотч" і вперед до діла.
Стомлені але задоволені, ми робимо кофе-брейк і пробуємо ловити потім рибку. Рибка спочатку клювала непагано, але потім кльов ставав все гірший і гірший, в принципі як і погода і в 15.00 ми прийняли рішення збиратися і їхати додому.
Дорога назад виявилася досить складною - за пів дня, із-зі сильного вітру зі снігом дуже сильно перемело дорогу, навіть бойовій машині ХС90 часом було складно прорватися через замети, я їхав слідом за нашим провідником, але сталося як то кажуть, ми застрягли - але не біда, справжня чоловіча дружня компанія ніколи не залишить в біді - мою машину штовхали 4 чоловіки + іноді я виходив знеї щоб відкинути сніг з під машини і коліс. 15хв боротьби з негодою і дорогою і ми звільнилися.
Ось такий нам видався "Марафон спасіння Танкового озера - 2010".

Пи.Си.
Ще раз дякую усім хто допомагав в спасінні Танкового озера і підводної фауни данного озера.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Николай33 писав:Я та мій товариш Віктор, дуже вдячні Всім за гарно проведенний час, і нове знайомство!
P.S. водойма сподобалась, а прозорість води просто вражила!
І доречі щира подяка за смачненьку рибу від мого котика Жорика :)

Зображення
Будь-ласка, нехай їсть на здоровья.
Від себе та компанії хочу подякувати Вам за те, що знайли час і можливість приїхати, підтримати нас і допомогти.

Пи.Си. Ну і також дуже дякую за допомогу при проїзді засніжених шляхів полігону, як би не твій "танк" могли би не доїхати. 8)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Цікаво дізнатися чи військові правильно набили ополонки очеретом.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

KYM писав:Цікаво дізнатися чи військові правильно набили ополонки очеретом.
пробував зв"язатися з командиром, але поки що він дуже зайнятий - мабуть понеділок. Але враховуючи той факт що вже були попередні ополонки готові, то думаю, що солдати з орієнтувалися як це треба було зробити... :?
Як уточню інформацію одразу відпишу.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Прорвався на танкове (дорога дуже тяжка) аж о 10 годині. Повинен сказати, що клювало гарно. В улові окунь та плотва. До четвертої години ледь вистачило порції мотиля. Окунь так клював, що мусив від нього відмовитися (заощаджував мотиля). Бачив як двоє рибалок заводили в лунку щось велике, згодом дізнався - щука. Лід сильно схуд - вже є промоїни - тому якщо хто збирається будьте ОБЕРЕЖНІ. На льоду багато води. Двоє рибалок ходили на боброве, один із них провалився (обійшлося бо біля самого берега то тільки набрав у чоботи).
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
stim

Непрочитане повідомлення stim »

Добре діло зробили.
Але ще раз питання до модератора-невже не можна зробити гілку SOS для подібних екстренних випадків-люди просто вчасно не бачать таких важливих тем.Молодці,що зроблену роботу описали великим червоним шрифтом,але так мала виглядати гілка форуму про небезпеку для риби.Прошу без образ.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

stim писав:Добре діло зробили.
Але ще раз питання до модератора-невже не можна зробити гілку SOS для подібних екстренних випадків-люди просто вчасно не бачать таких важливих тем.Молодці,що зроблену роботу описали великим червоним шрифтом,але так мала виглядати гілка форуму про небезпеку для риби.Прошу без образ.
Взагалі Сергій правильно писав, на рахунок прислів"я, але особисто для Вас хочу сказати наступне - уважні форумчани читають всі теми, а особливо ті в яких є нові повідомлення, тому шановний будь-те уважніші. А якщо тема не є для Вас цікавою, і Ви її просто не перегладяєте вчасно, а десь потім, то краще не виставляйте Ваші коментарі, тіпа - я би зміг, але.......
Думаю я ясно виразився.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість