Глинськ

Опис водойм нашого регіону: інформація про власника, умови лову, координати. Не звіти!!!!
Правила форуму
Перше, воно і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Глинськ

Непрочитане повідомлення igorek »

Вирішили з товаришем порибалити на даній водоймі. Так як Грушвиця кажуть "мовчить", щоб не далеко від міста ось і прийняли рішення в Глинськ.
Кортко. Став де дозволяють ловити не великий, його тритина це коряги. По берегу наявні бесідки та будиночки. Наявна риба карп 1- 10 кг. карась, підлящик. Карп клює на горох (не балований)але пробували і на бойли (клубніка та монстер краб)але ні на горох ні на бойли результату не дало. За добу 3 12 на 13.08.11 року жодної покльовки як у нас так і у наших сусідів. Вартість рибалки - 100 грн. Місце для рибалки чудове. А риба дійсно є це видно , що гуляла. Біля бесідок монгали баки для сміття. Один ще мінус не сподобалась дорога від траси (Рівне-Дубно) до водойми. А водойма взагалі сподобалась. Будуть питання відповім.
Supron
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 16 червня 2010, 12:45
Телефон: 0987777666
Звідки: м.Рівне,с.Грушвиця
Контактна інформація:

Re: Глинськ

Непрочитане повідомлення Supron »

в мене там будиночок (той що один на березі серед бесідок, місце №2), тому буваю там часто, ловиться не завжди, але риби є дуже багато. Ви з якого місця рибалили?
Аватар користувача
igorek
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 21 травня 2008, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Глинськ

Непрочитане повідомлення igorek »

ось ми і ловили з бесідки № 3 (біля вашого будиночка). Причину відсутнього результатк я знаю, була закормлена. Хоча казали що не кормили. По прибуттю на став не було не рибаків не сторожів. Місце не погане, ось тільки охоронці вчинили не вірно, могли б сказати, що покормили. Але це гроші. :)) :evil: :evil:
Supron
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 16 червня 2010, 12:45
Телефон: 0987777666
Звідки: м.Рівне,с.Грушвиця
Контактна інформація:

Re: Глинськ

Непрочитане повідомлення Supron »

igorek писав:ось ми і ловили з бесідки № 3 (біля вашого будиночка). Причину відсутнього результатк я знаю, була закормлена. Хоча казали що не кормили. По прибуттю на став не було не рибаків не сторожів. Місце не погане, ось тільки охоронці вчинили не вірно, могли б сказати, що покормили. Але це гроші. :)) :evil: :evil:
все може бути(((вони там за грішми ганяються як хижаки за мальком(((
Відповісти

Повернутись до “Водойми Рівненщини”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей