Спінінг. Який кращий?Поради.

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Юрчик ты ж знам!Если что, то ты сразу узнаешь.Кстати я уже кое что подобрал,только осталось дождатся прихода товара.
Возьмем,протестим выложым отчет здеся, можеш быть уверен- стыдно 100% не будет.
Для затравочки, скоро появятся ООООЧЕНЬ качественные ультралайты по доступной, для их качества, цене.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
Bizba
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 89
З нами з: 26 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Bizba »

Ну раз уж затравочку кинул - поделись хоть, что за звери? ;) Фирма - кто?
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Фирму называть не стану, сакжу только что фурнитура Fuji, однолапый титан, кончик не монолит, тест в районе до 8-10 гр, в зависимомти от модели.Вчера общался с менеджером фирмы, откуда они должны попасть к нам, сказал что к концу этого месяца должны нарисоватся.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

tohin писав:Юрчик ты ж знам!Если что, то ты сразу узнаешь.Кстати я уже кое что подобрал,только осталось дождатся прихода товара.
Возьмем,протестим выложым отчет здеся, можеш быть уверен- стыдно 100% не будет.
Для затравочки, скоро появятся ООООЧЕНЬ качественные ультралайты по доступной, для их качества, цене.
Ну б...я уже нету мочи терпеть - а то некоторые уже ловят, а я как Л....РА тренируюсь с ультра-лайтовыми приманками своей палочкой - ей уже на пенсию пора (4годика - это срок!!!!), ну зато еще не раз не подвела.... Так что Тоха давай уже рожай - только чур я первый
!!!!!! ОК????
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

tohin писав:Фирму называть не стану.

нууу наверна не ниже UFM 8O ?
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

юрий-редбуллович писав:
tohin писав:Юрчик ты ж знам!Если что, то ты сразу узнаешь.Кстати я уже кое что подобрал,только осталось дождатся прихода товара.
Возьмем,протестим выложым отчет здеся, можеш быть уверен- стыдно 100% не будет.
Для затравочки, скоро появятся ООООЧЕНЬ качественные ультралайты по доступной, для их качества, цене.
Ну б...я уже нету мочи терпеть - а то некоторые уже ловят, а я как Л....РА тренируюсь с ультра-лайтовыми приманками своей палочкой - ей уже на пенсию пора (4годика - это срок!!!!), ну зато еще не раз не подвела.... Так что Тоха давай уже рожай - только чур я первый
!!!!!! ОК????
Юрчик, я сказал, значит будет. Вчера звонил мне этот манагер и сказал что уже к концу следующей недели будут тута,в Украине всмисле. Как только появятся обязуюсь провести тестик и выложить его тута, на форуме всмисле.
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

Добрий вечір рибаки, порадьте пожалуста кийсь спінінг шоб не дорогий, крепкий і офігенно чуствітєльний )) універсальний на щуку і окуня
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Хороших дешёвых белых баскетболистов не бывает! :lol:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

KYM писав:Хороших дешёвых белых баскетболистов не бывает! :lol:
ну до 250-300грн шо можна? дивився братфішерівську з тестом 8-35 кажись, груба вона якась
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

SKIPERUN4IC писав:Добрий вечір рибаки, порадьте пожалуста кийсь спінінг шоб не дорогий, крепкий і офігенно чуствітєльний )) універсальний на щуку і окуня
Пораджу одне - на щуку окремо і на окуня окремо. Якщо брати 8-25гр., чи як в мене 5-25гр. - окуні слабо відчуваються, а по щуці відпрацьовує. І з такими тестами(та за такі гроші) суперчутливого не знайти. ІМХО.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

На мою думку ЕКОНОМ КЛАС це всеж таки коли можна використовувати спінінг з вставними кінчиками від фідера.
Аватар користувача
yurec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення yurec »

juice писав:На мою думку ЕКОНОМ КЛАС це всеж таки коли можна використовувати спінінг з вставними кінчиками від фідера.

я теж такої думки :wink:
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

пасібо шановне рибацтво, значить всетаки 2-25 :wink:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Не гарячкуй, а то прийдеться куплене продати, коли зрозумієш, що воно ні туди і ні сюди.

Посунь свій бютжет і купи окремо на окуня до 5 гр. палюжку, а на щуку вже трохи потужнішу, можливо той же до 25 гр.

На спінінгу 5-25 тяжко відрізнити клювання неактивного окуня від торкання водної рослинності і т.п., або взагалі такі "прижими" і посмоктування приманки окунем не відчуваються. Даю тобі гарантію близько 80% таких покльовок ти відчувати не будеш і в кінці риболовлі скажеш, що окунь не клював.

Є така приказка - "Скупий двічі платить!", щоб такого не було, купуй краще відразу щось хороше.

Ось ти озвучив бютжет 250 - 300 грн, це в переводі на $ = 30-36 $. Ось тепер подивися з точки зору виробництва за 30 баксів (включаючи сюди % реалізатору+%оптовику+%за пересилку) може бути спінінгове вудлище, яке можна назвати універсальним, або хоча б хорошим для лову сугубо окуня чи щуки?

З другого боку такими вудлищами люди ловлять і ловлять часом доволі непагано...

Все ж таки раджу усе зважити і тільки тоді прийняти рішення.

Зайди в наші дружні магазини "Рибачок", "Альбатрос", "Сапсан", запитай поради і тобі, тим більше, що ти наш форумчанин, порадять спінінги, які ти зможеш потрусити і спробувати, як вони "в руці". Якщо палка в руку не лягла, не впевнений, що ти будеш єю успішно ловити.

В Альбатросі зараз хороші сезонні знижки, в Рибачку немало окуневих (і не тільки) спінінгів, в Сапсані також є наші спортсмени, які порадять потрібну річ.

Ось моє бачення.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
zolotnik
Нуб
Нуб
Повідомлень: 7
З нами з: 19 червня 2008, 00:00
Телефон: 0673623213
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення zolotnik »

А есть так же магазин КАРП! В котором тоже посоветуют и помогут сделать вам ваш выбор.
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей