ГОРИНЬГРАД

реєстр та опис водойм для ловлі коропа з часів rybalka.rovno.ua
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

pensioner писав:
kuZZma писав: Реально заехать на водоём можно в любую погоду,выехать будет сложно после дождя.
Это юмор :?: :?
Насколько я помню После дождя от туда выехать не сложно (это не правильное выражение :wink: )
класно сказав kuZZma! :lol:
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вже одна машина прорвалась на водойму. Дорога страшненька, але доїхати можна. Ліпше їхати через Шубків.
Хлопаки вже закормились та закинулись і чекають на великого коропа.
Друга команда виїздить завтра о 10:00.
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Владимир , надеюсь хоть на этот раз будет фотоотчет , если не по трофеям :wink: то хотя бы дороги , участники , природа.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

pensioner писав:Владимир , надеюсь хоть на этот раз будет фотоотчет , если не по трофеям :wink: то хотя бы дороги , участники , природа.
Авторські права у Кузьми :lol: , сподіваюсь, що буде фотозвіт і по цій водоймі і по попередній 8)
З учасниками не дуже склалось. Їдуть в таку погоду тільки справжні DESPERADOS...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Урррааааа! Нарешті прокляття карликів знято. Годину тому перший карпуша, ледь більше 1кг., а 15хвилин тому красунчик на 5-рочку...
Спрацьовує звична вже для коропа наживочка, що правда - діпована... 8) Мої вітання та респект для Кузьми...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Повернулись з водойми. Такого кльову я ще не бачив ніде і такого розміру карася. Звіт пізніше, трішки втомився...І фото буде з пятірочкою, сімочкою... :o
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

заитригован!
ждёмс отчета!!
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

ну если Красовский-каррпятник :roll: был с вами то симочка :wink: от него.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

pensioner писав:ну если Красовский-каррпятник :roll: был с вами то симочка :wink: от него.
Ну прям у воду дивишся :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення _magic »

Вернулся с водоема. Масса впечатлений :D 8O Одна беда - дорога в дождь...
Начну с пятницы, а дальше продолжит Шалун.
Приехали в часов восемь. Часа полтора ушло на пробивку дна маркером, а дальше закорм и заброс. Последнюю удочку закинул в темноту(наверное около 23:00). Ужин и два часика решил перекимарить. В 04:30 уже на ногах и пошел клев. Все началось с маленьких карпиков(которого в водоеме кишит). Клев карпиков(500-800гр.) чередовался с карасем(красивые экзэмпляры). Короче, от фидера отойти было тяжело.
И первый паровоз в 08:00. Уже при вываживании понял что сидит что-то некрупное и как оказалось карпик - 1кг.
Перезаброс и не прошло и 20-ть минут как на эту удочку опять поклевка. Здесь уже сидела рыба гораздо крупнее и взвешивание показывает 4кг.
Зображення
Дальше тишина и звонок от Шалуна и Балтики - они уже вблизи от водоема...
PS
Такого клева на фидер я еще не видал(а видал я много). Мелкого карпика не успевал фотографировать, так как после поимки сразу выпускался...
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Ще перебуваючи дома дізнався про коропа від Кузьми, висидіти ще годину було тяжко.
Вже об 11:00. ми з Балтікой на водоймі. І через десять хвилин тягну тузіка. В цей час Кузьма з Балтікой не відходять від фідерів - кльов як у чорних камнєй..... Власник водойми, дізнавшись про коропа на 4кг., захотів сам особисто відпустити його у водойму . Без фотосесії звичайно не обійшлося...
Зображення
Далі вирішили пообідати та погодувати рибу. Маркер стояв за метрів 80-ть від берега і здається, що відстань для нас зовсім навіть не велика, але ......вітер. Трішки довелося попотіти...Нище фото, вигляд з нашого лагеря на "острів".
Зображення
Після шостої вечора, приємна звістка - до нас їде(ні не ревізор) - Паша "Полосатік". Так як хлопці вже наловили карася в достатній к-ті, було вирішено зняти пробу з Гориньгродської рибки. Приїзд "Полосатіка" співпав з першою вечерьою. Смажені карасі пішли на ура. :lol: (повезло їм з кухаркою вусатою).
Чи подіяв допінг чи смачна прикормка, але вечерю мені прийшлось відкласти - ПАРОВОЗ...
Зображення
Трішки боротьби і перемагає сильніший. Карпуша на 4.2кг.
Зображення
Друга вечеря затягнулась до 23:00, а далі відпочинок до четвертої ранку. Хлопці почали тягати на фідер, а я солодко спуняв і чекав паровозів.
О сьомій годині вирішив перезакинутись і яке було моє здивування 8O коли на двох вудочках була риба. Дзеркальному коропцю прийшлася до снаги моя наживка :lol:
В годині десятій Полосатіку прийшлося відкласти фідер та бігти до коропових палок...Зображення
виважування та зважування і Паша рекордсмен - 7кг. :P
Зображення
Хочу зауважити, що клювання коропа було як на горох так і на бойли, але крупний короп вибирав бойли(любить він ці кульки). Перевага надавалась бойлам від фірми Bratfishing та смак - ананас та слива(брали в маг. карп профі). На фідер кльов був і на черва і на опариша.
Власник водойми п. Ігор, наперед дякує всім хто відпускає крупного коропа та гарантує одну безкоштовну рибалку за кожного випущеного красеня.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Збирається ціла експедиція на водойму. Завтра починається виїзд. Я з Васюнею Брагіним та zerich виїзжаємо в середу...Приєднуйтесь, панове...
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

Очень хороший отчет, приятно порадоваться за Вашу удачную рыбалку ТАК ДЕРЖАТЬ!

-с какой стороны доезд лучше, и безопаснее? *не хочеться засесть и трактор искать*
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Николай33 писав:Очень хороший отчет, приятно порадоваться за Вашу удачную рыбалку ТАК ДЕРЖАТЬ!

-с какой стороны доезд лучше, и безопаснее? *не хочеться засесть и трактор искать*
Дякую...
Заїзд хороший із Шубкова. Також можна їхати і через Рисв'янку(якщо не помиляюсь)в селі через ферму. Але через Шубків простіше...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Сьогодні почув, що по місту ходять чутки ніби ми рибу купували і з нею фотографувались. :evil:
1. Чутки ці розпускають глухарі, які не вміють рибу ловити.
2. Кому цікаво зловити коропа чи наловити карася - їдьте і спробуйте, все залежить від Вашого вміння та терпіння.
3. Ми їдемо завтра, приєднуйтесь та переконайтесь...
Відповісти

Повернутись до “Коропові водойми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей