Ставки

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Tsehm
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 05 грудня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Ставки

Непрочитане повідомлення Tsehm »

Продивився три сторінки, а про цей ставочок нічого не знайшов. Якщо погано дивився, то поправте. Озерце Ставки - відразу за с. Обарів, напроти повороту на с. Городок, Тракторний завод.
Були з тестем в неділю 10.01.10 з ранку десь до 13.00. Тесть шість окунців, я одного. Це моя "перва" зимня рибалка.... Як кажуть поганому танцору.... Взагалі - то кльову майже не було. Місцеві казали, що брав окунь гр. на 100-300 десь в районі Різдва....
Сьогодні тесть повернувся зі Ставків. Улов за 4 години - 26 чи 27 окунців. Спекли в духовці, в солі, з'їли.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Дійсно, в неділю, завдяки природнім факторам клювало дуже кисло, так що не винувать себе :)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Konstantin »

А что там на счет оплаты и на счет ихтиофауны водоема???Есть желание попробовать половить на данном водоеме.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Доброго вечора :ti_pa: Сьогодні з кумом вирішили відвідати ставочок.Приїхали близько 8 години,і стали думати куди краще присісти,так як мені відомий рел"єф дна та всі його "тріщинки", місце вибирав я :-) В тому місці лід був приблизно 15см, хоча в деяких місцях були підмиви, та лід був 5-10см.Пробурив я приблизно 4 лунки, в кожній з яких було по 3-4 окунці, і саме цікаво що відразу, потім ще 2 лунки і вуаля, це були робочі лунки на всі 100%,покльовка за покльовкою,окунець спортивний та більш менш нормальний.Дававши відпочивати лункам я час від часу їх міняв.Кум тим часом пошукав своє кльове місце,але згодом теж найшов його і доречі поряд зі мною.Риба клювала як з дна,так і приблизно 15см від дна,все на мормишку,а також з грою та на стоячу :ya_hoo_oo: Задоволення від такого кльову я ще не отримував,просто супер, погода була чудовою :co_ol:
Але нажаль мусили збиритися бо мені ще на пари потрібно було їхати.В улові 53штучки в мене та 26 у кума. PS.Кум ловив впрше :a_g_a: але здається я його присадив, тому що йому конкретно сподобалося і на днях підемо закуповувати снасті.Так що ще на одного рибацюгу стане більше :hi_hi_hi:
Дякую ;;-))) ;;-))) ;;-)))
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення stal1n »

яка ціна на зимню рибалку?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

10 грн :co_ol:
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Доброго вечора :a_g_a: Сьогодні знову пробували своє щастя в Обарові.У зв'язку з непогодою, сьогодні клювали лише мізинчики, я називаю їх спортивним окунем :-) Але потім вирішили переїхати до Городка, посидівши годинку і непобачивши жодної покльовки, спільно подумавши їхати додому,але спочатку з'їздити в Бронники подивитися який там результат та що там робиться, приїхавши, ми запитали в одного риболова, на що у відповідь отримали, що так собі і теж мізинчики. :sh_ok: .Все, одноголосно всі сказали ДОДОМУ, дай погода така що УХ.Але врешті решт подумали ще заїхати на старицю до шлюзу, і там спіткала нас невезуха,хоча рибаків було трохи, зловивши одненьку платвичку та з десяток мізинчиків :-( поїхали додому :cry_ing:
Ненайкщий наш виїзд, але погода просто жахлива :ne_ne_ne: , риба була вся прикумарена :ps_ih: :)-(:
Але день провели чулово, познайомилися ще з одним однодумцем Володею. :a_g_a: :co_ol:
Дякую :ti_pa:
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Добрий ранок :mi_ga_et: Вчора з другом були на водойомі,приїхали близько 8-00. Глянувши на лід нас трішки охопив страх, тому що на вигляд це була каша.Але ми обійшли кружка та почали розглядатися.Спочатку спробували біля берега, лід був біля 9см, досить нормально вирішив я, і ми почали шукати свого монстра :-) Сильний вітер заважав хорошій проводці, але виходили з ситуації, особисто я прикривався якиком, було так собі але краще ніж нічого :nez-nayu: Окунь відразу себе не проявив, отже нам прийшлося бурити і бурити.Сиділи ми на руслі, отже лід там був ще тонший, близько 5 см, трошки було страшнувато, але там найкраще клювало, ото ж я вирішив сидіти тут.Клював не сильно великій окунь, а також попадалися і піскарі, які вправно боролися за життя при виважуванні))) Брало як на стотячу так і на проводку, вся риба на дні.Погода була перемінчива, тому час від часу кльов пропадав,але згодом знову рибка брала і ми отримували задоволення :ya_hoo_oo: Отже виходячи з цього в улові 65 рибин, з яких окунь та піскарі, в колегі 52 :a_g_a: Відпочинок пройшов на ура, ми лишилися задоволеними, улов є, так що будемо надіятися на наступні поїздки :co_ol:
Дякую. :)
Зображення
Зображення

Зображення
Зображення
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення pushustuy »

А що це за риба між окунями валяється?
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

pushustuy писав:А що це за риба між окунями валяється?
там же написано в звіті)
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

pushustuy писав:А що це за риба між окунями валяється?
називаюється ця риба "пічкур" по російськи - ПЕСКАРЬ :-) а на території Західної України на неї кажуть - КОБЕЛЬ... :)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Я так зрозумів що Піскаря там є чимало,і розміри теж є непогані, його потрібно найти,так як ставок карповий, то такої риби там надлишок, ось зимою тільки можна реально відірватися, да і окунь є до 1кг, ось чомусь він не хоче брати, але думаю що я його все ж таки спіймаю в цьому
сезоні :ti_pa:
Доречі карася на ставку теж ВАГОН,так що хто хоче поїхати на карася, можете їхати спокійно,літом я ловив навіть на кукурудзу карасі по 700 - 900гр :a_g_a:
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення stal1n »

nazrik писав:Я так зрозумів що Піскаря там є чимало,і розміри теж є непогані, його потрібно найти,так як ставок карповий, то такої риби там надлишок, ось зимою тільки можна реально відірватися, да і окунь є до 1кг, ось чомусь він не хоче брати, але думаю що я його все ж таки спіймаю в цьому
сезоні :ti_pa:
Доречі карася на ставку теж ВАГОН,так що хто хоче поїхати на карася, можете їхати спокійно,літом я ловив навіть на кукурудзу карасі по 700 - 900гр :a_g_a:
дякую, але краще за 150 грн декілька разів в інші місця поїздити
принципово не заплачу 150 гривень за рибалку
звичайно це IMHO
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення nazrik »

Ну звичайно за 150грн,карася ловити не хочеться, а я мав на увазі зимову риболовлю на карася :bra_vo:
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ставки

Непрочитане повідомлення trans »

nazrik писав:Я так зрозумів що Піскаря там є чимало,і розміри теж є непогані
А які ж його розміри, там. Я їх в дитинстві теж переловив багато, але більших за грам 50 навіть і не бачив.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість