УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Аватар користувача
olik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 27 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення olik »

Доброго, дня. Пропоную вашій увазі іще варіанти логотипів. Це не моя робота. Попросив колегу, яка має до цього хист, попрацювати. Муза прийшла така.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ADM
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 13 квітня 2011, 16:06
Телефон: 0986821091
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ADM »

2 olik & Россо-Неро

Ребята, прекрасные работы! :co_ol: Уже видна линия композиции, которая необходима для логотипа.

Желаю Вам удачи при оценивании работ!

З.ы. Пожелал бы не останавливаться на достигнутом, только целеустремлённый человек достигает задуманного.
Не что не вечно под луной!
kreslyar
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2010, 00:00

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення kreslyar »

Всім добрий вечір або добрий день!!Для початку, моя пропозиція №1: обраний в результаті голосування логотип розмножувати у двох виглядах-чорному та білому (залежно від кольору матеріалу, на якому він буде зображений), наприклад, якщо футболка чи кепка червона, то і білий, і чорний колір для логотипу підходить, а якщо та ж футболка чи кепка коричнева, чи темно-коричнева, то ясне діло, що чорний логотип буде погано видно, тоді білий логотип буде саме те, що треба.
Пропозиція №2: Якщо текст розміщений безпосередньо на малюнку, то застосувати комбінацію ТІЛЬКИ!!! чорного і білого кольору, і ніяких інших (це надасть логотипу гарного візуального і естетичного ефекту) наприклад, якщо малюнок логотипу чорний, то букви, які розміщені на ньому - білі, і навпаки (незалежно від кольору кольору матеріалу, на якому він буде зображений).
Ну а пропозиція №3 - це 4 варіанти логотипу, на які було безсовісно потрачено робочий день :cry_ing: :-)
1.jpg
2.jpg
3.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
kreslyar
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2010, 00:00

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення kreslyar »

4.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ADM
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 13 квітня 2011, 16:06
Телефон: 0986821091
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ADM »

Спасибо за работы! :co_ol:

Хотел бы сказать, что логотипы будут наноситься не только на кепки, футболки и т.п. но и на значки, а так же будут изготовляться отдельные матерчатые эмблеммы-логотипы, которые можно будет самостоятельно пришить на любимую или выбранную Вами вещь.

Исходя из этого замечу, что предпочтительнее, чтобы логотип был таковым, чтобы естественно смотреться на значке или округлой поверхности для удобства производства вышеуказанных эмблемок и значков.

Ещё раз напомню о том, что Николай Волохов, пользователь нашего сайта, коллега по спиннингу, хороший спортсмен и безкорыстный человек принял решение проспонсировать изготовление значков с логотипом сайта-форума, за что ему огромнейшая благодарность от администрации и актива ФОРУМА!!! :co_ol:

И ещё. Не хочу кого-либо обидеть, но всё же согласен с мнением КУМ'а , что логотип должен быть нарисован на какой-то основе, что бы не изменять его цвет в зависимости от цвета вещи, на которой его будут наносить.
Хотя это сугубо моё мнение и не обязательно с ним заморачиваться.

С большим нетерпением жду Ваши работы. Ребятам, приславшим свои эскизы логотипов большой РЕСПЕКТ! :co_ol: и благодарность от меня и коллектива администраторов-модераторов!
Не что не вечно под луной!
kreslyar
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2010, 00:00

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення kreslyar »

"Хотел бы сказать, что логотипы будут наноситься не только на кепки, футболки и т.п. но и на значки, а так же будут изготовляться отдельные матерчатые эмблеммы-логотипы, которые можно будет самостоятельно пришить на любимую или выбранную Вами вещь.
Исходя из этого замечу, что предпочтительнее, чтобы логотип был таковым, чтобы естественно смотреться на значке или округлой поверхности для удобства производства вышеуказанных эмблемок и значков."

Все це буде враховано, а ще з цього приводу хочу сказати, що практично кожен із запропонованих в темі варіантів,при бажанні, можна гарно розмістити на значку чи округлій (чи будь-якій іншій) поверхні. Тому найбільш проблемним (на мою думку) питанням є вибір зображення для логотипу (якщо я неправий - поправте). Наступним питанням (по проблемності) є вибір контурів, форма яких напряму залежатиме від обраного зображення і плюс до того - повинна гарно виглядати на значку чи округлій поверхні, для зручності виробництва. З контурами, як я вже писав, може бути немало варіантів - коло, овал, трикутник, квадрат, п"ятикутник (мені особисто найбільше подобається, бо мало де зустрічав), шестикуник, ну і т. д., а ще можна робити різні комбінації з цих же фігур: верх - частина овалу чи кола, низ частина квадрату чи прямокутника,...і поїхали варіанти....Слідуюче питання - кольри і надписи. А на рахунок кольорів, то тут можнатижнями "гратися", тому що кожен може запропонувати на кілька сторінок теми варіантів комбінації кольорів, які йому довподоби, це якщо він вже вибрав зображення і контури. Одним словом, роботи хватає... :sh_ok:
А я, в свою чергу, на днях попробую підбрати для "своєї" рибки контури і кольорову гамму. Результати обов"язково виложу
тута і здєся... :-ok-:
Аватар користувача
ADM
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 13 квітня 2011, 16:06
Телефон: 0986821091
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ADM »

Согласен с Вашим мнением - всем пользователям разрешено принять участие в Конкурсе - Вам и карты в руки!
Дело же администраторской команды - выбрать оптимальный вариант.
Спасибо на данном этапе всем откликнувшимся! Надеюсь это не последние Ваши работы, чем больше Вы поработаете над логотипом - тем больше шансы на победу! Надеюсь и так все это понимают :)
Удачи Вам!
С ув!
Не что не вечно под луной!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

"и опять выйдем на Дерибасовскую"

хай адміністрація вибирає з того що є. і все. так і друкують, вишивають, клеять...

ато виберуть "круглий зелений з жовтим шрифтом" а потім виявиться що професіонали допрацювали і вийшло "квадратне чорне по синьому"
бо будем так по кругу ходить ще не один сезон.
kreslyar
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2010, 00:00

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення kreslyar »

Всім доброго дня!!!
Нарешті, добрався я до інтернету щоб поділитися результатами логотипів. На рахунок контурів,-намалював десь 6-7 варіантів, з яких вибрав 2 "зе бест" (на мій погляд, звичайно). А на рахунок кольорів,- зробив підбір фону ТІЛЬКИ! для чорного і білого зображень (мені здається це найбільш логічнішим та простішим, в тому числі й для розповсюдження, варіантом), і от що вийшло:
П.С. Вибачайте різного роду за нерівності і можливо якісь несиметричності, бо робив "на швидку руку"
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
kreslyar
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2010, 00:00

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення kreslyar »

4.jpg
5.jpg
6.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
kreslyar
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2010, 00:00

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення kreslyar »

7.jpg
8.jpg
9.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
kreslyar
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2010, 00:00

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення kreslyar »

10.jpg
Копия 3.jpg
Копия 5.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ADM
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 13 квітня 2011, 16:06
Телефон: 0986821091
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення ADM »

Видно, что человек поработал! :co_ol:
Интересные решения!
Всем поддерживающим тему Конкурса огромный респект :co_ol: !

Прошу не останавливаться на достигнутом, ведь Конкурс тем интереснее, чем больше в нём работ, принявших участие.
Всем удачи!
С ув.!
Не что не вечно под луной!
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: УВАГА!!! КОНКУРС на найкращий логотип сайту!!!

Непрочитане повідомлення Bulick »

Вставлю і своїх "п'ять копійок" :) Дуже сподобався логотип, запропонований користувачем Россо-Неро:
Зображення

Дуже гарно продуманий і розроблений, поєднує найдорожче для нас - Малу Батьківщину, природу і риболовлю :co_ol: :co_ol: :co_ol:

Тільки, як на мене, трішки не завершений. Маю пропозицію до автора - а що, як сам логотип розмістити у певній фігурі, наприклад у щиті:
Зображення або Зображення

Тоді б логотип мав завершений вигляд і без будь-який змін у кольорах чи розмірах можна було б розміщати на бейсах, футболках, рюкзаках, чохлах і т.д. (типу нашивки). :co_ol:

Як Вам така ідея???

P.S. Моє ІМХО :)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Закрито

Повернутись до “Архів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість