Малинівка

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення Niko »

Побував сьогодні з товаришем у Малинівці. Погода жуть, але вперше в житті побачив як у такий холод карась нереститься!!! Товариш зловив карася, а з нього витікають молока... Хоча Нептун із Зевсом не сприяли риболовлі проте по кілька карасиків зловили і навіть карпика якого повернули у рідну стихію.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення roony »

Niko писав:Побував сьогодні з товаришем у Малинівці. Погода жуть, але вперше в житті побачив як у такий холод карась нереститься!!! Товариш зловив карася, а з нього витікають молока... Хоча Нептун із Зевсом не сприяли риболовлі проте по кілька карасиків зловили і навіть карпика якого повернули у рідну стихію.
А на якому з двох ставів були? і які умови? тобто чи не ходять місцеві і не вимагають або гроші або взагалі збиратись і їхати.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення Niko »

Рибалити дозволили тільки на великому ставу за 50 грн. На малому категорично заборонено, сторож сказав, що туди запущено коропа та білого амура.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
oleg1221
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення oleg1221 »

В середу були напевно на великому ставу там ще збоку біля дамби стара хата . Так вот не знаю хазяїн чи сторож Юра сказав що можна буде ловити ще тиждень.Був сильний вітер 5 зачотних карася .клювало з 11 до13-14 год Оплата 40грн
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення stal1n »

вчора, 29.05.2010 рибалили на великому ставку

оплата 50 грн

я зловив карася грам на 50(на вудку, наживка - манка) і два окуня грам на 70(клюнули на фідер на хробоака)
мій брат на спінінг взяв ще три окуня такого ж розміру і з 5 карасиків на вудку(він ловив на мастирку)

я перепробував такі насадки: мастирка, манка, опариш, гнойовий хробак, горох
закинув від "нічого робити" три спутніка, коли вкінці дістав - мастирки на них навіть ніхто не чіпав

а тепер питання: за що платити 50 грн? :wo_ol:

Зображення Зображення Зображення

охоронець прийшов десь о сьомій ранку і я йому відразу сказав, що платити будемо тільки після того як зловимо рибу - і в цей момент мій дружбан на манку ловить карасика, через 5 хвилин ще одного, і знову ловить :) ми вже понадіялись що ПОЧАЛОСЬ і заплатили гроші
Зображення
як тільки сторож пішов геть - клювання скінчилось :-)
потім він ще прийшов в годині о 11 і сказав, що нів'якому разі їхати додому не траба, з хвилини на хвилину "почне БРАТИ!!"
недочекавшись ніодної покльовки ми в 13.30 забрались геть
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення KYM »

Вчора особливо після обіду в мене сильно боліла голова, вона в мене чутлива до неполадок з погодною (тиск, магнітні бурі і різного роду непонятки), думаю, що само вчора в наслідок якихось перепадів (тиску чи маг. бурі) з кльовом мало кому повезло.

Дякуємо за звіт!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення bogdan »

KYM писав:Вчора особливо після обіду в мене сильно боліла голова, вона в мене чутлива до неполадок з погодною (тиск, магнітні бурі і різного роду непонятки), думаю, що само вчора в наслідок якихось перепадів (тиску чи маг. бурі) з кльовом мало кому повезло.

Дякуємо за звіт!
Мабуть щось таки було. Адже і в Кустині після 10\ї ранку жодної покловки , а сиділи вчотирьох на забойних місцях аж до 18.00... :-(
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

"а тепер питання: за що платити 50 грн?"
Друже, не знаю в чому проблема чи то в погоді, чи то в неправильно вибраному місці, проте я був в Малинівці в четвер, рибалив на літню мормишку з підсадками опариша і хробака, стоячи по пояс у воді серед очерету, метрів 20 від берега, до 10 години без особливих зусиль наловив кіль 7 різнокаліберних карасів , більших забрав, а решту випустив, заробив покльовку (мабуть карпову, ривок в очерет і обрив:)
П.С. дядько навпроти зловив коропа на вид кілограма 3 на кукурудзу.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення nazrik »

У неділю був на ставку в Малинівці,приїхали близько 9 години ранку,так як до цього об'їхали ще 3 ставки цей був 4.Розложившись я закинув два фідери,непройшлоі 10 хв,як почали дзвеніти колокольчикі,підсікнувши я відчув що риба конкретно чинить опір,підвівши до берега і при цьому зайшовши у воду по коніна я побачив що це карп на 1.5 - 2 кг,але декільки сильних ривків і його як і не стало).Невтрачаючи надії я закинув знову,знову покльовка,на цей раз був карась на ладошку.Надалі ішов карась близько 300-400 грам.Змінивши крючки я знову підсікав велику рибу,але так як там потрібно заходити вводу десь на метра 3 щоб не було травички,риба сходила,так як один крючок з фідера чиплявся за траву.Були такі покльовкі що підвівши рибу до берега я її навіть не бачив,і знову сходи,а опір був такий що я думав аби не пішла удочка))) :co_ol: Таких разів було з 10,але що поробиш(( В обід кльов стих але час від часу риба клювала як у мене на фідеркі так і у колегі на удочку)))Поряд за метрів 50 сидів власник Валерій Олександрович та його куми (з його слів).Куми якщо мені не зраджує пам'ять знімають документальні фільми про риболовлю на Рівне 1.от у них не було жодної покльовки і вони через деякий час від'їхали додому)))Після обіду здійнявся сильний вітер і почав моросити дощик,я надіявся на ще більший кльов під час невеликого дощу,але його так і не побачив,все мовчало,посидівши до 6 години вечора ми почали збиратися додому.Вийнявши садок,то улов був такий 15 красів по 300-400 грам,а далі все більше ладошки.Весь улов визначавсяв 36 рибин :bra_vo:
Дякую :-) :-) :-)
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення stal1n »

це капець! чому ж нашій компанії так не пощастило?? :obdol_bysh:

це класика жанру: "клювало добре вчора, і дуже класно клювати буде завтра"

nazrik а де Ви сиділи? і на що ловили?
ми сиділи на плитах, метрів 50-70 від сторони дамби...
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення nazrik »

Ми навпроти,з берега там мілина сантиметрів 30, саме хороші екземпляри були зловлені також на вудочку)))))
Опариш і червяк,поряд колега на вудочку на червяка а в мене на фідери все на опариша,пробував на горох,але нічого а от на опариша брало))))
:) :) :)
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Доброго дня!
Пройшла інформація, що вчора в Малинівці прорвало дамбу і вся вода пішла в канави на полях - може хтось спростувати цю чутку? :du_ma_et:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення Niko »

Товариш їхав з дому до Рівного (родом з Малинівки) попав в селевий потік який йшов із поля в напрямку Горині. Казав чудом лишилися живі. Очевидно схоже на те, що дійсно прорвало став. Взагалі можна зателефонувати до сторожа і запитати: 098854375 Юра.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення nazrik »

Це що платний ставок прорвало???????????
номер не вірний до сторожа!!!!!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Малинівка

Непрочитане повідомлення Niko »

0988254375 перепрошую.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей