Князівка

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Князівка

Непрочитане повідомлення vvi »

Наскільки відомо став УТМР, не спускався напевно ну .... надцять років по розповідям утмр просто кландайк карпа (трофеї) та щуки, велике плесо. Підскажіть як там зараз дорога і чи є вона взагалі (цікавить вид транспорту) по останнім даним туди вже тільки на 4*4.
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Князівка

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

vvi писав:Підскажіть як там зараз дорога і чи є вона взагалі (цікавить вид транспорту) по останнім даним туди вже тільки на 4*4.
Дорога, вернее направление, - есть.
Лучше, конечно, 4х4! Но наши танки грязи не боятся. И если не проедут, то на пузе уж точно доползут!
Вот какая там дорога по состоянию на 09.07.2009:
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
А вот по рыбалке, так мое впечатление будет слишком субьективным.
С погодой очень не повезло. Были 3 дня и каждый день гроза, ливень и жара! А на третий к тому-же и холодрыга с утра неимоверная. Ветер менялся на все 360 град. Короче - очень неустойчивая. Потому и рыбалка как всегда - клево было вчера и будет завтра. А сегодня не клевый день.
Но два карапика на 400 и 650 грам поймались.
Одна щучка около кило ушла уже под бортом (промахнулась при атаке и зацепилась глазом).
У друга одна щучка совсем незачетного возраста. И пару десятков красноперки. Все время "доставали" ершики на червяка.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Спасибо за отчет, да дорога жесть полная :lol:
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Виталий

Непрочитане повідомлення Виталий »

Був я у цій Князівці недільки три назад...що можна сказати про дану водойму...розміри її вражають,близько 170 га,розташована на річці Бобер...мав розмову з місцевим єгерем та людиною під керівництвом якої знаходяться невеличкі ставки (поряд з великим ставком) по вирощуванню карпа..ні.точніше вирощуванню карпиків,бо найбільші з них з долоню)))) так от за їхніми словами на цій водоймі просто Рай для браків...оскільки розміри водойми величезні,а край доволі безлюдний,то цій категорії Чорних рибалок є де розвернутись...ми з кількома товаришами прибули на водойму під вечір...підійшли до дамби...метрах в 200 від дамби,в камишах,браки ставили сітку але побачивши нас втікли..порибачити мені довелось годинки 3...закинув 2 карпові палки на горох,2 фідери-покльовок на них я не бачив...гарно підкормивши під очеретом,метрах в 20-25 від берега мені вдалося піймати одного карпика ,грам так на 600-700 на червяка))шалений кльов якоїсь рибки,дуже схожої на йоршика,величиною з палець..дізнавшись що напередодні тут активно орудували електроловщики,нами було принято рішення про зміну водойми...по хижаку неможу нічого сказати,хоча зрозуміло що на цій водоймі без лодки не обійтись... ще,по словах єгера в ставу гарний лин...ось коротко що знаю про цю водойму...з гарних вражень-це чудова природа,просто казкові місця...
Виталий

Непрочитане повідомлення Виталий »

ага,чуть не забув...на фотках Олексія Грегуля чітко видно підмиту дамбу...хто наважиться їхати,будьте дуже обережні в цьому місці,вода могла підмити її ще більше...єгер сказав якщо провалитесь хлопці,то я Уазіком вас витягну,непоганий він хлопчина..ну все...успіхів)))
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Князівка

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Добрий день! Цікавить яка зараз обстановка на ставу? Скільки коштує риболовля зимою на мормишку та жерлиці? Як проїхати до ставка?
petr0v1ch
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 12 вересня 2010, 22:21
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення petr0v1ch »

Виталий писав:на фотках Олексія Грегуля
Останній візит: П'ят жовтня 07, 2011 6:06 pm
По моїм данним десь в той час його нестало. Цікаво його було читати.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей