ЗУСТРІЧ ФОРУМЧАН!!!

Повна анархія
Правила форуму
Увага! У нас впродовж цілого року відбувався конкурс.
Фінальне голосування ось в цьому розділі: viewforum.php?f=654
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

То може того - по 50-ть...але коли? :wink:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Що стосується мене - зараз проходжу курс лікування, тому по 50-ть не можу :D, але містечко для зустрічей форумчан треба було б підшукати.
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав:Що стосується мене - зараз проходжу курс лікування, тому по 50-ть не можу :D, але містечко для зустрічей форумчан треба було б підшукати.
Все залежить від к-ті бажаючих. Вважаю, що буде більше дестка. Виходячи з цього і треба підшукувати.
Одужуй і :wink: :lol:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Дякую!
Якщо тема буде відроджуватися - перекину її десь у людніше місце.
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав:Дякую!
Якщо тема буде відроджуватися - перекину її десь у людніше місце.
Краще у ФЛУД...Інколи і попатякати з кимось хочеться :wink:
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Останнім часом на форумі як в анекдоті: Однако, чукча не пісатєль, чукча чітатєль. Можливо зустріч розтопить лід та придасть наснаги для написання. Ну хоч щось можна накатати, всерівно який виїзд був, резултативний чи ні. Чого соромитися :?
Отже перша(цього року) зустріч, та рибалка - 25? жовтня. Читайте відповідну гілочку...А ще можна і в теплій кафешці... :wink:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

shalun_99 писав:Останнім часом на форумі як в анекдоті: Однако, чукча не пісатєль, чукча чітатєль...Ну хоч щось можна накатати, всерівно який виїзд був, резултативний чи ні. Чого соромитися :?
Шалун сука прав! :D

Знаю 100-%-во, що народ їздить на риболовлю і їздить часто..., а звітів - хоч "зачитайся" :evil:

Полосатік вже усі блешні зкупив у Альбатросі бо повідкушувала щука в Новомалині, а написати лінується... 8O

Доречі планую організувати фестиваль з лову хижачка з човна з доволі цікавими правилами, тобто, щоб усім було зручно і комфортно.

Отже, це також може бути і зустріч форумчан у своєму роді.

Вас ще приємна нервова дріж не проймає?
:)
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав:
shalun_99 писав:Останнім часом на форумі як в анекдоті: Однако, чукча не пісатєль, чукча чітатєль...Ну хоч щось можна накатати, всерівно який виїзд був, резултативний чи ні. Чого соромитися :?
Шалун сука прав! :D

Знаю 100-%-во, що народ їздить на риболовлю і їздить часто..., а звітів - хоч "зачитайся" :evil:
КУМ теж прав...зачитуємося....
KYM писав:Полосатік вже усі блешні зкупив у Альбатросі бо повідкушувала щука в Новомалині, а написати лінується... 8O
А ось тут вже не прав...До нету він лінується добратися. Ще на ЧС він не виграв і ноут не получив :?
KYM писав:Доречі планую організувати фестиваль з лову хижачка з човна з доволі цікавими правилами, тобто, щоб усім було зручно і комфортно.

Отже, це також може бути і зустріч форумчан у своєму роді.

Вас ще приємна нервова дріж не проймає?
:)
Вже починає бути цікаво... :wink: На лід і на човні...прикол :lol: Чув про таке, але не бачив...Але якщо серйозно - є водойма безпроблемна і з альтанками і з умовами :wink:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

shalun_99 писав: А ось тут вже не прав...До нету він лінується добратися. Ще на ЧС він не виграв і ноут не получив :?
Да.... Вовіка все ж таки жаба його велика та зелена якось з'їсть :lol: :lol: :lol:
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Аааа....на мене знову флудист напав і ВОНА
Зображення
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Аааааааааа.....знову вона, але більше нікого 8O Ти де? :lol: Зображення
Конструктив:
КУМе, то що там з фестивальною ідеєю???Ти мене настільки запалив, що я вже вирішив наступити комусь на болючий мозоль :lol: Домовляюсь про короповий кубок Рівного під егідою пана Хомка. Можновладці - ЗА! :D 8O
Ну давайте зберемося і по 50ть, ой і покалякаємо... :lol:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Не поспішай поки що.
В мене на розумі Спінінговий Фестиваль з човна.
Усе в один день.
Спрощені правила і печена рибка, звісно, якщо пощастить.
Доречі хотів би дізнатися яку суму вступного внеску на такий Фест форумчани рахують за більш-менш доступною для сплати?
Прохання не забувати, що потрібно трохи проплатити за оренду водойми і трохи дєнєжки на оргвитрати.

Пи.Си. Да, зовсім забув. Як на рахунок фестивальних правил типу команда може бути в одному човні - 2 чол. До зважування приймати залікову щуку (від 35 см) та 5 або 10 окунів з команди. 30 метрів між човнами. Дозволені Дропшоти, Каролінки та Техаси? 8O :D :roll:
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

1. Слід врахувати, що не у всіх бажаючих є човен.
2. Незабаром зима, давай мислі в слух.
3. 50-100грн. сильно не вразить сімейний бюджет.
4. І може далеко їхати не будемо? БАСІК :lol: :!: :?:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Ну, якщо не в тєрпьожку, так і бути-

Хотів би провести Фест - Спін з човна у Забарі.
Вчора на 2 годинки вирвався протестити водойму по щупачку, щоправда з берега - мисля це зробити співпала з виїздом до бабусі дружини в м.Корець.

Отже, навіть з берега за перші 20-30 хв., а зміг потрапити на водойму я лише біля 16-30 - 17-00 два щупачки, потім один "зішл", ще після того декілька покльовок, які промаргав і не хотів залишатися на місці на випрошування... адже цікаво було пройти якомога більший кусень берега.

Чому не Басік - просто мені здається, що в Забарі буде на порядок менше "нулів" та і водойма ця восени досить цікава.

Близько 3-х тижнів тому я спецьом тестив водойму з човна, хоча часу було обмаль, все ж таки я зрозумів, що Фест тут робити можна.

Отже за пару годин спромігся в бистрому темпі заробити близько 20 покльовок зубастої.

З них реалізовав приблизно половину - 5 чи 6 хвостів - шнурки але ніби-то залікові, 3 хвоста щучих такі, які можна було брати дохати + 1 окунь на 520 грамів, а також "зішл" доволі крупної щуки (15 см флюра як рубанком було порізано, але останній не зрізався...)

Ловити з човна в Забарі буде дозволено лише нам, взагалі там не дозволяється рибалити з човна. При такому розкладі риболовля з човна мала би коштувати гривень по 100 з носа, але за люб"язності арендатора, нам зроблять льготно-інвалідні ціни. Буду балакати за 60-70% знижку.

Ось таке.

Тепер ваші думки, панове...
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Зустрічне питання - ми зустрічаємось гарно провести час, чи від нулів тікати?
Чому Басік - човни! І забронювати їх реально. Відпадає питання своїх плавзасобів і близенько і порибалимо і за столик присядемо і сезон "уходящий" помянемо і тягтись по пробкам непотрібно і машинки, як питання знімається(маршрутки, таксі під попом). Просто хочеться пів дня порибалити, а пів дня за столом провести. А якщо за містом то почнеться - ой, я за кермом, а я і забув мені терміново вже їхати треба...та інше. Потрібно визначитися з позиціонуванням даного міроприємства! Зустріч чи ФЕСТ?! Вважаю, що насамперед - зустріч. Для деяких форумчан(якщо виявлять бажання приєднатися) це буде як нова зустріч. І хочеться провести більше часу в спілкуванні, а не за веслами :wink: ІМХО
КУМ , ти ініціатор - тобі вирішувати...
Відповісти

Повернутись до “Спілкування на вільні теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей