Наші водойми - вигрібні ями

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Всім привіт!
Тільки но повернувся з відпустки - і от що я знайшов в Карпатах! так людей закликають до порядку і чистоти навколишнього середовища. Такі таблички стоять по всім туристичним маршрутам по горах та вздовж всіх потічків і рік.
Зображення
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Viktorovi4 писав:Всім привіт!
Тільки но повернувся з відпустки - і от що я знайшов в Карпатах! т
І я тільки що. Шокувало те, що сміття зі всього села зноситься до прірви річища. А з повенню все сміття просто зноситься.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Остап писав: Шокувало те, що сміття зі всього села зноситься до прірви річища. А з повенню все сміття просто зноситься.
Знаю где точно такая ГОРА мусора на Горыни :-( . Увидал ее лет 5 назад и до сих пор туда кидают мусор...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення bogdan »

Viktorovi4 писав: Такі таблички стоять по всім туристичним маршрутам по горах та вздовж всіх потічків і рік.
Судячи з Євросоюзівського значка внизу таблички - вони виготовлені за кошти західного гранту.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення bogdan »

"Провінційка" повідомляє:

Масову загибель риби виявили на Рівненщині. Трапилося це у річці Става неподалік села Хмелівка, що у Березнівському районі. Це сталося внаслідок забруднення водойми. За підрахунками екологів, понад 200 рибин загинуло. А це і плотва, і окунь, і щука.
Коли недільного ранку місцеві мешканці вийшли до річки, то побачили, що вздовж берега та на поверхні самої водойми лежала мертва риба.
„Спочатку пішла чорна, каламутна вода, і риба почала скакати на поверхні. А наступного ранку вже лежала мертва…” – розповідає рибалка із села Хмелівка. Людей це неабияк налякало. Побачивши таку картину, місцеві мешканці в паніці почали телефонувати у всі інстанції. Адже подібне в селі трапилося вперше.
- Винуватцем трагедії є фермерське господарство. Адже саме звідти нечистоти потрапили у річку, - зазначає Микола Стацюк, сільський голова Хмелівки. - В результаті забруднено до 5 км водойми. Проте на питну воду це не вплине, адже каналів, які ведуть до криниць, поблизу немає. А з фермером зв’язатися складно, на телефонні дзвінки не відповідає. Хто відшкодовуватиме збитки, напевне, вирішуватиме суд. Також поки що не відомо, чи очищатимуть воду у річці. Це питання вирішуватимуть екологи.
Натомість фермер винним себе не визнає та ухиляється від будь-яких коментарів.
Тим часом рівненські екологи, приїхавши у Хмелівку, взяли проби ґрунту та води на аналіз. Інспектори кажуть, загальної величини завданих збитків поки що не знають, але переконують - за усе платитиме підприємець.
Як повідомив пан Савчук, старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища в області, за попередньою версією, сильні дощі напередодні зруйнували дамбу, що відділяла яму з гноєм на місцевій фермі від води. Гноївка потрапила у річку та спричинила загибель риби.
- Але зараз стоку в річку немає, - зазначає Андрій Савчук. – Незабаром будуть відомі результати аналізів. Вони і покажуть вміст забруднюючої речовини у воді та грунті. Наразі важко сказати, наскільки серйозні збитки завдані середовищу.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

bogdan писав:"Провінційка" повідомляє:

Масову загибель риби виявили на Рівненщині. Трапилося це у річці Става неподалік села Хмелівка, що у Березнівському районі. Це сталося внаслідок забруднення водойми. За підрахунками екологів, понад 200 рибин загинуло. А це і плотва, і окунь, і щука.
Як повідомив пан Савчук, старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища в області, за попередньою версією, сильні дощі напередодні зруйнували дамбу, що відділяла яму з гноєм на місцевій фермі від води. Гноївка потрапила у річку та спричинила загибель риби.
- Але зараз стоку в річку немає, - зазначає Андрій Савчук. – Незабаром будуть відомі результати аналізів. Вони і покажуть вміст забруднюючої речовини у воді та грунті. Наразі важко сказати, наскільки серйозні збитки завдані середовищу.
ви мене вибачте - але які це мали бути зливні опади, щоб зруйнувати ДАМБУ!!!! Пане Богдане в мене виникає тільки одна думка, що був собі фермер, який роби все як то кажеть "через ЖО....".
А наказати цього гада треба обов"язково.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Viktorovi4 писав: ви мене вибачте - але які це мали бути зливні опади, щоб зруйнувати ДАМБУ!!!!
Отож, при тому що більш-менш нормальний дощ пішов тільки сьогодні за останній місяць :sh_ok:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Snaiper
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 26 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Snaiper »

В с.Гориньград 1 місцевий житель вивів в Горинь каналізаційну трубу і тепер всі нечистоти з хліва від худоби та з хати (ванна туалет) тічуть прямо в Горинь, труба діаметром не менше 300мм. добре замаскована Коли тіче гноївка то чутно по звуку труба закопана на глибину 50-60 см. і коли падають нечистоти у воду то чутно. Нашим екологам ця інформація це не повод для того щоб піднятись з мякого крісла в затишному кабінеті їм потрібна заява письмова і тоді може... А я в Рівному буваю дуже рідко і де їх шукать тих екологів незнаю. До речі труба закопана не вчора а років 20 тому.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Олександр »

Гноївка не забрудьнює а підживлює рослинність водойми якщо це в межах розумного, а зміна рослинного світу в кращу сторону для риб, тобто збільшується кількість насаджень і тому подібне приводить до зміни замулення та кращої кормової бази, а це вже інша історія. Англійські фермери спеціально закидають гноївку у водойму але в окремих місцях для того щоб короп та йому подібні краще набирали вагу кормлячись рослинами що ростуть у водоймі. Просто одні риби звідти підуть а інші заселяться але не в вашому селі а трішки далі на декілька кілометрів Я думаю Вашу проблему можна вирішити самотужки прокопайте йому в двір траншею і щоб один раз пішло в двір лайно я думаю хата неподалік а ночі темні і довгі.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Snaiper писав: труба закопана на глибину 50-60 см. і коли падають нечистоти у воду то чутно.
Это делается очень просто:
- не пожалеть гривен 30 на балончик строительной пены
- клапан быстро блокируется какой-нибудь фигней (да хоть спичкой)
- забрасывается подальше в трубу со стороны Горыни (можно гибкой палкой подальше затолкать).
Главное, чтоб его быстро не вымыло напором - выбрать время когда не пользуются (ночью). И пусть ищет, ковыряет :hi_hi_hi: , а когда раскопает, можно и экологию вызвать...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Олександр »

Горинич молодець. Я не додумавсь. Це хоч дороще в фінансовому сенсі зате на руки лекше.
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей