РЕМОНТ риболовного спорядження

Не ремонтуй те, що працює - народна приказка
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Viktorovi4 писав:...у меня таже проблема, после последнего феста на полигоне "Кубок Альбатроса" я прорезал колено на заброднике об лед который уже начал тогда становиться, обязательно зайду и куплю.
Да а латка нужна????
Латка нужна обязательно, спроси у Антона или в других магазинах, а может добрые люди помогут!?
П.С.:Зачем же новые штаны покупать когда такая КРЫЗА(или крыса, кому как...)
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Буквально на дня виникла одна ідея відносно зламаного спінігу. Хочу почути думки стосовно її від форумчан.
Ситуація наступна. Є, а точніше вже був :( , спінінг Shimano Catana 2,10м (10-25 гр). Служив він вірою і правдою декілька років, поки не дав одному товаришу порибалити. Спочатку було зламано верхній відрізок між тюльпаном та наступним кільцем, потім другий "фахівець" умудрився зломати нижню комлеву частину, яка вже не підлягає ремонту. Причому все це було зломано не на риболовлі :? . Робіть висновки - я вже зробив :D. Так от, нижнє коліно я знайшов, правда від спінінгу тестом 7-15 гр (Кonger, якщо не помиляюсь), а на верхнє коліно є думка зробити вклеєну вершинку і використовувати для легкого джигу. Як думаєте, може щось вийти із такого "супер" абгрейду :D :?:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

ROMAnion писав:Як думаєте, може щось вийти із такого "супер" абгрейду :D :?:
Думаю, вполне выйдет. Хотя знаю одного человека :wink: который ловит таким спиннингом без вершинки уже 2-й год :lol: .

Будешь в Ровно обращайся - кажись есть у меня цельная тоненькая вершинка от Брет Фиша 2-25...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

ROMAnion писав:а на верхнє коліно є думка зробити вклеєну вершинку і використовувати для легкого джигу. Як думаєте, може щось вийти із такого "супер" абгрейду :D :?:
щось подібне я робив.
Спінінг G.Catch Nirvana up to 10, 2.10м., спочатку обломав між тюльпаном і першим кільцем, потім сталося між першим і другім кільцями.
Антоша з сапсана поміг підібрати вершинку (є різні діаметри), трішкі повозився з ростановкою кілець (поміняв майже все верхне коліно), і з екстрафаста вийшов досить цікавий медіум, чудово працючий з легкими воблерочками, де умови не вимагають твічу, зокрема по головню.
а якщо причепити легенькій поплавочок і на озеро за білой рибой - жбурляє за горізонт, а середня краснопірка робить з спінінга дугу.
Трішкі фантазії, праці, друже, і будеш мати власноруч зібраний девайс, хлопати себе по плечу і зватись родбилдером :!:
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Дякую за поради :) . В будь-якому випадку щось би робив, експерементував. Я як щодо влеювання вершинки??? Саму вершинку можна десь купити чи самому потрібно робити (з якого матеріалу)? І як правильно вклеювати? 8O
Зображення Romanmix2002
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вже декілька років пилиться поломане карпове вудилище(двочастник). Пам'ятаю, що були на форумі специ, які можуть відремонтувати дану річ. Якщо Ви ще є, відізвіться! Скину фотки де вказане місце поломки і вирішимо чи є шанс на одужання даної палки!!! :idea:
Чекатиму...
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

shalun_99 писав:Вже декілька років пилиться поломане карпове вудилище(двочастник). Пам'ятаю, що були на форумі специ, які можуть відремонтувати дану річ. Якщо Ви ще є, відізвіться! Скину фотки де вказане місце поломки і вирішимо чи є шанс на одужання даної палки!!! :idea:
Чекатиму...
Звернись до свого друга І.Щевича :) він організує якісний ремонт
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Був чоловічок, який міг поладити палочку, але...:(

Щодо БАРИЖЕНЬКИ - він з нами більше не співпрацює - дуже вже некультурним виявився контингент замовників..., та і після спілкування я зрозумів, що роботи в нього - непочатий край замовлень. А ми його недооцінили...
Знаю, що декільком людям він допоміг, причому на високому рівні, якщо можна так сказати.
Більше нічого сказати не можу...
Люди в нас такі - ти йому кажеш можна казати "А", а він каже "Я", а потім зникає з поля зору...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Бабай писав:Допоможіть вирішити проблему!!!
Е вмене цікавий телескоп. щось як карповик, чи універсал але кінчик [/img][/URL]
Занесіть в "Рибачок" подивимось, можливо допоможем.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Маю отаку проблемку...
ЗображенняЗображення
Розломалось не просто так а добряче розкришилось. На довшій частині тріщини на бланку 5-7 см. Звідси слідує три питання:
1) Чи є шанс реанімувати так, шоб трохи ше послужило і коштувало дешевше нового спінінга?
2) Чи є в когось не потрібний підходящий кінчик? Переп'ю.
3) Чи не потрібна нікому нижня частина спініга? Теж переп'ю.
Снасть - "брат фішінг" стрем спін 2,7; 10-40 гр. швидкий.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

DerSieger писав:Маю отаку проблемку...
Судячи по фото зробити можливо, занесіть в "Рибачок", придумаєм щось.
Аватар користувача
Massik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 22 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Massik »

Допоможіть, будь-ласка, з придбанням кінчика до махалки Flagman Scorpius 5005.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

shalun_99 писав:Вже декілька років пилиться поломане карпове вудилище(двочастник). Пам'ятаю, що були на форумі специ, які можуть відремонтувати дану річ. Якщо Ви ще є, відізвіться! Скину фотки де вказане місце поломки і вирішимо чи є шанс на одужання даної палки!!! :idea:
Чекатиму...
up!
Бажано без недолугих коментарів.
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: РЕМОНТ риболовного спорядження

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Як замінити кольца в спінінгу а то на кінці вже в заубринах по прорізалось і нитку кошлатить хто підскаже :cry_ing: . Чи краще занести комусь :men: якщо неможна самому.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: РЕМОНТ риболовного спорядження

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Серж-ядовитий писав:Як замінити кольца в спінінгу а то на кінці вже в заубринах по прорізалось і нитку кошлатить хто підскаже :cry_ing: . Чи краще занести комусь :men: якщо неможна самому.
Якщо вийшов з ладу тюльпан, то зайдіть наприклад в маг "РИБАЧОК" вам там підберуть по діаметру , та одразу можуть вклеїти.
Щоб зробити ремонт самому, то потрібно спочатку тюльпан нагріти зажигалкою,клей втратить свої властивості , після цього тюльпан легко знімається.
Приклеюється тюльпан звичайним суперклеєм.
Для інших кілець потрібний спеціальний клей, в маг "РИБАЧОК" можуть замінити кільця, які вийшли з ладу на нові.
Відповісти

Повернутись до “Обслуговування, ремонт та вдосконалення снастей”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість