Повідки

Монтаж, комплектуючі...
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Перед завтрашнім виїздом на Прилбичі вирішив навязати повідочків. Хоча в мене повна повідочниця і в Дімки 2 повних, але все одно мало да й таких як треба немає як завжди. Закупившись в Рівненських магазинах і використовуючи те що вже мав - вирішив робити самі прості і ,на мою думку, дуже надійні повідки(завдяки їх простоті і використанню якісних матеріалів):
- з гачками Korda Kurv Shank 4 (ціна 4,80грн/шт)
Зображення
- повідковий матеріал Korda Hybrid Soft Coated Braid 20lb (ціна 2,50грн/30см)
Зображення
- протизакручувач повідка Korda Safe Zone Anti Tangle Sleeves (2,50грн/шт)
Зображення
- силіконова трубка для прижимання волоса до гачка невідомого виробника (0,05грн/2мм)
- верхній стопорок для бойла від Еліт Альянс розміра S (0,15грн/шт)
В сумі собівартість повідка виходить - 10грн/шт.
Завдяки особливості даного гачка - не потрібно використовувати термоусадку, що значно скорочує час виробництва(5хв) і ціну виробу. Плюс до того гачки такої форми досить добре зарекомендували себе на Шеплі, Прилбичах і Грушвиці - 100% засікаємість риби і практично жодного сходу. От таким чином з якісного матеріалу від Корди можна зробити недорогий повідок. Якщо я не помиляюсь готові повідки від Технокарп сумнівної якості коштують в районі 7грн.
Вибачте за фото з телефону!
Зображення
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення DerSieger »

хелп.
вяжу поводки. захотів забацать шось тіпа такого http://carper.su/photo/Carp_osnastki/ca ... tki_11.jpg тільки з флюрика.
які там вузли? ніде знайти не можу.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

DerSieger писав:хелп.
вяжу поводки. захотів забацать шось тіпа такого http://carper.su/photo/Carp_osnastki/ca ... tki_11.jpg тільки з флюрика.
які там вузли? ніде знайти не можу.
Способ 3: Олбрайт (для соединения лесок с большой разницей диаметра)
Из лески большего диаметра делают открытую петлю длиной 8-10 см и зажимают пальцами.


Сквозь петлю пропускают ходовой конец тонкой лески и делают шлаг вокруг петли из толстой лески, который зажимают пальцами.


Ходовым концом из тонкой лески дополнительно делают 10-12 шлагов вокруг петли и тонкой лески и пропускают ходовой конец в петлю толстой лески.


Смачивают узел водой и тянут за ходовой конец тонкой лески. Следят, чтобы витки ложились ровно и плотно. После этого тянут за коренные концы толстой и тонкой лесок в противоположном направлении, формируя узел.


У готового узла обрезают лишние концы, оставляя 1,5-2 мм.
Я вяжу таким, пошукай може знайдеш щось краще.
Аватар користувача
Kamarik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 08 березня 2011, 13:16
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення Kamarik »

maximus писав:Якщо я не помиляюсь готові повідки від Технокарп сумнівної якості коштують в районі 7грн.
Ніякої сумнівної якості, тільки все перевірене і краще. Повідковий матеріал Суфікс, гачки японські Дахітомі.
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Не пройшло зображення, подивись в учбових фільмах від Fox, здається я його там бачив.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Igor UZ писав:...Способ 3: Олбрайт...
цей я знаю. це класика.
я хочу так як на малюнку - дві пелті і вільно рухаються відносно одне-одного (не петля в петлю)
припускаю, шо одну петлю можна зробити тією самою 8-кою. а от другий вузол як?
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Такими повідками не користувався, але так теоретично прикидую, якщо обидві частини будуть із флюрика, то чому і другий вузол не може бути такий самий.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення DerSieger »

такий самий! я просто мислив тільки одним кінцем флюрика. ти мене наштовхнув на думку, шо вузол можна звязати і другим кінцем :lol:
зробив одненький. посижу, подумаю про нього.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Kamarik писав:
maximus писав:Якщо я не помиляюсь готові повідки від Технокарп сумнівної якості коштують в районі 7грн.
Ніякої сумнівної якості, тільки все перевірене і краще. Повідковий матеріал Суфікс, гачки японські Дахітомі.
В повідки зроблені не мною - не вірю!!!
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

НЕРЕКЛАМА!!! Повідки,які я робив відпрацювали на 100% - жодного сходу, вся риба засікалась за нижню губу(як по книжці). Це дуже радує,бо на початку сезону завжди думаєш: правильно ти робиш чи ні???
Аватар користувача
Kamarik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 08 березня 2011, 13:16
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення Kamarik »

Я також вірю в повідкі зв'язані тільки мною або моїм напарником. Мова шла про сумнівну якість повідків від ТК, а я це заперечую. За п'ять років карпфішингу, мої повідки трансформувалися безліч разів. Зараз я твердо переконаний що чим меньше на повідку допоміжних штучок, тим надійніше повідок. Хвостовик-повідковий матеріал-гачок-кільце(сєліконка)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вже декілька років користувався повідковим матеріалом від Sufix. Наразі знайти його в Рівному тяжкувато, взяв з напарником від FoX Coretex. На вигляд, як я і передбачав, доволі непоганий да і від Sufix мало чим відрізняється. На практиці буде гарно видно чи є різниця...Думаю, що на наступний сезон запропоную одноклубникам придбати розмотку 1км. - поділимо і вистачить уххххх на скільки, а ціна близько 1000грн. :shock:
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Купівля готового повідка від навіть самої крутої контори зупиняє прогрес починаючого риболова - якщо можна купити ,то навіщо робити??? А деякі купили 4 готових повідка - один обірвали- і що робити - сам зробити не може. Сам розпочинав з куплених готових повідків,але через місяць використання і купівлі "онних" зрозумів скільки витратив лишніх грошей і скільки досвіду не добрав через те що втратив цілий місяць,який міг присвятити тренуванню в вязанні СВОЇХ повідків.
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення Serhij »

shalun_99 писав:Вже декілька років користувався повідковим матеріалом від Sufix. Наразі знайти його в Рівному тяжкувато, взяв з напарником від FoX Coretex. На вигляд, як я і передбачав, доволі непоганий да і від Sufix мало чим відрізняється. На практиці буде гарно видно чи є різниця...Думаю, що на наступний сезон запропоную одноклубникам придбати розмотку 1км. - поділимо і вистачить уххххх на скільки, а ціна близько 1000грн. :shock:
Різниця є і дуже відчутна. Все діло в довговічності самого поводка. На змагання підходить, 1 риба поводок в смітник, а для рибалки -- ні. Опльотка в суфікса не такої високої якості як в фокса, дуже скоро деформується від навіть незначного навантаження.
Я користуюся тим і іншим, можу порівнювати.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Повідки

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Скажу свою думку - весь свій суфікс виміняв на ........, не користуюсь цим матеріалом вже з середини минулого сезону - віддаю перевагу Корді, Фокс ще не брав, але від напаника чув лише позитивні відгуки. Думаю на днях візьму моток Фокса - спробую і відпишусь.
Відповісти

Повернутись до “Оснастки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість