БОКШИН

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

БОКШИН

Непрочитане повідомлення Vetal »

Всім привіт, ВЧОра поступила інфа по даній водоймі, що бере гарна плотва і карась. ЧИ може хтось підтвердити дану інформацію.? Буду вдячний за інформацію. Усім НХНЛ
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Усім доброго дня. Вчора були друзі на водоймі у Бокшині. В улові 10 плоток з лодонь, та один маленький окунець. Ловили на мотиля, клювала плотва метр від дна, на опускання мормишки.
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Довелося рибалити в неділю 14.03 на водоймі в Бокшині, зразу ж не відписував спеціально, думав, що на водоймі із 300 чоловік знайдеться хтось такий, що поділиться із людьми враженнями. Очевидно із форумчан нікого не було (в що тяжко повірити). Але разом із тим відмічу, що хто вміє ловити той без риби не лишився. Мій знайомий, наприклад, зловив карася до 1 кг., другий більшого розміру зійшов. А так в улові плотичка (чомусь ГІГАНТСЬКА не хотіла клювати), а окунь клював слабенько. Взагалі риба відчувала сьогоднішню нічну негоду - як на мене то кльов був вялий. Ранком вітер зі сходу, в обід південний, а по обіді західний - як же буде хороший кльов. Проте терпеливе чекання та випрошування у Нептуна всерівно давали результат: в улові плотва, жирний скобель (так називають піскаря) та зовсім небагато окуня. В цілому відпочили гарно.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
СашаCD
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

БОКШИН

Непрочитане повідомлення СашаCD »

Сьогодні був у Бокшині. Людей небагато чоловік 10 макс і то всі місцеві. Результат як на перший лід неахті. Хоча окунь клював непогано, але з його розміром значно гірше. найбільші екземпляри це - долонь, і тих небагато..(( Плотва ще мовчить
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей