Наші водойми - вигрібні ями

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Да хватає мусору. Находяться такі пакемони (м'яко кажучи) зупиняєься на місточку річечки чи каналу і викидає пакет в воду і поїхав далі зі спокійною душею.
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Sokol »

PASHA писав:
Sokol писав:
PASHA писав:Пане, Sokol, я не буду персонально для Вам повторювати по 100 разів, якщо Ви не зрозуміли сенсу даної акції з одного разу, то не бачу смислу повторювати Вам ще декілька!!! :wink: Можете звернутись, наприклад, до пана Еxpert, він вам пояснить - він одразу підтримав дану ідею!!! :idea: :wink:
Шановний PASHA, особисто в мене склалось враження, що Ви самі толком не розумієте про що говорите. Від чого Ви збираєтесь чистити дно річки? Кому це потрібно? Рибалкам, місцевим мешканцям? - не думаю.... Ви ж збираєтесь зачистити дно тієі ділянки, на якій плануєте самі потім відриватись, чи не так? До речі, спитали хоча б у екологів, накільки це правильно....
Пане, Sokol, я не буду персонально для Вам повторювати по 100 разів, якщо Ви не зрозуміли сенсу даної акції з одного разу, то не бачу смислу повторювати Вам ще декілька!!! Можете звернутись, наприклад, до пана Еxpert, він вам пояснить - він одразу підтримав дану ідею!!!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :idea:
Гаразд, проіхали. Вкажіть ділянку, де плануєте таку "акцію". Висновки потім робити будемо.
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

Як тільки затвердимо місце, місяць, дату та час обов"язково викину в дану тему!!!! :wink:
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

ВСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРШУЄМР В СУБОТУ 10.04.10р НА ЗАРИБЛЕННЯ ХРІННИКІВ НА ПЕРШУ БАЗУ ЗА ДАМБОЮ, БУДЕМО ВСІХ ВГОЩАТИ СВЯТКОВОЮ УХОЮ!ГРОШЕЙ НА ЗАРИБЛЕННЯ МИ НАЗБИРАЛИ БЛИЗЬКО 30 000грн!!! :idea:
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ В РОЗДІЛІ - ЗАРИБЛЕННЯ відбудеться 10.04.10р на Хрінницькій водоймі

П.С. Прошу адміна мене не банити!!!! :wink:
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

PASHA писав:Год назад ко мне приехали подводные охотники, Киевляне. Как у нас говорят крутэлыки, на джипе мерседес (кубике). Стали мы в в лесочке возле голубого залива. Охота была не очень удачной киевляне убили только несколько окушков (приехав за 500 км). Я плавал чуть дольше но когда вышел из воды был приятно шокирован. Эти крутэлыки не только собрали в пакеты свой мусор НО И В РАДИУСЕ СТО МЕТРОВ СОБРАЛИ ВЕСЬ МУСОР получилось два больших мешка и вывезли это на своем кубике --и это при неудачной охоте.

П.С. Вот Вам пример настоящей культуры и любви к природе. Если б у нас было побольше таких людей, не только подводных охотников, но и рыбаков, да и просто обыщных людей, то у нас везде была бы чисто!!! :idea:
По моему Киевляне на кубике приезжали не к вам Паша :wink: :oops: :twisted: а к Какому то Сергею :?: :roll:
Повторюсь чистка дна Горыни - Мартышкин труд ., Устья хоть и во власти города , но Паша ты же часть этого города
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

pensioner писав:
PASHA писав:Год назад ко мне приехали подводные охотники, Киевляне. Как у нас говорят крутэлыки, на джипе мерседес (кубике). Стали мы в в лесочке возле голубого залива. Охота была не очень удачной киевляне убили только несколько окушков (приехав за 500 км). Я плавал чуть дольше но когда вышел из воды был приятно шокирован. Эти крутэлыки не только собрали в пакеты свой мусор НО И В РАДИУСЕ СТО МЕТРОВ СОБРАЛИ ВЕСЬ МУСОР получилось два больших мешка и вывезли это на своем кубике --и это при неудачной охоте.

П.С. Вот Вам пример настоящей культуры и любви к природе. Если б у нас было побольше таких людей, не только подводных охотников, но и рыбаков, да и просто обыщных людей, то у нас везде была бы чисто!!! :idea:
По моему Киевляне на кубике приезжали не к вам Паша :wink: :oops: :twisted: а к Какому то Сергею :?: :roll:
Повторюсь чистка дна Горыни - Мартышкин труд ., Устья хоть и во власти города , но Паша ты же часть этого города

Так, приїжджали києвляни до Сергія, а не до мене, я цитату кинув з нашого сайту(про києвлян)! :wink:
Я всерівно за те, щоб чистити Горинь, ще раз повторюсь, дикі річки такі як , Горинь можуть почистити тільки такі люди як ми, бо для влади вони нафіг не треба, а от Устею, вибачте, нехай влада займеться, хай хоть щось зроблять для міста окрім того, що дерева позрізали і пару урн поставили!!!! :idea:
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Sokol »

Всім привіт!

Ще раз хотів би повернутись до теми стосовно чистки дна річки Горинь (про що вже було повідомлено по місцевому телебаченню).
На жаль, пан PASHA толком не зміг (чи не захотів) відповісти на питання, що саме мається на увазі під терміном "почистити дно р. Горинь").
Не будучи ані аматором, ані професіоналом підводноі охоти чи дайвінгу мені цікаво було дізнатись що ж такого страшного знаходиться в мутних водах нашої рідненької річки Горинь і чи варто "бить в колокола" стосовно цього всього.
Я працюю разом з людиною, що має досвід підводної охоти (дайвінгу), мабуть, років з 30 чи більше.
Він зараз майже повністю відмовився від підводного полювання (він сам на власному досвіді переконався, що цей вид риболовлі (за певних обставин) - просто винищення риби (але це -тема для іншої гілки форуму).
Я спитав його, що ж робиться у нас під водою (те, чого не видно з берега).
Відповідь була приблизно такою, що сміття (або те, що можна рахувати сміттям) є. Я спробував його згрупувати сміття по категоріям (каміння, валуни не рахуємо):
1. затоплені дерева,
2. затоплені лодки, старі автомобільні скати, крупні металеві предмети.
3. кучи сміття, в переважній більшості біля населених пунктів, що розтаховані на берегах Горині
3.1. будівельні матеріали (кирпич, опоряджувальні матеріали)
3.2. стара одежа, черевики,
3.3. предмети домашньої утварі (відра, тазики таке інше)
4. точкове сміття (поліетиленові пакети, пластикові, консервні та скляні пляшки, банки)
5. елементи військової техніки, зброя, набої.
Про що зразу можна подумати почувши про чистку дна річки Горинь?
Зразу спадає на думку п. 3 та 4., чи не так?
3.1. Будівельні матеріали, як на мене, досить швидко руйнуються та розносяться течїєю на багато кілометрів по течїї.
3.2. Вироблені здебільшого з натуральних матеріалів, досить швидко руйнуються не наносячи шкоди екології.
3.3. Під впливом постійної течії та достатньої для їх руйнації кількості кисню, також досить швидко руйнуються.
4. Під впливом постійної течії та достатньої для їх руйнації кількості кисню, також досить швидко руйнуються (зі слів мого колеги - до 5 років).

Виникає питання від чого Ви, шановний PASHA, збираєтесь чистити дно річки Горинь?

Перепрошую, можливо, я щось упустив? - будь ласка, поправте.

Ви, пане PASHА, не збирались 100 разів повторювати одне й те саме: "ми будемо чистити дно річки Горинь, ми будемо чистити дно річки Горинь..... ( не треба 100 разів казати загальні фрази), просто один раз дайте конкретну відповідь на моє запитання.

Мій колега висловив досить цікаву думку (спостереження).
Річка Горинь стає мутної після зливання з р. Вілія.
Враховуючи засушливе минуле літо, коли дуже сильно падали рівні річок (в тому числі й Вілії), вода в Горині значно очистилась.
А, цього літа, я чув, прогнозують холодне й дощове літо.
Якщо вже чистити дно Горині, то це треба було робити минулого літа, коли вода в цій річці була надзвичайно прозора.

От такі справи, друзі.
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Sokol »

В продовження мого попереднього повідомлення.

Засмічені берега річок. Дійсно, це питання актуальне.
В першу чергу, це стосується, знову ж таки, місць розташування населених пунктів, баз відпочинку безпосередньо поблизу від річки.
В другу чергу, це - місця стихійного відпочинку (а не рибалки) наших мешканців. В цьому плані, дуже показовим є район с. Хотинь (з боку бувшої бази бувшого водного інституту), а також ліс в районі с. Козлин.
Як з цим боротись - тяжко сказати. Треба якось міняти свідомість людей. Можливо, я й помиляюсь, але люди, що приїжджають відпочити сімЇями, відпочивать цивілізовано, сміття забирають з собою. А, ось великі шумні компанії, підростаюче покоління сміття залишають (додому повертаються "налєгкє"). В кращому випадку, просто лишають сміття, а в гіршому.... і пляшки розбиті, і багаття не затушене.....
Можливо, варто якийсь щити ставити типу "Дякуємо, що прибрали за собою сміття".... Я гадаю так, що поки свідомість не поміняється, сміття з берегів річок та лісів не зникне.
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

В принципі нічого хитрого не треба придумувати, запросити представника екологічноії прокуратури і врозгар відпочінку таких дикунів виписати парку третю протоколів, після того як розійдуться чутки :men: ..... стане набагато чистіше! Дзвоніть, запрошуйте представників з контролюючих органів. :dan_ser:
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Sokol »

UR5TIG писав:В принципі нічого хитрого не треба придумувати, запросити представника екологічноії прокуратури і врозгар відпочінку таких дикунів виписати парку третю протоколів, після того як розійдуться чутки :men: ..... стане набагато чистіше! Дзвоніть, запрошуйте представників з контролюючих органів. :dan_ser:
Слушна думка. Але, зазвичай, це все з"ясовується тільки тоді, коли люди від"їжджаюсь. Тобто получається приблизно так: поки відпочивали, все було нормально. Коли поїхіли, залишилась купа сміття. Хіба що фотографувати таких відпочивальників з "перспективою", що вони післе себе нагадять? До речі, не факт що серед таких відпочивальників немає представників правоохороних органів.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення pensioner »

Возможно пан Паша и имел в виду очищение берегов :du_ma_et: если нет то идея глупая , любое дерево или даже покрышка на дне , давно стала "родной" и служит кому то домом , укрытием , то же касается и разных металлоконструкций и т.д.
А что это за знакомый у вас пан Сокол такой ? Ветеранов от ПО в нашей области пересчитать на пальцах :) еще и с таким стажем еще и отошедшего от "дел" , в голове крутится только два человека Сергей Фомин либо Кулиба Олег :mi_ga_et: больше в области настоящих аксакалов Нет .
И еще-- ему что бы понять чем он занимается понадобилось 30 лет стажа :sh_ok: , так сказать на 30том году он все понял ;;-))) и решил завязать из жалости к рыбе .
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Sokol »

pensioner писав:Возможно пан Паша и имел в виду очищение берегов :du_ma_et: если нет то идея глупая , любое дерево или даже покрышка на дне , давно стала "родной" и служит кому то домом , укрытием , то же касается и разных металлоконструкций и т.д.
А что это за знакомый у вас пан Сокол такой ? Ветеранов от ПО в нашей области пересчитать на пальцах :) еще и с таким стажем еще и отошедшего от "дел" , в голове крутится только два человека Сергей Фомин либо Кулиба Олег :mi_ga_et: больше в области настоящих аксакалов Нет .
И еще-- ему что бы понять чем он занимается понадобилось 30 лет стажа :sh_ok: , так сказать на 30том году он все понял ;;-))) и решил завязать из жалости к рыбе .
Ні, це інша людина, яка себе на цьому порищі не піарить. Якщо цікаво, що це за людина - пишіть в лічку, дізнаєтесь. Стосовно того, що людина це зрозуміла за 30 років - мабуть, я неправильно висловився. Просто, в людини змінились пріорітети. Каже, часом іздить по раки. На рибу практично не полює. Просто, в людини змінились кулінарні вподобання, від річкової риби просто відмовився (є певні проблеми із здоров"ям, от він собі щось шифрує). Честно кажучи, я річкову (ставкову) рибу їм, може, декілька раз на рік (дружина купляє в супермаркетах). На рибалку їзджу переважно для відпочинку на пару годин, більшість зловленої риби відпускаю. На жаль часу мало, тому останні роки разом із зимовою до десяти рибалок на рік виходить.
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Sokol »

Sokol писав:
UR5TIG писав:В принципі нічого хитрого не треба придумувати, запросити представника екологічноії прокуратури і врозгар відпочінку таких дикунів виписати парку третю протоколів, після того як розійдуться чутки :men: ..... стане набагато чистіше! Дзвоніть, запрошуйте представників з контролюючих органів. :dan_ser:
Слушна думка. Але, зазвичай, це все з"ясовується тільки тоді, коли люди від"їжджаюсь. Тобто получається приблизно так: поки відпочивали, все було нормально. Коли поїхіли, залишилась купа сміття. Хіба що фотографувати таких відпочивальників з "перспективою", що вони післе себе нагадять? До речі, не факт що серед таких відпочивальників немає представників правоохороних органів.
Іздили цієї зими до кумовєй в гості в Нетішин. Трошки погуляли по місту. Я, особисто, в місті був в перший раз. Незвичайне місто порівняно, мабуть, з любим іншим типовим (Кузнецовськ не рахуємо). Не буду чіпати архітектурні форми міста, скажу інше. Такої чистоти я давно вже не бачив. Але, найбільше вразила кількість кошиків для сміття - максимум через кожних 100 метрів на любій вулиці, на любому провулку.....
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення PASHA »

Пане Сокол , Ви самі сказали, що Ви а ні аматор, а ні проффесіонал в підводному полюванні, а відповідно не бачите, що під водою робиться!!! :ny_tik: Саме в тому році, коли очистилась вода в Горині ми мали змогу побачити те все неподобство, яке викидають люди у воду і біля води!!! Звичайно, якщо в цьому році Горинь не очиститься, то ми будемо чистити іншу водойму! Але поки плани на Горинь, а далі поживемо побачимо!
П.С. Не знаю, що у Вас за підводник знайомий з 30-им стажем і що він Вам казав, але краще Ви б разом зі своїм знайомим до даної акції приєднались, а якщо ні, то не вели пусті балачки в даній темі,немає смислу! Адже є рибаки, які одразу написали, що приєднаються до даної акції(не ведучи ніякої дискусії), а є такі як Ви - ні риба, ні м"ясо (не ображайтесь я без зла :mi_ga_et: ) показують на цій гілці, які вони розумні, але які на самому ділі ніколи не приєднаються до даної акції, а можуть тільки на словах показувати своє геройство!!! На даній гілці багато є "героїв", які засуджують нашу акцію по чистці водойми, мовляв: " толку немає, який мусор збирати, багато мусору для живих організмів приютом стало і т.д." але скажіть - хоч одна людина з всіх Вас хоч раз замислювалась хоч за одну подібну акцію, водойму почистити...сумніваюсь? :za_da_va_la: Не говорю за цілу водойму, хоча б мусор, який не тільки ваш але й той, який поруч з вами лежить забрати...можливо одиниці заберуть, а скоріше всього, що й не тронуть його :du_ma_et: :ni_zia: ??? :smu:sche_nie: :a_g_a:
Ми не шукаємо серед Вас тих, хто вміє гарно говорити і багато кретикувати, ми й самі це все добре вміємо робити, але ні до чого хорошого воно нас не приведе - ми робимо ділом, а не словом - зарибили Хрінники і ще будемо зариблювати інші водойми, плануємо цю акцію по чистці Горині, а потім і інші водойми!!!
Запрошуємо до даних акцій тільки бажаючих, а тих, хто хоче просто пописати - прошу не турбувати!!!! :ne_ne_ne: :co_ol:
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Re: Наші водойми - вигрібні ями

Непрочитане повідомлення Sokol »

PASHA писав:Пане Сокол , Ви самі сказали, що Ви а ні аматор, а ні проффесіонал в підводному полюванні, а відповідно не бачите, що під водою робиться!!! :ny_tik: Саме в тому році, коли очистилась вода в Горині ми мали змогу побачити те все неподобство, яке викидають люди у воду і біля води!!! Звичайно, якщо в цьому році Горинь не очиститься, то ми будемо чистити іншу водойму! Але поки плани на Горинь, а далі поживемо побачимо!
П.С. Не знаю, що у Вас за підводник знайомий з 30-им стажем і що він Вам казав, але краще Ви б разом зі своїм знайомим до даної акції приєднались, а якщо ні, то не вели пусті балачки в даній темі,немає смислу! Адже є рибаки, які одразу написали, що приєднаються до даної акції(не ведучи ніякої дискусії), а є такі як Ви - ні риба, ні м"ясо (не ображайтесь я без зла :mi_ga_et: ) показують на цій гілці, які вони розумні, але які на самому ділі ніколи не приєднаються до даної акції, а можуть тільки на словах показувати своє геройство!!! На даній гілці багато є "героїв", які засуджують нашу акцію по чистці водойми, мовляв: " толку немає, який мусор збирати, багато мусору для живих організмів приютом стало і т.д." але скажіть - хоч одна людина з всіх Вас хоч раз замислювалась хоч за одну подібну акцію, водойму почистити...сумніваюсь? :za_da_va_la: Не говорю за цілу водойму, хоча б мусор, який не тільки ваш але й той, який поруч з вами лежить забрати...можливо одиниці заберуть, а скоріше всього, що й не тронуть його :du_ma_et: :ni_zia: ??? :smu:sche_nie: :a_g_a:
Ми не шукаємо серед Вас тих, хто вміє гарно говорити і багато кретикувати, ми й самі це все добре вміємо робити, але ні до чого хорошого воно нас не приведе - ми робимо ділом, а не словом - зарибили Хрінники і ще будемо зариблювати інші водойми, плануємо цю акцію по чистці Горині, а потім і інші водойми!!!
Запрошуємо до даних акцій тільки бажаючих, а тих, хто хоче просто пописати - прошу не турбувати!!!! :ne_ne_ne: :co_ol:
Відповім коротко. На моєпитання Ви так і не відповіли, вже й не потрібно. Мені зрозуміло одне. Якщо навіть Ви до того й дійдете і навіть щось сробуєте зробити (мова йде тільки про чистку дна Горині), то ви (мова йде вже про всіх Ваших однодумців), то це буде "акція" тільки під вас (підводників), тому що окрім вас, я особисто великої користі як для рибалок, так і для жителів Горині не бачу. Хочете зробити собі полігон для приємних прогулянок під водою - робіть будь-ласка - ви це зробите уважуху тільки для себе. Наврядчи окрім вас хтось це зможе оцінити, та й навіщо? Розчистити можливі місця для нерестилищ риби, розігнати всю фауну річки????? Горинь - не ваша власність, так що не вам вирішувати, що там робити, а що ні. Хрінники зарибили - молодці. Але, я Вам скажу так, що серед вас є "умєльци", які за сезон забрали в Хрінниках одних сомів по 70-80 штук далеко не дєтского розміру. Так що, наведіть порядок спочатку серед своїх однодумців, а тоді вже можна в чужий город.... До речі, окрім Вас я щось не бачив багато позитивних відгуків саме стосовно ЧИСТКИ ДНА річки Горинь.
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей