ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Зображення
Передачу від Vob Ler ,Patik i львіських рибалок отримав,щиро дякую !!! Все буде використано за призначенням !!! А далі свіжі фото наших виходів на природу, а св*яткове застілля - то це було на св*ято Миколи ,було два іменинника 12 і 14 років,а їхні батьки організували смачну поляну !!! Тоді була спека,риба не клювала - то діти дурачились на березі (футбол,обливались водою і так далі).
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

а тут я впіймав невеличку щучку,діти дивились процес як вона боролась в міру своїх сил,коли дістав і сказав що буду відпускати одразу всі почали просити віддати їм,то тому-то тому. Я не погодився ,а взамін запропонував комусь із них провести процес відпускання-от тоді то і почалися справжні дебати.Коли юна хижачка повернулась в рідну стихію ,я запитав в того хлопчини :щоб він вчинив якби я знову впіймав таку ж щучку і просто віддав би йому-відповідь була:назад в річку,я не знав що це так приємно! І я вірю що так він і вчинивби !http://www.youtube.com/watch?v=q-w43VAwzR4
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Привіт всім рибакам ! Новини від РОБІНЗОНЧИКА- літо,канікули ,багато дітей в роз*їздах,але в клуб ходять. На День Рибака було багато конкурсів і змагання,відгукнулись з допомогою різні підприємці,а представники з міськради і сам мер були особисто і приймали участь! 1 серпня в РОБІНЗОНЧИКА БУЛО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ-нам 1 рік,зробив дітям солодкий стіл на природі! Запускали рибу в став і діти приймали участь в тому дійстві,такого вони ще не бачили. Одному з наших юних рибалок виповнилось 16 років і клуб РОБІНЗОН подарував йому членський квиток на річний сезон-пацан був в кайфі (тримає квиток і сам собі не вірить)! А далі фото -

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Познойомився з людиною на інтернет-аукціоні,пан продавав спінінгові приманки в малому обсязі,. Я запропонував допомогти РОБІНЗОНЧИКУ-і на диво отримав набір силіконових приманок! На конверті пише- Загороднюк Д.О. м.КИЇВ - ЩИРА ПОДЯКА !!!Зображення
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Зображення
Зображення
Сьогодні, господар риб.магазину *ОЛЬВІЯ* в м. Дубно пан Віктор зробив ось таку передачу у фонд РОБІНЗОНЧИКА,а після ревізії обіцяв ще щось підкинути !!! Ото буде що мені настроювати та регулювати !!! Багато з цих речей піде на подарунки !!!
Найближчим часом підберу останні фото ,та зроблю звіт, а зараз чекаємо лід і новий зимовий сезон !
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Всім привіт ! РОБІНЗОНЧИК відкрив сьогодні зимовий сезон підльодного лову. Прийшло чотири пацани і дівчинка,погодка суто зимова вітер сильний ,мете сніжну крупу,лід від 10 до 15 см,клював в основному дрібний йорш та окунець,попадалась плотва та кілька підлящиків,ставили кілька жерлиць та глухо. Днем та рибалкою дітлашня була задоволена,та і я отримав свій кайф. Особливо рада була Марічка,вона звечора не могла заснути ,щоб скоріше сьогодні попасти на риболовлю-ну і відловилась вона як для дівчинки непогано !!!
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення



а це Марічка показує майстерклас !

А це останні виходи осінні -
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

А ще Робінзончик приймав участь на Чемпіонаті Волинської області з ловлі риби поплавцевою вудкою серед юніорів .Від клубу рибалок "Робінзон" м.Дубно і дитячого клубу "Робінзончик",і від себе особисто дякую ФРСВО і особисто пану В"ячеславу за запрошення на дане феєричне дійство !!!!!!!!! Від нас поїхало 19 дітей і 8 дорослих.В Луцьку заблудили ,два рази не на ту вулицю попадали,але не спізнились Всі наші юні рибачки і "обслуговуючий персонал" в захваті і від водойми(ми тут вперше),і від кількості учасників,і від самих змагань,і від МАССИ призів-та важкувато все перерахувати! Особливий респект і уважуха організаторам за таку маленьку,але класну річ -як медальки всім учасникам,і не просто медальки,а гарні,об"ємні і з чудовим підписом!!! Солодкий стіл з КУПОЮ печива,вафельок та іншого+соки,вода,на десерт три казани фірмової юшки+саме головне що риба клювала!!! По дорозі додому спілкувались з дітьми,слухав їхні враження-писати не буду -бо не в змозі передати їхній кайфовий стан,це треба було бачити і чути! В автобусі дитина заснула,а медаль в кулаці тримає! Сам також отримав величезне задоволення,а чому ж його і не отримати ,якщо три мої учні попали в десятку переможців,а саме отримали 4,5,7 місце-і всі інші старались на повну !
Ще від себе хочу подякувати нашим спонсорам ,а саме міськраді-за наданий транспорт,керівнику швидкої допомоги-за наданого лікаря з чемоданчиком,маг."Ольвія"-за забезпечення наживкою і прикормкою,аж з надлишком,"Робінзону"-за фінансову допомогу,і батькам дітей-моїм друзям---тисну руку!!! ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Вийшли сьогодні з Робінзончиком на перший лід,але ловили з пірсів, бо ще тріщить коли стоїш. Я на жовту блешню впіймав два окунці і на тому ж пірсі юний рибачок також впіймав два окунці на мормишку на мотиля. Мете хурделиця,думаю за кілька днів можна буде вільно гуляти по льоду ! Отримали класне задоволення і від рибалки і від погодки і перед кішкою вдома не соромно.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Ser.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ДУБНО-дитячий клуб рибалок *РОБІНЗОНЧИК*.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

Доброго вечора ! Робінзончик звітує - сьогодні у нас в гостях було Рівненське телебачення РТБ, робили передачу про про нашу діяльність. Сама передача буде на РТБ в слідуючу неділю о 19,45 - будем дивитись. А так то на камеру і рибку гарно половили і інтерв"ю подавали, і уху зварили та всіх накормили. Гарний видався день, та приємний на спілкування.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Ser.
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість