Тролингові приманки

воблери, силікон, залізо, попери, спінер-бейти, паралон і т.д. і т.п.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Тролингові приманки

Непрочитане повідомлення vvi »

Підскажіть що в кого краще працювало по тролингу на:

1. Соснах - (власний вибір воблерів- окуня салмо та щука від 10см. до 2 ,5 м, бомбер плотва, ратлин - рапала останній найменш ефективний в мене)

2. Страшево - (власний вибір-юзорі л миноу 44-66) синій голубий)

3. Льва (власний вибір аналог страшево)

Да цікавить шнур та параметри який народ переважає для тролинга
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Сосне - Rapala Original FP 13cm, на Салмовські чомусь не брало (але кльову як такого не було ващщще), також працювали Рапалівські J-7 та J-9.
Страшев - окуньовий J-7, стандартний J-9.
А взагалі вважаю троллінг рибалкою для лежнів (це більше заготівля риби ніж чесна рибалка), часом можна троллінганути, але...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Дякую, цікаво буде спробувати, а щодо тролинга я вважаю це як музика, що кому до впордоби.
Якщо тролинг всеж таки це заготівля то підскажіть де можна заготовити, буду щиро вдячний :wink:

Як на мене щуки в нас у водоймах стільки що її шукати та видирати потрібно, а коли вона кормиться то шанси як на мене майже рівні.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Зараз думаю з троллінгом гайка - зілля ще високе, ось пізніше трохи, ближче до осіні буде сенс спробувати. Хрінники, Сосне, Страшів, і тому подібні водойми.
В "Альбатросі" купував воблерочок, його раніше не було ніде - Rapala J-5 ось їм або поверхневими воблерами інших виробників можливо можна над зіллячком спробувати і зараз. На даний момент зайнявся ремонтом дома, тому мені важко судити що зараз робиться на воді, адже останній раз був на водоймі 2 тижні тому, як виїду на рибалку обов"язково відпишуся, якщо цікавить - гляну місця чи є де тролінганути.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

8) Да, дякую було б цікаво. Останній раз ми були на Льві результат майже ніякий 4 шнурка які навідь брати не можна але найбільша залікова до 1 кг зайшла на 1 мепс під мостом коли стояли на паузі, решта на л миноу 66 синій юзорі, да тролинг освноний осінь але як говрять готов сані літом :wink:
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

Для мене тролінг на рівні з переметом. Прийшов в ранці зняв рибу і пішов додому так і на троллінг пливеш в човні попиваєш пиво чекаеш поки щука сама зловитья. Ми ж ловим рибу не тому що їсти немає що а для власного задоволення давайте шукати більш спортивні і цікаві способи лову. :(
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

larry +1
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

larry писав:Для мене тролінг на рівні з переметом. Прийшов в ранці зняв рибу і пішов додому так і на троллінг пливеш в човні попиваєш пиво чекаеш поки щука сама зловитья. Ми ж ловим рибу не тому що їсти немає що а для власного задоволення давайте шукати більш спортивні і цікаві способи лову. :(
8) :lol: Все дуже індивідуально. А, з таким підходом можна перемет побачити і в спінінгу з подвійною снасткою... 8O.
А, про те, що зняти рибу ..... це всерівно, що сказати піти знайти бровку та надолбати риби.... . Все залежить від величини водойми. Люди не тільки на малих озерцях плавають....
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Лари +2
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

троллинг

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

А в Роcсии например,вышел указ о запрете ловли методом тролинга(дорожки)с использованием мотора или паруса
http://www.fion.ru/news/trilling_zapret.html.

А как в Украине обстоят с єтим дела???Сам по осени плаваю :oops: ,но без фанатизма.
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

larry +3. Без фанатизму
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення proteus »

Народ ... вы что все тут с Rapalа? Мне аж как то неудобно! :oops: У мну только одна! :?
Кстате успешно использовал и не рапаловские воблера ... хз китай наверное. Я ту рапалу боюс даже в Горынь "запустить" :lol:
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

:D Да у меня в прошлом году, в Страшево,самый рабочий воблер была подделка под yo-zuri миноу(12грн), есть ещё несколько воблеров по 10-12грн которые ловят просто на ура. Но иногда рыбка любит скорость побыстрее чем обычно и вот тогда уж подделка не выдерживает и входит в штопор!
А на счёт Rapala- уж больно нежные, я думаю происки маркетологов,прокусываются даже 500гр щучкой.Дорожу с Shad Rap 9см, J-9,Magnum14 но там где знаю дно и глубина досягаема. Считаю рыбе всё равно сколько стоит воблер лиш бы он подошёл под её настроение и т.д.

Очень не плохие для троллинга,на мой счёт, подходят Salmo и не дорого и сердито. Executor7 тот же вам Shad Rap(сугубо моё мнение) :oops:

{Кстати очень интересным считаю отцеп в виде телескопической удочки(не дорогой)первые два тонких колена убираем и закрепляем петлю. Для глубин до4.5м очень не плохо места в лодке занимает не много да и воблёры не калечатся. }

Всем ни хвоста ни чешуи!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

proteus писав:Народ ... вы что все тут с Rapalа? Мне аж как то неудобно! :oops: У мну только одна! :?
Кстате успешно использовал и не рапаловские воблера ... хз китай наверное. Я ту рапалу боюс даже в Горынь "запустить" :lol:
Вот в Горынь то и надо бояться их запускать, а уж в более спокойные и незакоряженные водоёмы, да ещё если на лодке то пускай пожалуйста. А на Горыни сверх головы хватает и силикона, я бы сказал с её течением, да в момент когда рыба ушла на ямы, воблер там нафиг ненужен, тут уж голову подходящую по весу цепляй да ищи где стоянка рыбья.
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові приманки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість