Городище (Корецьке)

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Їздили ми з братом в минулу неділю на Городищенський став(ми там перший раз),але сиділи не біля дамби,а з другої сторони ставу.Просиділи пів дня - нуль!Кидали і на мотиль,і на опариш,і на навозний червь!
Там де ми сиділи, напевно вже літом бере :?: краще,так?
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення igorek »

Добрий день всім ! Я тут людина нова, хотівби трошки також поспілкуватися за даний став. В с. Городище проживала моя бабуся і тому я там проводив багато вільного часу і відповідно в основному на рибалці. Даний став до 1993 року був "колгоспним" там риби було ого-го !! Клювала на все, що закинуть. Потім його спускали декілька раз навіть хотіли осушити. На скільки мені відомо його вже не спускали з 2004 року. Найулюбленішим місцем ловлі було в мене русло яке вило з Бокшина (там де камеши) там завжди клював великій карась. Як що когось цікавить по глубинам можу також розповісти
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

А ловити там зараз дозволяють :?:
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення igorek »

EXPERT писав:А ловити там зараз дозволяють :?:

Їздили знайомі дві неділі назад, ловили без проблем, ніяких охоронців чи сторожів не було. карась 100-250 грм.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Дякую.
Виталий

Непрочитане повідомлення Виталий »

Бачу останнє повідомлення з Городищ півторарічної давнини...я був минулого року в кінці березня-початок квітня на цій водоймі...приїхав трошки запізно,довго шукав...народу було чоловік 10.всі з Новограда...причому вистроїлися всі щільно один біля одного хоч розміри водойми досить великі..одразу зробив висновок,люди знають цю водойму,глибини,рельєф.. пакуватися до них було б неетично з моеї сторони,тому став осторонь,метрів за 20 до них...ловив на мотиль,закидав метрив на 60-70..одразу скажу що найбильш вдало ловили рибаки з Новограда які були посередині,далі від середини-улови гірші..карась брав в районі 300-500 гр...у мене на мотиль клювали тильки карпики 8O жодного карася...всіх їх відпустив бо вони не більше 300 г...
ну а тепер про головне...прийшов новий орендар и повидомив що водойма в оренди...ловити не можна,тильки з наступного року(тобто з 2010)..
так от,в кого яка інфа по цій водоймі? водойма в оренді?яка вартість? чи можна ловити?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Виталий писав: так от,в кого яка інфа по цій водоймі? водойма в оренді?яка вартість? чи можна ловити?
В 2008 році, документи на водойму літали як всраний віник. За них боролися Київські хлопці та місцеві хлопаки. Дуже цікаво хто переміг 8O
ПиСи
Київлянам народ здаватися не хотів...отже або перемогли великі гроші, або місцеві зв'язки... :wink:
Виталий

Непрочитане повідомлення Виталий »

Вовка,знаю точно що орендар з сусиднього села...простий мужик..
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Виталий писав:Вовка,знаю точно що орендар з сусиднього села...простий мужик..
Значить документи залишилися у власника :wink:
Знаючи... :? то толку там не буде. Хіба тільки карасьовка...
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

був з суботи на неділю , в улові карасів 6кг і і красень сазан на 5.1кг зловлений фідером ,клюнув дуже гарно,при підсічці випригнув із води посеред ставка ,до речі на червяка і на 10 номер гачка :)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

сьогодні знову ловив на ставку ,кльову майже не було взагалі,але така ситуація майже скрізь-мабуть зміни в погоді або ще щось ,але адреналін все таки заробити зумів ,звечора вчора закормив і було закинуто на горох і на бойли пробував...пробував... вирішив на звичайний верес -результат через 10хвилин 4.3 кг ,складається враження ,що карп клює в городищі біля 7ми ранку далі тишина :nez-nayu:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення igorek »

Доброго дня. А можна інформацію про вартість рибалки. І де ви ловили біля дамби зі сторони села ? У мене там жили мамені батьки. Тому цей став добре знаю з дитинства. Там не одня сотня кг риби була зловлена !! :dan_ser: :dan_ser:
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

igorek писав:Доброго дня. А можна інформацію про вартість рибалки. І де ви ловили біля дамби зі сторони села ? У мене там жили мамені батьки. Тому цей став добре знаю з дитинства. Там не одня сотня кг риби була зловлена !! :dan_ser: :dan_ser:
зі сторони села там не величкий обривчик ,а так як ціль була зловити карпа то ловив з півострова закидаючи на бровку (десь 80метрів від берега шукав маркером ,перепад з 1.5 до 2.5 метрів),ціна 40-грн за сутки ,рибаків постійно море так що часто перехрещуються снасті ,місце займати треба ще вдень ,клює в ночі і зранку,зараз ставок під берегом заростає травою яка не дозволяє витягти рибу до берега врезультаті більше сходів .... ось саме що можна сказати .
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

був з 25.06.11 до 26.06.11,прибувши у вечері наводойму взявся відразу закормлювати і розчищати місце лову ,метрів 10 від берега заросло все водорослями -прийшлось плідно попрацювати ,в результаті карпик на 6.500кг порадував душу ,потім реалізовано було ще 5 покльовок тузів всі як один біля 1 кг вагою,додам ще що вітер був ураганний ,хвиля як на морі ,але на все це рибка не давала звертати увагу. :)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Городище (Корецьке)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

знову невеличкий звіт ,з 1 на 2 липня рибалив,погода просто капець ,цілий вечір і ніч йшов дощ і тільки вранці перестав і відразу почались прояви активності риби ,реалізовано дві покльовки ,один карпик на 1.0 кг і 6.5кг знову ,так як з ночі всі померзли бажаючих допомгти не було ,прийшлось самому з підсаком і вудилищем заходити вводу адже доберега там рибу дотягнути неможливо через підводні джунглі :)
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість