Бичаль

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Бичаль

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Така гарна водойма, і недалеко від м.Рівне, і багато хто їздить....а останній звіт аж в березні!?

Прогулявся з буром, мотилем, мормишкою я по Бичалю.
Треба визнати, що досвід зимової рибалкі в мєнє 0-й, але не знаю жодного, хто народився б вже з вудкою в руках! Тому, почітавши, порадившись, прикупивши необхідний і достатній мінімум для зимової рибалкі, вийшов на лід. Народу, треба сказати, було не так щоб дуже багато, але було. Підійшов до пару рибачків, які зовнішнім виглядом викликали в мєне враження найбільш досвідченних, поцікавився за кльов- народ скаржився на слабенький і дуже "друбного" окуня. Хоча, місцеві кажуть, бувають пристойні екземпляри - до 0,5 кг, як коли попадєшь.

Пробувші на озері кілька годин, я зловив перший свій десяток окунчіків, отримав невеличкий досвід, і зробив висновок: хочеш мати улов - працюй! сидіти довго на одному місці - сенсу мало, треба постійно рухатись, про що, в принципі, мєнє попереджали досвідчені рибалки!


п.с. зустрів знайомих, що тільки переїхали з гориньгроду - рибаків туча, кльову нема зовсім....
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Чтоб не разбивать отчет на три части напишу все в этой теме...

Сегодня с тестем и его знакомыми,аж на двух машинах поехали в Шпанов.За два часа рыбалки никто и намека на поклевку не видел.

Переехали на Хотынь,на старицу справа от моста.Тесть смог поймать мелкую плотвицу,а у некоторых мужиков проскакивало по несколько нормальных рыбок.Один даже поймал рыбы примерно на киллограм(все это субъективно:gi-gi:)...

Последний рывок...Тестю позвонил товарищ,мол клюет на Бычале неплохой окунь.
Решили срезать дорогу и поехали через Ходосы,дорога нормал.

На месте,как начали разбиратся,то на пятерых рыбаков несколько окуней.Странно...а где же клев неплохого окуня???Тесть расстроился и предложил ехать по домам,но я не согласился-покидать водоем и не попробовать половить было для меня как сдатся без боя.

Я бегу к месту,на котором в прошлом году неплохо клевал мерный окушок.На первой лунке беру два окуня заметно крупнее прошлогодних.Потом поймал еще два таких же.Больше шевелений не было.Тесть взял с соседней лунки два матроса,поклевок тоже больше не было.

Судя по телефонным разговорам со знакомыми,клева практичесски везде не было.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість