Закриття сезону на ПРилбичах

Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Закриття сезону на ПРилбичах

Непрочитане повідомлення DerSieger »

молодці! красавци!
як казала одна мультяшна героїня - "задали жару толстопузим"
мої вітання!
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Закриття сезону на ПРилбичах

Непрочитане повідомлення zerich »

Дякую всім за привітання , я відчував вашу підтримку особливо в останню ніч=)

В стислому напишу так , попали в сектор, нашли точки , попали в насадку, все це в комплексі дало результат , хоча 80% зробив Тарас витягнувши сектор :D Але були і проколи , не правильно підібрані гачки , після 1 дня перев"язав нові, і не зрозуміло поки для мене велика кількість сходів з правої точки.
А так все супер , ще раз дякую своєму напарнику (легіонеру) Тарасу , та всім Вам за підтримку.
www.carp.rv.ua
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Закриття сезону на ПРилбичах

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

zerich писав:Дякую всім за привітання , я відчував вашу підтримку особливо в останню ніч=)

В стислому напишу так , попали в сектор, нашли точки , попали в насадку, все це в комплексі дало результат , хоча 80% зробив Тарас витягнувши сектор :D Але були і проколи , не правильно підібрані гачки , після 1 дня перев"язав нові, і не зрозуміло поки для мене велика кількість сходів з правої точки.
А так все супер , ще раз дякую своєму напарнику (легіонеру) Тарасу , та всім Вам за підтримку.
Перший прікол це холодок по плечах на самому жеребкуванні :D :D :D поки не роздуплились що нумерація секторів змінена радикально :D :D :D. В свою чергу також хочу подякувати Дімі,за чудову компанію,шкодую,що на найцікавішу останню добу був вимушений вернутись(знав заздалегідь,тому і їхали двома автомобілями,уявіть як не хотілось після виважування в 6-ій годині карпа перти на Рівне)і за те що Діма довів наші старання до логічного закінчення. Сподобалось апсолютно все. Сезон 2011запям"ятається не лише народженням донечки,а і яскравими моментами пережитих на карпфішінгових тусовках.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “2011”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей