Посягва

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Yarik
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 81
З нами з: 24 березня 2008, 01:00
Телефон: +38-093-116-5057
Хто: Засновник РМР
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Посягва

Непрочитане повідомлення Yarik »

Всім привіт.
Чув про став у Посягві. Ніколи не був, їхати орієнтовно так: Колоденка, за нею на М"ятин і далі 2-3 км буде Посягва.
Чи чув хто про це місце? Що там є і по чом? Може хто здатен краще описати маршрут як туди дістатися,
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення roony »

Про Посягву говорив цього тижня тамтешнім сільським головою - він мій одногрупник. Каже став не спускався 18 років. Торік крапа витягли на 13,5 кг. Хазяї става періодично його зариблюють. Стосовно половити не знаю як зараз бо умови встановлює рибальський клуб який діє при ставу. Десь в топіку про зимові змагання в Посягві були телефони керівника клуба.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Став в володінні рибальського клубу "Посягва". Голова Литвинюк Ігор Євгенович тел.8(097)603-60-40. Всі питання до нього. Рибалка там добра. Ловиться великий короп ( маленького випускати обов'язково :!: :evil: ), велика плотва, карась, і дуже багато окуня.Став постійно зариблюється.
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

вопрос к тем кто является членом клуба Посягва, туда только члены клуба на рыбалку могут попасть, или по их приглашению (за отдельную плату) Пожалуйста свяжитесь со мной (в личку) кто в этих уполномочиях, очень хочется на хорошую рыбалку попасть, и скажите как туда доехать, и реально ли доехать на машине с просветом всего в 13см, -не хотелось бы оторвать бампер.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Рибалка в Посягві відкрита. Ловити можна не в нерестовій зоні. Умовою рибальства є обов'язкова присутність члена товариства, який може запросити на риболовлю своїх знайомих. Відкриття сезону відбудеться після закінчення нерестового періоду (можливо з першого червня). В зв'язку з зарибленням ставу однорічним коропом який не досяг 25 см. дозволених до вилову, члени клубу ввели пряму відповідальність за збереження його поголів'я. Тому рибалка в літній сезон буде проводитись тільки в присутності члена клубу, який запросив на риболовлю. Сума разового членського внеска буде встановлена загальними зборами клубу до кінця травня. Їхати маршруткою Рівне-Посягва, час відправлення 6-15, 7-50, 11-20, 15-00, 16-20. Вартість квитка 3-50грн. Зупинка магазин "Вітерець". Члени товариства ловлять до п'яти знарядь лову. На ставу обмеження по кількості човнів. В неділю членом товариства Палей Валерієм 20.04 був виловлений карп поплавочною вудочкою, поводок 0.12, який заважив 6кг. Інформацію надав голова товариства І.Є.Литвинюк.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Николай33 писав:вопрос к тем кто является членом клуба Посягва, туда только члены клуба на рыбалку могут попасть, или по их приглашению (за отдельную плату) Пожалуйста свяжитесь со мной (в личку) кто в этих уполномочиях, очень хочется на хорошую рыбалку попасть, и скажите как туда доехать, и реально ли доехать на машине с просветом всего в 13см, -не хотелось бы оторвать бампер.
Я думаю, ради Вас мы могли бы переговорить с Председателем правления данного товарыства на счёт рыбалки, а вот как на счёт заезда к самому ставку - это вроди как проблематично т.к. там присутствует колея =((...хотя кто его знает - мож и пройдёт...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Я думаю, ради Вас мы могли бы переговорить с Председателем правления данного товарыства на счёт рыбалки
Благодарю Вас , но дело в том что я самостоятельно не смогу попасть ни на какой водойм, нуждаюсь в посторонней помощи, а из-за этого обычно езжу с друзьями на рыбалки, по этому хотел бы узнать стоимость договорённости с членом клуба, что бы там порыбачить, ну и конечно хочется узнать как именно туда ехать, и реально доехать с моей машиной.[/quote]
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Рибальський клуб ТОВ "Посягва" завжди допомагали в такому випадку! Я щойно зателефонував Литвинюку Ігорю Євгеновичу (8(097)603-60-40) з проханням допомогти у Вашому питані, на що він люб"язно погодився (чесно кажучи я був в ньому впевнений - Ігор дуже добра та порядна людина за що має повагу серед колег та друзів).
Николай Вы можете взять с собой в помощь своего товарища и предварительно созвонившись с Игорем Евгеньичем, дабы он был на месте, приезжайте на рыбалку!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Рибальський клуб ТОВ "Посягва" завжди допомагали в такому випадку! Я щойно зателефонував Литвинюку Ігорю Євгеновичу (8(097)603-60-40) з проханням допомогти у Вашому питані, на що він люб"язно погодився (чесно кажучи я був в ньому впевнений - Ігор дуже добра та порядна людина за що має повагу серед колег та друзів).
Николай Вы можете взять с собой в помощь своего товарища и предварительно созвонившись с Игорем Евгеньичем, дабы он был на месте, приезжайте на рыбалку!
Благодарю Вас! - при первой возможности хотел бы Вам пожать руку и угостить пивасиком, очень Вам признателен!!
Телефон Игоря Евгеньича записал, позвоню ему уже после выходных, так как сегодня уже поздно, а завтра с 5 утра я на рыбалку на весь день еду, а ещё решил после пасхи в машине своей поменять пружины, и тем самым приподнять её на пару сантиметров, для лучшей проходимости.
Ещё раз Вас благодарю, мне очень приятно что Вы позаботились за меня! (дай бог Вам здоровья отменного, и удачи во всех делах)
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Да я что... - я ничё, енто ТОВ "Посягва" и лично Игорь Литвинюк, им спасибо!
А Вам - всего найлучшего и ни хвоста, ни чешуи!
Не учи рыбу плавать!
Banderivets

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Чи відбулися збори товариства? Які рішення прийняли, мо" хто знає? Десь 2-3 червня мали відбутися, а як насправді? Чи продаватимуть квитки? Дайте, пліз, знати.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Зборів ще не було, орієнтировочно відбудуться в п'ятницю. Назбиралось багато питань, які потрібно розглянути терміново. Будемо чекати на рішення зборів.
Yevgen
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 28 квітня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Yevgen »

сьогодні звонив Ігорю Євгеновичу....
умови рибалки:
1-перезвонити за 1-2 дні і домовитись про приїзд.....
2-плата 40 грн. за "сектор лову" на одному секторі дозволено розмістити 5 знарядь, кількісь осіб при цьому не обмежана...
:) :) :)
якщо погода не підведе планую поїхати в цю суботу 12.07.08.
Yevgen
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 28 квітня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Yevgen »

Yevgen писав: якщо погода не підведе планую поїхати в цю суботу 12.07.08.
погода можливо і не підвела б, та не склалося як гадалося....12,13 числа там якийсь фестиваль і порибалити простим смертним не вийде... :? :evil: :?
Vetal

Непрочитане повідомлення Vetal »

В суботу було здыйснено, напевно завершення літнього сезону вилову риби, на ставку в с.Посягва. Серед улову: десяток плотвичок, стільки ж піскарів, і стільки ж окунців. Було нереалізовано також біля 15 клювань, можливо клювало б краще, але погода певно цьому не сприяла...Наживка мотиль, і тісто рідке... Чекаю вже льоду....
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість