Верхів

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
olik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 27 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення olik »

Есть мысль поехать на рыбалку в Верхов.
Кто там был???
Что по чем???
Что ловиться???
:?:
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Цього року на водоймі не був. Висновки з минулих років.
Можна вполювати коропа, білого амура і товстолоба. Непоганий кльов на горох та кукурудзу. Можна проексперементувати з бойлами. Слід пам'ятати про дальність закидання, під берегом глуховато...
Аватар користувача
olik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 27 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення olik »

Дякую. А де краще зупинитися? На дамбі чи в полі ближче до крутих дач?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

khnpp_php писав:Дякую. А де краще зупинитися? На дамбі чи в полі ближче до крутих дач?
Краще до крутих дач, посередині між дачами та дамбою...
Аватар користувача
olik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 27 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення olik »

shalun_99 писав:
khnpp_php писав:Дякую. А де краще зупинитися? На дамбі чи в полі ближче до крутих дач?
Краще до крутих дач, посередині між дачами та дамбою...
Дякую. Звіт з мене, якщо все удачно зложиться...
Аватар користувача
красько
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 47
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення красько »

НАПРОТИ 1-Ї ДЕРЕВ"ЯНОЇ ДАЧИ ЯКЩО ЇХАТИ З РІВНОГО Є МАРКЕР З КУСКА ПИНОПЛАСТА ЗА МЕТРИВ 100-120 ВІД БЕРЕГА ЯКЩО ДОКИНЕШ ТАМ Є БРОВОЧКА І ЛОВИТИ ТІЛЬКИ НА ГОРОХ ТАМ ТЕ МІСЦЕ ПОСТІЙНО КОРМЛЯТЬ БОЙЛИ ТАМ НЕДУЖЕ,А ПІД БЕРЕГОМ НА ПОПЛАВОК З НАСАДКОЮ ЧЕРВ"ЯК АКТИВНО КЛЮЮТЬ БИЧКІ ЧИ ПІСКАРІ
ХАЙ РВЕ :lol: :lol:
Аватар користувача
olik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 27 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення olik »

красько писав:НАПРОТИ 1-Ї ДЕРЕВ"ЯНОЇ ДАЧИ ЯКЩО ЇХАТИ З РІВНОГО Є МАРКЕР З КУСКА ПИНОПЛАСТА ЗА МЕТРИВ 100-120 ВІД БЕРЕГА ЯКЩО ДОКИНЕШ ТАМ Є БРОВОЧКА І ЛОВИТИ ТІЛЬКИ НА ГОРОХ ТАМ ТЕ МІСЦЕ ПОСТІЙНО КОРМЛЯТЬ БОЙЛИ ТАМ НЕДУЖЕ,А ПІД БЕРЕГОМ НА ПОПЛАВОК З НАСАДКОЮ ЧЕРВ"ЯК АКТИВНО КЛЮЮТЬ БИЧКІ ЧИ ПІСКАРІ
ХАЙ РВЕ :lol: :lol:
Дякую за інфу. На 100-120 метрів мені іще тренуватися і тренуватися...
Будемо старатися.
Аватар користувача
Banderivets
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 18 березня 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Banderivets »

Береш гачок з наживкою та вантажом+привада, пригадуєш ази плавання і вперед до мети - бровки на 120-и метрах. Все геніяльне - просте! :lol:
Панове, любіть ПРИРОДУ, МАТЬ вашу!!!
Аватар користувача
красько
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 47
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення красько »

Banderivets писав:Береш гачок з наживкою та вантажом+привада, пригадуєш ази плавання і вперед до мети - бровки на 120-и метрах. Все геніяльне - просте! :lol:
Banderivets забув добавить і сидиш з недільку чекаєш поки підійде КАРП
ШУТЮ :lol:
Аватар користувача
olik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 27 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення olik »

DerSieger писав:вставлю своїх 5 коп.
десь місяць тому був на водоймі. приземлились на столиках, з траси біля знаку "верхів" направо.
Скільки стоїть рибалка? На ніч можна ставати?
Аватар користувача
olik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 35
З нами з: 27 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення olik »

DerSieger писав:Зображення не готовий сказати. жодних правил та умов не знаю. по блату, ткскць.
Понятно. Буду там розузнаю. Відпишусь...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

А у Верхові сьогодні сигналізатори бібікають. Можливо до години шостої щось і набібікають :P
Далі буде...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Все так і закінчалось - біканням сигналізаторів...Нажаль короп був ну дуже обережним. Холодно йому, маленькому...
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bag25 »

Невже все (по коропу), а я так і не встиг закрити сезон і по купанню і по риболовлі цієї величної рибини :cry: :cry:
Аватар користувача
Віктор
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 10
З нами з: 20 лютого 2012, 13:30
Звідки: м.Ріне
Контактна інформація:

Re: Верхів

Непрочитане повідомлення Віктор »

Рибалив в 2011р в Верхові кілька разів, сідали по берегу, що ближче до дороги.
Фідера чи пружини закидаєш якомога далі. Кормив зазвичай Дрім Фішем з додаванням для об"єму різних круп,жмихів. Ароматизаторів не використовую узагалі(не дійшов ще до того :cry_ing: ). Карп та амур бере в основному на варений горох та кукурудзу з банки. Карась, плотва, підлящики(додайте в карту)- черв"як,опариш, таж-таки кукурудза. Пробував під комишом маховкою 5м на манку, плотва, при систематичному підкормлюванні, дрібну збив замінивши манку на кукурудзу(бере теж добре). За вечір-ніч-ранок обов"язково брав одного чи кілька карпів(амурів рідше) під 2 кг :-ok-: . Одного разу сусідній чолов"яга вночі на резину витяг карпа під 5 кг(з садком допомагали). -"На що?" ....."а в ответ тишина..." ::yaz-yk: так і не зізнався, та кормив з човна відром, я так зрозумів-постійний клієнт на своєму місці.
Вартість 100грн, "залюдненість" досить щільна, варто їхати якомога раніше, щоб вибрати місце.
Мені особисто подобається, не зважаючи на ціну виїжджали без заготівельної мети, а якщо задатись, думаю можна і заготовити. Ліс-1км далі по трасі(маю на увазі потребу в дровах, якщо на машині). Особливо сподобалась стабільність кльову, звичайно: коли менше, коли більше, та такого щоб "УЗАГЛІ фігово" не було ні разу.
Був час, коли масу "фірмових" прикормок, ароматизаторів та іншої "лабуди" заміняло додавання олії в м"якуш хліба.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей