Прихована водойма

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення stal1n »

Пропоную перейменувати тему в "Обговорення рибалок".
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення AndreyK »

ehnaton писав:Прошу пробачення за флуд (згоден якщо мій пост в подальшому буде видалено), але не втримаюсь, напишу.
Руслан, большинство "тайных" отчётов - это как раз не с "блатных" ставков, а с диких водоёмов. "Блатные" сильно скрывать смысла нет - всё-равно никто посторонний туда не попадёт. А вот найденную в общедоступных местах хорошую рыбу как раз и приходится скрывать - если водоём маленький, то большая известность сильно повредит. Это уже не раз обсуждалось.
Ну а вообще, если такие темы не нравятся - то не проще ли их совсем не читать? :)
stal1n писав:Пропоную перейменувати тему в "Обговорення рибалок".
А смысл? Что это изменит? :)
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення platon »

Андрій підтримую на 100% -" большинство "тайных" отчётов - это как раз не с "блатных" ставков, а с диких водоёмов"
Зокрема сам знайшов такі водойми за допоногою ГУГЛА
Є навіть такі "КАЛЮЖІ" які можна перейти в чоботях-а там є достойні екземпляри.
Ви не думайте, що браки не читають наш форум.... :-(
А тієї "КАЛЮЖІ" для нього на дві години роботи з електровудочкою.
Ось така реалія нашого життя :-(
П.С. Прошу пізніше видалити пост
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення ehnaton »

"....Ну а вообще, если такие темы не нравятся - то не проще ли их совсем не читать? :) ..."

Так і буде, Андрюха :ze_va_et:


Але я лишаюсь на своєму, тем "Прихована водойма" не повинно існувати на форумі. Якщо ви так хвилюєтесь за те, що "просічуть" браки, то не викладайте звіт взагалі. Чи ви думаєте браки такі тупі і по фотках не зорієнтуються ДЕ ця водойма і ЩО це за водойма ? Чи, принаймі ДЕ її шукати ? :men: ;-)
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

ehnaton Мене теж іногда давить зелена земноводна, шо йду на "загальні відомі" місця і нічого пристойного захопливого неможу потягати. В основному отримати порцію адреналіну можна виключно на приватниках або на диких місцях. Думаю тут вихід один, оскільки Вас тут уже знають, Ви тут не новачок то гадаю в ПП можна обговорити питання місця лову, звичайно що конфіденційність треба гарантувати. Біля мене в моїй місцині теж багато диковини, та за браком часу, із-за неможливості не приділення молодій сімйі часу вирватись туди неможу, ось саме тому залишається споглядати за досягненнями інших рибалок.
ПС.Прошу видалити чи перенести текст в другу бесідну тему.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення trans »

Можливо просто по-іншому потрібно зрозуміти зміст терміну "прихована" водойма, не "закрита", не "секретна" а саме "прихована" для загального доступу, але відкрита для "приватної переписки нормальних форумчан".

Тим більше навіть в даному розділі привселюдно обговорюються приманки, проводки.... знання яких допоможе зловити і на водоймах більш загального користування та й взагалі цікаво, на мою думку. Я наприклад дивлюся італійський канал риболовний, так я там нетощо не знаю на якій вони водоймі ловлять, а й взагалі ніодного слова нерозумію :)
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість