Наші водойми - вигрібні ями

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Пятого квітня побував на водоймі в урочищі Агатівка Гощанського району (популярної водойми серед рибалок з лову карася, окуня та щуки). Те, що ми з дружиною бачили - це жах, жах в прямому розумінні цього слова... На поверхні водойми вітер прибив до дамби мертвих риб (очевидно непережили кисневе голодання), в основному окунь різних розмірів, величезні товстолоби і навіть кілька щук!!! Чому так сталося? Зараз важко про це говорити, але на зимівлю водойма йшла з низьким рівнем води. Хочеться вірити, що карась зміг перезимувати - там потужна його популяція.
Розмір зловленої риби обмежений розмахом рук рибалки.
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

Наш підводний клуб "Рівненська Случ " планує влітку провести акцію по прибиранню річки Горнь(багато членів нашого клубу були свідками того, наскільки забруднена вона всяким мусором на дні та й на берегах також) і прилеглої до неї території на землі!!!Ми плануємо захопити територію прибирання десь близько 30км річки!!!Частина підводників буде чистити річку на дні, а частина вздовж берегів!
П.С.Запрошуємо всіх небайдужих людей, а також рибаків, спінінгістів до даної акції по охороні навколишнього середовища!!!Адже це піде накористь всім нам!!! :wink: :idea: Дату та місяць даної акції я повідомлю пізніше. :!:
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Sokol »

PASHA писав:Наш підводний клуб "Рівненська Случ " планує влітку провести акцію по прибиранню річки Горнь(багато членів нашого клубу були свідками того, наскільки забруднена вона всяким мусором на дні та й на берегах також) і прилеглої до неї території на землі!!!Ми плануємо захопити територію прибирання десь близько 30км річки!!!Частина підводників буде чистити річку на дні, а частина вздовж берегів!
П.С.Запрошуємо всіх небайдужих людей, а також рибаків, спінінгістів до даної акції по охороні навколишнього середовища!!!Адже це піде накористь всім нам!!! :wink: :idea: Дату та місяць даної акції я повідомлю пізніше. :!:
Цікаво, як ви собі бачите зачистку дна річки від сміття (що рахується за сміття)? Чистоту перевірити крім вас ніхто не перевірить.... А, от від рибки ви напевне річку почистите. Яку не вполюєте, то вся уйде "на дальній кордон", бо ій не залишиться де ховатись (після зачистки дна)...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

PASHA писав:Наш підводний клуб "Рівненська Случ " планує влітку провести акцію по прибиранню річки Горнь(багато членів нашого клубу були свідками того, наскільки забруднена вона всяким мусором на дні та й на берегах також) і прилеглої до неї території на землі!!!Ми плануємо захопити територію прибирання десь близько 30км річки!!!Частина підводників буде чистити річку на дні, а частина вздовж берегів!
П.С.Запрошуємо всіх небайдужих людей, а також рибаків, спінінгістів до даної акції по охороні навколишнього середовища!!!Адже це піде накористь всім нам!!! :wink: :idea: Дату та місяць даної акції я повідомлю пізніше. :!:
Я з задоволенням приєднаюсь до даної акції.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

PASHA писав:Наш підводний клуб "Рівненська Случ " планує влітку провести акцію по прибиранню річки Горнь(багато членів нашого клубу були свідками того, наскільки забруднена вона всяким мусором на дні та й на берегах також) і прилеглої до неї території на землі!!!Ми плануємо захопити територію прибирання десь близько 30км річки!!!Частина підводників буде чистити річку на дні, а частина вздовж берегів!
Затея не плохая в принципе , но место проведения не то. Чистить Горынь :lol: 8O , лучше бы вы подводнички реку Устя почистили , больше толку бы было и ближе ехать и мусора больше :wink:
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Я приєднуюсь до акції. якщо створим клуб то підтримку гарантую!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

pensioner писав:Ты Шалун еще молод и много не знаешь 8) весной подсаком вдоль берега выбирают не рыбу , тебе все мерещится- кто возле воды значит рыбу гребет 8O
Подьедь к берегам Млынова (водохранилища) там сейчас с подсаками по берегу "и стар и млад" ---- раки греются :)
зы а где пропала тема по зарыбливанию
Дааааа забыл сказать о главном - Викторовичу Дуже треба попер Rapala skitter pop PS05, колір - S!!! (не хром) - дістаньте 2шт!!! :D :wink: :lol:
Cпасибо за заботу :lol: :lol: :lol:
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

Sokol писав:
PASHA писав:Наш підводний клуб "Рівненська Случ " планує влітку провести акцію по прибиранню річки Горнь(багато членів нашого клубу були свідками того, наскільки забруднена вона всяким мусором на дні та й на берегах також) і прилеглої до неї території на землі!!!Ми плануємо захопити територію прибирання десь близько 30км річки!!!Частина підводників буде чистити річку на дні, а частина вздовж берегів!
П.С.Запрошуємо всіх небайдужих людей, а також рибаків, спінінгістів до даної акції по охороні навколишнього середовища!!!Адже це піде накористь всім нам!!! :wink: :idea: Дату та місяць даної акції я повідомлю пізніше. :!:
Цікаво, як ви собі бачите зачистку дна річки від сміття (що рахується за сміття)? Чистоту перевірити крім вас ніхто не перевірить.... А, от від рибки ви напевне річку почистите. Яку не вполюєте, то вся уйде "на дальній кордон", бо ій не залишиться де ховатись (після зачистки дна)...
П.С. Знаєте, Сокол, що я Вам скажу, по-перше:"У кого чего болит, тот о том и говорит!"(Значить саме так Ви б і поступили і відчуваю,що якби була б можливість, то Ви вибили б там всю рибу :idea: ) По-друге, Ви хамите несправедливо, а сміття будемо збирати все - як на землі так і на дні(судячи по Вашій поведінці, то після таких, як саме Ви :!: )А по-третє, доводжу до Вашого відома ми не збираємось чистити річку з рушницями!Наша ціль - позбирати весь мусор, а рушниці брати ніхто не збирається!!! :evil: Крім того, збирання мусору Чистку під водою Ви зможете побачити, бо буде оператор, який весь процес буде знімати на підводну відеокамеру!!!
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

pensioner писав:
PASHA писав:Наш підводний клуб "Рівненська Случ " планує влітку провести акцію по прибиранню річки Горнь(багато членів нашого клубу були свідками того, наскільки забруднена вона всяким мусором на дні та й на берегах також) і прилеглої до неї території на землі!!!Ми плануємо захопити територію прибирання десь близько 30км річки!!!Частина підводників буде чистити річку на дні, а частина вздовж берегів!
Затея не плохая в принципе , но место проведения не то. Чистить Горынь :lol: 8O , лучше бы вы подводнички реку Устя почистили , больше толку бы было и ближе ехать и мусора больше :wink:

П.С. При всій повазі, повірте, Ви не праві, саме Горинь потрібно і ми хочемо чистити, адже саме в ній куча мусора валяється на дні і просто на мілині під водою, дану річку почистити може тільки група людей, яким не всерівно, яка у нас навколишня природа та підводне царство,адже нашій владі до цих річок не має діла, а коштів тим паче!!!
От що стосується Усті, то повинен Вам сказати шановний Пенсіонере, що дана річка в компетенції нашої місцевої влади, оскільки протікає через місто і Ви повинні звернутись до нашого голови міста, а ще я вважаю,що Він повинен створити патрулі, які будуть хоч трохи контролювати берега Усті,адже скільки бидла проходить через неї і скільки на ній людей відпочиває, але ж одиниці приберуть після себе!!!!А коли виложать кругленьку суму за штраф, то потім подумають
в наступний раз чи варто знову мусорити!!! :idea:
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Sokol »

PASHA писав:
Sokol писав:
PASHA писав:Наш підводний клуб "Рівненська Случ " планує влітку провести акцію по прибиранню річки Горнь(багато членів нашого клубу були свідками того, наскільки забруднена вона всяким мусором на дні та й на берегах також) і прилеглої до неї території на землі!!!Ми плануємо захопити територію прибирання десь близько 30км річки!!!Частина підводників буде чистити річку на дні, а частина вздовж берегів!
П.С.Запрошуємо всіх небайдужих людей, а також рибаків, спінінгістів до даної акції по охороні навколишнього середовища!!!Адже це піде накористь всім нам!!! :wink: :idea: Дату та місяць даної акції я повідомлю пізніше. :!:
Цікаво, як ви собі бачите зачистку дна річки від сміття (що рахується за сміття)? Чистоту перевірити крім вас ніхто не перевірить.... А, от від рибки ви напевне річку почистите. Яку не вполюєте, то вся уйде "на дальній кордон", бо ій не залишиться де ховатись (після зачистки дна)...
П.С. Знаєте, Сокол, що я Вам скажу, по-перше:"У кого чего болит, тот о том и говорит!"(Значить саме так Ви б і поступили і відчуваю,що якби була б можливість, то Ви вибили б там всю рибу :idea: ) По-друге, Ви хамите несправедливо, а сміття будемо збирати все - як на землі так і на дні(судячи по Вашій поведінці, то після таких, як саме Ви :!: )А по-третє, доводжу до Вашого відома ми не збираємось чистити річку з рушницями!Наша ціль - позбирати весь мусор, а рушниці брати ніхто не збирається!!! :evil: Крім того, збирання мусору Чистку під водою Ви зможете побачити, бо буде оператор, який весь процес буде знімати на підводну відеокамеру!!!
На рахунок хамства, друже, це не по адресу, Я Вам слова поганого не сказав, а Ви вже почали ярлики клеiти.... Гаразд, не за те рiч. Як написали, такi i питання виникли. Щось я нi разу за останнiх рокiв 30-ть не чув, щоб хтось чистив дно рiчки.... Вiд чого Ви збираетесь ii чистити? Вiд консервних банок чи вiд затонувших дерев? Почистити берега рiчки - це зрозумiло. Основний бруд лишають вiдпочивальники-дикарi (Козлинський лiс або лiсопосадка в районi с. Ремель-Олександрiя - наглядний тому приклад).... Якщо запаси зброi часiв другоi свiтовоi вiйни?....
Востаннє редагувалось 08 квітня 2010, 07:49 користувачем Sokol, всього редагувалось 1 раз.
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Sokol »

На рахунок вигрiбних ям можно говорити не тiльки, коли мова йде про водойми, чи лiс... Народ у нас такий, на жаль. Часом виходиш ранком на работу, стоiть уже пiд пiд"iздом або чийсь пакет з смiттям, чи пару пустих пляшок, одноразовий посуд (а ящик з смiттям через 50 метрiв).... Якось пiднiмалось того року на рiвнi держави питання щодо залучення до громадських робiт людей, що рахуються на бiржi.... Як на мене, дуже скоро ми б забули, що таке "засрана територiя"
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

Пане, Sokol, я не буду персонально для Вам повторювати по 100 разів, якщо Ви не зрозуміли сенсу даної акції з одного разу, то не бачу смислу повторювати Вам ще декілька!!! :wink: Можете звернутись, наприклад, до пана Еxpert, він вам пояснить - він одразу підтримав дану ідею!!! :idea: :wink:
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

Год назад ко мне приехали подводные охотники, Киевляне. Как у нас говорят крутэлыки, на джипе мерседес (кубике). Стали мы в в лесочке возле голубого залива. Охота была не очень удачной киевляне убили только несколько окушков (приехав за 500 км). Я плавал чуть дольше но когда вышел из воды был приятно шокирован. Эти крутэлыки не только собрали в пакеты свой мусор НО И В РАДИУСЕ СТО МЕТРОВ СОБРАЛИ ВЕСЬ МУСОР получилось два больших мешка и вывезли это на своем кубике --и это при неудачной охоте.

П.С. Вот Вам пример настоящей культуры и любви к природе. Если б у нас было побольше таких людей, не только подводных охотников, но и рыбаков, да и просто обыщных людей, то у нас везде была бы чисто!!! :idea:
Востаннє редагувалось 08 квітня 2010, 10:13 користувачем PASHA, всього редагувалось 1 раз.
Sokol
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 14
З нами з: 31 березня 2010, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Sokol »

PASHA писав:Пане, Sokol, я не буду персонально для Вам повторювати по 100 разів, якщо Ви не зрозуміли сенсу даної акції з одного разу, то не бачу смислу повторювати Вам ще декілька!!! :wink: Можете звернутись, наприклад, до пана Еxpert, він вам пояснить - він одразу підтримав дану ідею!!! :idea: :wink:
Шановний PASHA, особисто в мене склалось враження, що Ви самі толком не розумієте про що говорите. Від чого Ви збираєтесь чистити дно річки? Кому це потрібно? Рибалкам, місцевим мешканцям? - не думаю.... Ви ж збираєтесь зачистити дно тієі ділянки, на якій плануєте самі потім відриватись, чи не так? До речі, спитали хоча б у екологів, накільки це правильно....
Аватар користувача
PASHA
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 81
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення PASHA »

Sokol писав:
PASHA писав:Пане, Sokol, я не буду персонально для Вам повторювати по 100 разів, якщо Ви не зрозуміли сенсу даної акції з одного разу, то не бачу смислу повторювати Вам ще декілька!!! :wink: Можете звернутись, наприклад, до пана Еxpert, він вам пояснить - він одразу підтримав дану ідею!!! :idea: :wink:
Шановний PASHA, особисто в мене склалось враження, що Ви самі толком не розумієте про що говорите. Від чого Ви збираєтесь чистити дно річки? Кому це потрібно? Рибалкам, місцевим мешканцям? - не думаю.... Ви ж збираєтесь зачистити дно тієі ділянки, на якій плануєте самі потім відриватись, чи не так? До речі, спитали хоча б у екологів, накільки це правильно....
Пане, Sokol, я не буду персонально для Вам повторювати по 100 разів, якщо Ви не зрозуміли сенсу даної акції з одного разу, то не бачу смислу повторювати Вам ще декілька!!! Можете звернутись, наприклад, до пана Еxpert, він вам пояснить - він одразу підтримав дану ідею!!!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :idea:
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість