с. Смордва

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
NazarKO

с. Смордва

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Їду взавтра в с.Смордва поспінігувати з берега. Водойма платна прилизно 30грн з носа.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Запрошую з собою на риболовлю

Непрочитане повідомлення os1 »

NazarKO писав:Їду взавтра в с.Смордва поспінігувати з берега ...
Чекаємо звіт. :mi_ga_et:
NazarKO

Re: Запрошую з собою на риболовлю

Непрочитане повідомлення NazarKO »

Звітувати немає про що.Приїхали в шостій годині ранку,незнаючи дороги загрузли в болоті.На благо приїхав колега і витягнув нас потім сказав що ми ненатой ставок приїхали.Попали на став якраз як почало світати.Ловили п"ять чоловік на все від колєбахі до сьедобкі навіть тичка не було.Зовнішня активність на поверхні води теж була відсутня.Пролазивши з 7:00 по 10:45 пообідали чим Бог послав і вирішили їхати на Хрінники але і там нулі,повертавшись додому заїхали в Млинів.Окунь на поверхні робив місцями мерву але брать приманку не хотів. Так що на рахунок с.Смордва можу сказати що навіть тему по спінінгу нестоїть заводити хоча місцеві кажуть що в них клювало в четвер та п"ятницю.Цитую"позавчора взяв на 3.5 кг щупака,вчора одна порвала лєску0.5мм з поводком(мабуть Клінку)а сьогодні щось нехоче."Взагалі коли я спитав про частоту кльову місцевий відповів що покльовкі бувають один два рази вдень і тільки з ранку.Взагалі цей ставок більш карповий по словах тих же місцевих жителів.Так що такий вот обломс :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing: ,200км накатав а додому приїхав з пустими руками :cry_ing: :cry_ing: :cry_ing: Незнаю куди всунути звіт так що пишу сюди.Нехай простить мене адмін.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість