Понебель

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Понебель

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

По трассе на Луцк, есть такое село. Совсем рядом с городом. Около 10км. от центра. Справа от трассы. Рыбоводческое хозяйство. Раньше, вроде ловить просто не разрешали. Но с прошлого года слышал, на довольно дорогих условиях уже позволяют. Плата за саму рыбалку, плюс оплата всего улова. Есть пробовавшие?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Їздив в 2006 році дозволяли ловити за 10грн.,але за кілограм улову треба доплачувати. В 2007 літом заїхав подивитися і здивувався від побаченого : на одній зводойм сиділо рибалок біля 20 чоловік,одна з компаній облаштувалась поряд з купою комбікорму і гарненько рибачила за пляшкою.
Висновок: 50 грн. за рибалку та 10грн. за кг. виловленої риби...
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Все верно. В прошлом году работал там, сам эти условия и разрабатывал... :oops:
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

и так расскажу что знаю про этот платник, по началу для заманухи там было здорово, хотя и дороговато как на меня, но тем немение ловился карп пусть не густо но штук 5 на кукурузку можно было легко поймать, - сам я не ездил, так как друзья сказали что доплачивать за каждый кг нужно, да и шманают машины- для меня это унизительно,даже струдом могу представить картину, что какой то х...р будет лезть мне в машину и шарится по багажам, унизительно- брезгливо, по этому я не решился...
по рассказам друзей (у меня с ними своего рода были соревнования я на Михаловке рыбачил за 15 грн (карась карп) и карп у меня был больше килограма, а они ездили в эту понебель, и ловили 600-800 грамовых карпиков (кажется с сальминозом) , и такая лафа им длилась не долго, где то в середине июля (если не путаю) запустили к этим карпикам два прицепа мелкого карасика, и всё, уловы карпа практически прекратились с той интенсивностью что ранее, многие разочаровавшись перестали посещать данный платник.

сам я платники такие не приемлимую, пускай просто повышают цены но без всякого рода шмона, и доплат за пойманые кг...
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

На самом деле карась был зарыблен вместе с карпом и не два прицепа а гораздо меньше. жесточайшего шмона не было, возможно для Вас взвешивание рыбы и является "шмоном", но поверьте мне, это действительно необходимая мера. Народ у нас, знаете ли такой - не проконтролируешь и бизнес становится убыточноым. А клев со временем действительно прекратился, т.к. из нескольких зарыбленных тонн в первых две недели интенсивного лова было поймано почти тонна...
По моим данным в этом году стоимость будет ниже.
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
Yarik
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 81
З нами з: 24 березня 2008, 01:00
Телефон: +38-093-116-5057
Хто: Засновник РМР
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Рибалка в Понебелі 18 травня 2008 року

Непрочитане повідомлення Yarik »

Був у Понебелі цієї неділі (18 травня 2008).
Враження - суцільний негатив:
- ставок великий, розрахований як на рибалку, так і на відпочинок (за що ми по 10 грн. при вході платим) - але, при цьому, (окрім двох великих бесідок для "своїх") там немає елементарних лавочок, смітників, туалету, я вже не кажу про якісь мангали для тих, хто туди на шашлик приїздить (якщо там, звісно, таке дозволено).
- рибаків на вихідні там мерва - в неділю там сиділо стільки народу, що через кожні 5 метрів берега сиділа людина. Воно, ніби, всі хочуть риби половити - але коли пів берега закрито, бо мають приїхати власники, і всі 70 чоловік рибаків товчуться на залишеній дозволеній другій половині - це не є добре.
- клює там досить сумно, така картина спостерігалася майже у всіх - за день лиди мали по 2-3 докілограмові коропи. Лише 3-4 адванснутих чуваки наловили по 10 кг. риби - сусід справа навіть одного коропа нам підігнав бо у нього вже забагато 8O :?. А секрет його в тому, що ловив він на спутники і прикормка - макуха з комбікормом. Але, блін, на платній водоймі ловити напівбраконьєрськими супутниками - це ультра нєзачот. Я мріяв, що приїду туди і на елементарні 3 поплавки з купленою прикормкою у мене буде жор - але обламався. Швидше за все, рибу годують там якимись комбікормами і ще всяким "гівном" - той хто знає коли, чим і де її годують - буде мати улов, всі інші - смокчуть.
- самий головний відстій - кожна рибина у Понебелі з ранками-язвами-кліщами і т.п. ФУ-У-У-У-У. Її навіть у руки брати противно... Нема слів... Ні на одній водоймі (Бочаниця, Косарево, Малинівка, Гориньгрод і т.п.) я не зустрічав карася з язвами на тілі.
Не поїду я більше у Понебель. Хіба з"явиться бажання себе та якісь можливі нові снасті випробувати... От тільки комбікорму прикуплю побільше... :cry:
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Був у Понебелі цієї неділі (18 травня 2008).
Враження - суцільний негатив:
значит ситуация не изменилась с прошлого года, рыба больная там.
я на днях подьехал к воротам и поговорил с дядькой на проходной, он говорит что если есть куда ехать, то лучше ехать куда то :)
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Начало июля
Рыбалка утром с 5-30 до 12-00
Тучи, ветерок прохладно, в ожидании дождя (он был с обеда)
2 фидера
1 карповик
снасть классическая:
-кукуруза (в разных вариациях насадки + пеллесы с коноплей)
-кормушки
результат:
1 поклевка- 1 карпик до 2 кг, рыба чистая но пахнет сильно мулом.
на короткую на манку в районе десятка карасей.

Как по мне то там сильно разредили карпа, и время там неудобное надо что бы хотя бы с 04 до 23 , если уж ночку нельзя
Аватар користувача
Yarik
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 81
З нами з: 24 березня 2008, 01:00
Телефон: +38-093-116-5057
Хто: Засновник РМР
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Рибалка в Понебелі

Непрочитане повідомлення Yarik »

Був у Понебелі у вівторок (12 серпня 2008).
43 карасі (досить гарні, загальну масу не знаю, але їх було більше пів-відра), за день жодної покльовки карпа.
Улови з боку:
- у чувака 1 карп (~700 гр) та 3-4 карасики (був з 5.00 до 11.00),
- дядько ближче до вагончика сторожа вцілив 2 карпа (до 1 кг) та "пару карасів",
- дядко біля так званої "дамби" вцілив товстолоба і одного карпа.
Errare humanum est, ignoscere divinum.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Цікаво на що він там товстолоба вцілив 8O :D. Я так зрозумів, що карп 2+3+5+ про який вони все теревенили (велика риба) десь атм надійно сховалась :wink:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Хм..., дійсно цікаво на рахунок щуки. Відпишіться ті хто має достовірну інфу.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

artcool писав:Чув по радіо рекламу з 1 травня відкривається рибалка у Понебелі!!! Є карась,карп,товстолоб,білий амур,щука!!! Зателефонував - плата 100грн - рибачити можна з 6-00 до 21-00 - від 5кг плата 15 грн/кг!!! Найбільше мене цікавить чи дійсно там є щука!! Можливо в когось є якась інфа,а може навіть хтось сьогодні вже був???
Рассказываю: Сегодня в 6-15 прибыли на место. Я, Редбуллович - он же Юра и еще двое наших товарищей. Разместились и в течении 10 минут первый карпик был выловлен на мастырку. В запасах имелись черви, опарыш, кукуруза, манка и фишка карась. Ловили на поплавчанки+спутник+одна горыньская донка-покаток. Сильный ветер радости не доставлял, но в целом отловились нормально - штук 35-40 карпиков-стандартиков по 250-300грамм поймали. Клев не плохой, но переодичный. Приходилось постоянно менять насадку. Были до 12 дня.
Из достоверных источников знаю, что щука там есть в кол-ве 50-70 шт на весь став - шнурки до килограмма - иначе карпа бить начнет. Я предлагал руководству сделать щучий став, но пока это только в планах. Амур есть хороший - от 2,5 до 8,5кг.
Народу было не густо - человек 10 насчитал без нас.
В целом удовольствие получено, рыба поймана. Но как по мне, для такой рыбалки ума много не надо.
Ехать или не ехать... Ну это дело каждого. Дичайшего восторга я не испытал, но время провел довольно позитивно, чего и всем желаю!
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Женя »

100 грн за цей став багато, ще до того і риба хвора...
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

ИхтиофилРыбопедович
я помню ты говорил что работал в Понебели , подскажи как там можно прикупить малек (для зарыбления) карпа или амура или толстолоба в частном порядке и какая цена , хоть примерно .
Заранее благодарен .
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

pensioner писав:ИхтиофилРыбопедович
я помню ты говорил что работал в Понебели , подскажи как там можно прикупить малек (для зарыбления) карпа или амура или толстолоба в частном порядке и какая цена , хоть примерно .
Заранее благодарен .
Зарыбка уже нет, да и найти сейчас довольно сложно будет. Рыбхозы зарыбляются в марте-апреле. В Понебеле по зарыбку сейчас уже пусто.
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей