Донка

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
drunker
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Донка

Непрочитане повідомлення drunker »

Мене цікавить донна снасть, а саме так званий спутнік, що можете про нього сказати, шановні Метри...
Рыбалка - лучшее оправдание для выпивки в раннее утро. (Джимми Каннон)
Аватар користувача
SanDerS
Ледар
Ледар
Повідомлень: 37
З нами з: 08 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0673626755
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SanDerS »

Раніше я ловив на спутнік, але потім перейшов на фідерну снасть. З фідером тратиш менше часу щоб набити кормушку ніж у випадку зі спутником. Місце ловлі спутником не прикормиш з берега, потрібна лодка, а фідером можна зробити декілька закидань з забитою кормушкою без повідка і добре прикормити місце ловлі. Тому на мою думку краще фідер ніж спутник...
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Спутніком рибалю вже більше 8 років. І це один з моїх улюблених видів риболовлі. Використовую звичайний китайський спін, жилку 0.22, в кінці пружинка на яку привязані 4 поводочки (пружинки кручу сам з алюмінівої проволочки), вішаю груз але не фіксую на мертво. Клювання видно або по послабленій жилці, або по смиках кінчика спіна. Інтенсивність клювання на дану снасть залежать від водойми але зазвичай працює вона кругом. Горинь, Хрінники, Іква, Устя, Варковичі, Мокре і перелік модна продовжувати. В уловах карась (найбільший 1.2 кг), плотва солідних розмірів, лящ, густера. Щоправда карпа за всі роки рибалки на спутнік впіймати мені так і не вдалось :(
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

Vetal писав:Спутніком рибалю вже більше 8 років. І це один з моїх улюблених видів риболовлі. Використовую звичайний китайський спін, жилку 0.22, в кінці пружинка на яку привязані 4 поводочки (пружинки кручу сам з алюмінівої проволочки), вішаю груз але не фіксую на мертво. Клювання видно або по послабленій жилці, або по смиках кінчика спіна. Інтенсивність клювання на дану снасть залежать від водойми але зазвичай працює вона кругом. Горинь, Хрінники, Іква, Устя, Варковичі, Мокре і перелік модна продовжувати. В уловах карась (найбільший 1.2 кг), плотва солідних розмірів, лящ, густера. Щоправда карпа за всі роки рибалки на спутнік впіймати мені так і не вдалось :(
Більшість так починала або і надалі продовжує ловити , а от хто попробував фідер або пікер переконались що краще.
На майбутнє дам пораду краще спочатку назбирати гроші на пристойний фідер 500гр потім катушку 500гр і тоді можна пробувати порівнювати . А от кормушка рибу невельми цікавить а її склад та точне місце попадання може принести успіху .
НХНЧ.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

juice писав: Більшість так починала або і надалі продовжує ловити , а от хто попробував фідер або пікер переконались що краще.
+1
зовсім інший підхід та зовсім інша технологія - витончена, швидка та більш успішна.... фідер дарує ряд переваг та ряд нових можливостей для експеременту...
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

ZVod писав:
juice писав: Більшість так починала або і надалі продовжує ловити , а от хто попробував фідер або пікер переконались що краще.
+1
зовсім інший підхід та зовсім інша технологія - витончена, швидка та більш успішна.... фідер дарує ряд переваг та ряд нових можливостей для експеременту...


Але донка для деяких людей здається більш уловистою томущо там на основній жилці пару гаків, а у кормушці більше пяти (смоктуха), та ще пару біля пружини з наживкою або лошариками. А от фідер витончений завдяки своїми різноманітними монтажами та ловом на один максимум два гачки .
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Demi_DM »

спутнік має перевагу як на мене в тому , що його можна закинути в кропивку не боячись зацепів. Також як писав віталік на спутнік підхода більша риба за розміром (того самого великого карася легче спіймати на спутнік ніж на фідер)
Аватар користувача
drunker
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення drunker »

Дякую за відповіді...
Рыбалка - лучшее оправдание для выпивки в раннее утро. (Джимми Каннон)
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Мені вже є з чим порівнювати. Тому що в минулому році придбав собі фідер і катушку. Не скажу що фідер за 500 грн, але думаю що його ціна не впливає на інтенсивність кльову риби на ставку :lol: Можу зазначити, що на багатьох водоймах де я рибалив, були і з фідерами, і з поплавчанками, але успіхом у карася користувався спутнік. Скільки снастей стільки і думок, "кожна жаба хвалить своє болото". Але скажу так, вже протягом багатьох років пружинка з 4 гачками є незмінним супутником моїх уловистих рибалок (без промахів) на різних водоймах рідного краю. Варто зазначити що важливу роль відіграє мастирка, а саме її приготування, для кожної водойми індивідуально готую (враховуючи течію, пору року, склад риб водойми і т.д). Буду мати можливість пришлю фото спутніка. Всім Ні хвоста ні луски!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

шановний Vetal!
А напишіть рецепт своєї мастирки(бази) + особливості по рибі і типу водойми

і яку снасть на спутніку Ви використовуєте?

діліться секретами ;)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

База мастирки думаю така ж як у всіх Горох. Варю його довго поки не зробиться пюрешка, поки каша кіпить на малому вогні всипаю манку маленькими порціями постійно помішуючи її, після створення однорідної маси розминаю руками. Для Горині даю манки більше, для озер і ставків готую трошки рідшу мастирку. Далі розбиваю основний шмат мастирки на багато менших шматків. А далі експериментую з ароматними додатками, серед них (какао, ванільний цукор, мед, лляна олія, конопляна олія, подрібнений часник, окріп розпарений, хвоя, аніс). З моїх спостережень можу сказати таке: плотва, лящ, густера - люблять ванільку, мед, какао. Карась любить все підряд але потрібно шукати кожен раз ключик до його примхливого апетиту. Коропа поки на спутнік спокусити мені не вдавалось. :cry: Був час коли на Горині карасі до кг спокушались на спутнік з мастиркою де було начавлено багато багато часнику, як зараз незнаю. В прикорм використовую пісок смажений з макухою на конопляній олії, на ставку додаю кукурузяну крупу варену, заправляю в рогатку і вперед обстрілювати майбутню зону ловлі. А за снасть вже писав, звичайний китайський телескоп 4 метровий. Дальність закидання біля 40 метрів, далі закидати боюсь, можна зламати вудку (хоч і 50 грн але шкода, криза все таки, як не як :lol: ).
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Донка

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Покажіть всетаки свою схему спутника.
Зарання дякую :a_g_a:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Донка

Непрочитане повідомлення Vetal »

Зараз немаю чим сфоткати. Як буде можливість обовязково виставлю фото.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Донка

Непрочитане повідомлення Юра »

Згоджуся, що, особливо на ставках, по карасю краще виступає саме супутник, ніж фідер.

Скоріш за все причина в особливості харчування карася: любить посмоктати, почавкати :-) . А тут і гачки зразу (супутник). А на фідері всеж наживка на досить довгому повідку, лінтяй може і проігнорувати або взагалі не цікавитися насадками. А от комок мастирки - не пропустить. Для ловлі карася на фідер рекомендують вкорочувати повідок, щоб був недалеко від кормушки.

Цікавий монтаж, який по весні дає хороші результати на ставках (підходить як для фідера, так і для донки) : кінцевий груз (до 50 гр, бажано 40гр), кусок жилки (до 15 см), невеличка пружина (4-5-6 см), карабінчик з вертлюгом і далі основна жилка чи плєтня. 1-н повідок 5 см кріпимо за верхнє вушко пружинки. На гачок - пучок мотиля, в кормушку - мастирку і алга. Карасі дуже поважають. Можна ставити повідки вище кормушки на основній жилці, але це результату не дає. Одне але: на фідері потрібно робити сильний натяг, інакше замучитесь впусту підсікати.

А от на Горині мені ніколи нічого не вдавалося виловити на супутники, тому також дуже цікавить будова супутників, що вдало приміняються на річці.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Донка

Непрочитане повідомлення stal1n »

Юра писав:кінцевий груз (до 50 гр, бажано 40гр), кусок жилки (до 15 см), невеличка пружина (4-5-6 см), карабінчик з вертлюгом і далі основна жилка чи плєтня. 1-н повідок 5 см кріпимо за верхнє вушко пружинки. На гачок - пучок мотиля, в кормушку - мастирку і алга.
саме таким монтажом полював на лящів вночі на холодному каналі Хмельницької АЕС, в порівнянні з класичним фідеом результат був 5:1.
Юра, а що це за "алга" така?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість