Корчин

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Корчин

Непрочитане повідомлення Николай33 »

всем привет, ездил на этот водойм с пятници на суботу, озеро очень красивое, хозяин Казарин Юрий Леонидович, цена билета 100 грн , клюёт карпик от 500 до 1500 грам, есть карась разнобойный жолтый круглый и обычный беленький продолговатый, размеры каряся от 250 и до.. , самого большого карася поймал рыбак по соседству, таких карасей я ещё и не видел никогда, взвесили (у меня есть электронные веса) потянул на 1300грамм, мы приехали на рыбалку в 7 часов вечера, и к сожелению до утра не увидели поклёвок совсем, ночью была гроза около часу ночи, может по этому и не клевало, грозу переждали в машине, как только дождь закончился и на небе показались звёздочки, это было около 3-х ночи, мы стали снова рыбачить, клевать начало около 8 утра, клевала плотва и карась, карпик стал клевать около 10 утра.
Рыбачили мы до 2-х часов дня, за это время я поймал на две фидерные удочки и одну поплавочную 4 карпика , и около 15 карасей
всё вместе потянуло на 8 кг плотвы наловил много..
Ловить можно до 10 кг рыбы, остальную выпускать либо доплачивать.
Там есть беседки, одну достраивают в воде, ловить можно просто с берега, либо с маленьких причалов (как то они по другому называются мости эти, но я забыл как именно :) )
с лодок ловить нельзя, там рыбу кормят комбикормом, и кормят с той стороны где рыбачить нельзя физически, там как бы полуостров большой , на который попасть нереально ни как.
глубины водойма разные, есть такие места где совсем мелко, а есть где глубины около 3-х метров
по словам хозяина есть огромные карпы(матки) , так же есть щука
ну и не маловажный фактор, комаров там ого го и ещё столько же :)
но водойма очень красивая, если кто надумает, обезательно фотик прихватите с собой!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

сто гривень на одну людину ...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

Горыныч писав:Плату за рыбалку еще окончательно не утвердили, но предполагают 100 грн. - спиннинг и 150 - для карпятников.
це за те, щоб посидіти з вудкою потрібно заплатити 150 гривень з однієї людини?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Після спілкування з власником паном Юрієм Казаріним, зрозумів, що з нашими людьми інакше - НЕМОЖНА. У водойму було запущено стільки риби, що вже рибінспекція більше запускати забороняє. Для риболовлі були створені умови 50 грн.-10кг. риби. Народ чавив по 30кг. та більше. І для того щоб відсіяти деяких(більшість) "оленів", була виставлена сума - 150 грн. І воно того вартує, навіть сам відпочинок на тій водоймі. Про риболовлю відпишусь пізніше...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Відмінно відпочили на даній водоймі 8-9 травня. Риби як в акваріумі. Карпики від 500грам і вище. Плотвичка також гарних розмірів. Короп приємно вразив покльовками на бойли. З негативу - орди комарів!!! 8O
Фото - завтра!
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

shalun_99 писав:Відмінно відпочили на даній водоймі 8-9 травня. Риби як в акваріумі. Карпики від 500грам і вище. Плотвичка також гарних розмірів. Короп приємно вразив покльовками на бойли. З негативу - орди комарів!!! 8O
Фото - завтра!
Вова это уже не смешно -карпики на Бойли от 500 гр
что дальше ? утрир без об
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Пояснюю для непонятливих.
Проводилось тестування водойми на наявність коропа. Отже, якщо є бажання віддати 150грн. з одного рибалки, за відпочинок на чудовій водоймі - вперід! Але короп від і до . Якщо є бажання ловити більшого коропа, потрібно ставити певний розмір бойлів та смак(кому цікаво який смак - відпишу в лічку).
Окрім риболовлі під відкритим небом, можна винайняти будиночок серед лісу. Також є "Російська баня" прямо у водоймі. Приємний персонал Вам не дасть скучити...
P.S. Риболовля для членів РКК, на даній водоймі, на пільгових умовах.
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

shalun_99 писав: ... Карпики від 500грам і вище. Плотвичка також гарних розмірів. !!!
я теж, кстати, хочь і не старий, поняв що все гарних розмірів, в т.ч. карпікі по 500 грам
шутю
:lol:
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Воскресенье, 10.05.09
В 6 утра в Корчине, поздоровался с Леней (один из хозяевов) и пошел от базы в сторону дамбы обкидывать каждый пирс…

Ну а теперь про карпа – карп гулял обалдеть, стоит только кашлянуть, по ставку идет как цепная реакция – всплески карпа! Не знаю в чем причина такого поведения, но думаю или он идет табунами на нерест в верховья или же наблюдал как он собирает майского жука по верху – думаю словить его на жука было реально :). Видел воочию экземпляр кг на 4, парочку на 2,5-3 кг и на 1-1,5 кг без счета – карпа там реально много…
Вернулся на базу и встретил своего знакомого Виталия который с братом и другом приехали на карпа.
Зображення
Виталий потерял в траве ручку от катушки – одолжил ему от своей запасной, сегодня пришел отдал и рассказал о своих результатах – 1 на 5 кг., парочка на 2-2,5 кг и много на кило. Говорит после поимки карпа на 5 кг ловить ему стало не интересно :), отпустил много.
Зображення Зображення Зображення
Его друг держал что-то просто огромное, думал зацеп - вплавь хотел отцепить, зацеп отплыл на пару метров и снова залег, пробовали с лодки – та же история, поднять не могут, отплывет в сторону и снова заляжет - оборвали…
Вот таке…
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Ось те від чого вже втомлювались руки винімати та випускати:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
За к-тю втомились слідкувати...
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Горинич "класно, "смачно" розповів. Респект.
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Чи може в когось є інше пояснення такої незрозумілої відсутності кльову...
Рыбу интенсивно кормят с противоположной стороны, как только охранник плывёт на ту сторону, и лопатой постучит о днище, вода от рыбы вскипает, она вся там, - нужно кидать очень далеко, но в этом году появилось очень много коряг подводных, я ниткой вытащил 3 коряги , так же потерял две карповые оснастки (в прошлом году ничего подобного на водоёме не наблюдалось...
Виталий

Непрочитане повідомлення Виталий »

Мені теж довелось порибачити на моїй улюбленій водоймі в Корчині в неділю,28 червня...Я і мої двоє товаришів прибули на став десь о 2 год ночі...наслідки стихії було видно навіть втемряві,по воді пливли гілки дерев досить великих розмірів...Рибалити почали о 4 год...о 5 перша впіймана риба,карп на 1.8кг на горох...о 6 год ловлю карпіка грам на 600...з 8 до 9 год товариш ловить килограмового амура на кукурузу і схід у нього чогось крупного...десь о пів-десятій у мене суперпокльовка на поплавочну вудку(на мастирку) і виважую красунчика-коропця на 4 кг..,і одразу ж після нього виважую 2-х килограмового на кукурузу...товариш ловить килограмового коропця і півкілограмового карася на манку)) ...трохи пізніше витягую пристойну плотвічку ))))на кукурузу..все... за 9 год рибалки у мене 5 риб з 5 покльовок,у товаришів 3 риби і в одного нуль при одній покльовці...і...поскільки на даній водоймі рибачу часто(ну дуже мені подобається природа і сама водойма) то висновки слідуючі...1)нехарактерний для даної водойми кльов некрупного карпа(0,5-1кг)..2) повна відсутність активності риби на поверхні...як завжди в таких випадках хочеться все списати на стихію,на жарку погоду))))))
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

До речі,впевнений в тому, що багато людей ,які читають мої пости про рибалку в Корчині, думають...
Не бери дурного в голову, пиши далі!
Особисто від мене тобі подяка, чим більше буде таких людей, які можуть написати про свої враження, емоції, думки під час та після риболовлі, тим цікавіше буде форум та сайт, адже тут не тільки піаряться хто і який модний рибалка - монстролов, скільки багато зловив (а емоції та тонкощі не описують), а і звітуються рибалки, які як читають звіти інших, так і самі діляться своїми враженнями. Отже тобі респект і подяка.
Чекаємо нових звітів.

Пи.Си. Усім, хто не жаліє часу та пише звіти - моя подяка! я без Вас не справився б з ідеєю сайту :)
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

artcool писав:Повернувся з Корчина!!! Улов стандартний - 8кг,але з бонусом у вигляді корописька на 3кг. Звіт і фото попіздже!!!
Братушка, давай звіт!!!Чекаю з нетерпіннямммммммм.....
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість