Коропові катушки!

Палки, катушки, сигналки...
taras160
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 17 вересня 2011, 10:53
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення taras160 »

можливо що не потрбно видумувати колесо але не можна забувати про те що при сучасній гонці за збереженням або зниженням ціни за рахунок зниження собівартості продукції відповідно втрачається її якість(приклад:машини одяг продукти)
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Valldemar »

taras160 писав:можливо що не потрбно видумувати колесо але не можна забувати про те що при сучасній гонці за збереженням або зниженням ціни за рахунок зниження собівартості продукції відповідно втрачається її якість(приклад:машини одяг продукти)
Тоді з таким розкладом краще ловити без катух на бамбукові вудки :lol: :lol: :lol:
taras160
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 17 вересня 2011, 10:53
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення taras160 »

я не це мав наувазі просто хочу розібратись в тому що мені потрібно
4-5 тис на катухи гроші дуже немалі і нехочеться попасти як завжди ...тому й розпитую
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Що вам потрібно знаєте лише ви. якщо не можете визначитися і стоїте між вибором тих чи інших катух, моя вам порада: збирайте кошти, а весною приїдете на покидушки помацаєте покидаєте і визначитесь, думаю будуть і тіки і бблс. А на гроші що лишаця знайдете що докупити. (я так розумію ви з Волині, це не так вже і далеко до Рівного)
taras160
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 17 вересня 2011, 10:53
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення taras160 »

мабуть так воно й буде
до певного періоду для мене найкраща з катух була віва.потім тіка спортера тепер побачив перевагу дайви регал...
мабуть дійсно відкладу катушки до весни а зараз буу добирати все інше(хоча правильніше буде сказано ВСЕ бо починаю практично з нуля)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

taras160 писав:я не це мав наувазі просто хочу розібратись в тому що мені потрібно
4-5 тис на катухи гроші дуже немалі і нехочеться попасти як завжди ...тому й розпитую
Скажу тобі із свого досвіду.
Насамперед - більша шпуля - менше втомлюєшся. Коли раніше мав нагоду вирватися на просту риболовлю(на добу,дві) та мав у прилові 0 - 10 коропів, ну несильно втомлювався.
А коли їдеш на змагання та використовуєш "пилюку"...перезакидання 4ох вудилищ, як мінімум кожні 2 години. На катухах з малими шпулями, один повний оборот шпулі - 0,60-0,85м. Отже при середній дистанції - 400-500 рухів рукою\ 2 год. Якщо ми їдемо на 3доби - 18 000 рухів. І якщо ще рахувати енергію...в кдж. короче-кажучи, втомлюєшся нереально. Ще й плюс виважування + годування. І якщо виходити із спортивного погляду - краще ББЛЦ. Так як рухів менше, механізм за всі роки - перевірений + зручне регулювання і бейтранеру і фрикціону(на любителя).
Якщо виходити з точки зору мого знайомого рибака: їду на рибалку - 4-5 разів за сезон. Не втомлюся, катух вистачить надовго(флагманів, експертів, дамів, корморанів) то навіщо викидати купу грошей на катухи :?: Але особисто на моїх очах - зійшли в нього риби і якраз через ті катухи(ненадійні).
Отже, вирішувати Вам. А радять ББЛЦ, через те що наразі в них найкраща ціна і нижчою вона не швидко стане(особисто моя думка).
І ще одна математика - наразі грудень. Якщо є гроші на 4ри...скажімо Абуса. Краще ще підекономити до травня, якщо є можливість. Ну далі все як описував Valldemar ;)
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

taras160 писав:тарас to тарас :lol: :lol: :lol:
на львівському форумі також віддають перевагу абусам над регалами але хотів би знати яка ще можлива альтернатива(крім бблс)
чи це все виходить так:кожен карповик завжди приходить до бблц(рано чи пізніше питання лише в цьому)?
до речі ще одне питання:чи дійсно ці бблс варті тих грошей що за них просять
ББЛЦ почали випускатись з 1996 року і не знімаються Шимано до сих пір,незважаючи на дизайн 15-річної давності їх продовжують клєпати(через дизайн їх називають м"ясорубками).Одним словом по неубиваємості,ще нічого мудрішого не придумали! І до речі ціна на них 1350 гривень є досить адекватною. Якщо все ж таки не стянешся грошима,то однозначно Абуси кращі Регалів.
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

taras160 писав:можливо що не потрбно видумувати колесо але не можна забувати про те що при сучасній гонці за збереженням або зниженням ціни за рахунок зниження собівартості продукції відповідно втрачається її якість(приклад:машини одяг продукти)
Якість ББЛЦ залишилась на тому ж рівні - просто якщо раніше при дифіцитності цього товару і малої конкуренції на ринку України - ціна була зашкальна(люди заробляли непогані гроші). То зараз вже - накрутки дуже малі,але за рахунок обороту - прибуток капає - тяжкі часи. На даний момент,я думаю, не є проблемою знайти нову ББЛЦ-еху з а 1350грн....
taras160
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 17 вересня 2011, 10:53
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення taras160 »

ще одне питання:нова чи б\у?
якщо різниця 20%-тоді нова а якщо більша різниця-то катуха труп?
чи це не так?
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

taras160 писав:ще одне питання:нова чи б\у?
якщо різниця 20%-тоді нова а якщо більша різниця-то катуха труп?
чи це не так?
Це ціна на нову! ну плюс ще доставка десь 150грн за 4 катушки - рахуй.... http://www.sportfishing.ua/communities/ ... 41923.html
taras160
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 17 вересня 2011, 10:53
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення taras160 »

це я розумію але питання ось в чому:що брати краще-нові чи б\у(якщо різниця гривень 200 на катушці-то нема чого заморочуватись-тільки нові.
але якщо різниця більш суттєва?чи це не означає що катушка шрот)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

taras160 писав:це я розумію але питання ось в чому:що брати краще-нові чи б\у(якщо різниця гривень 200 на катушці-то нема чого заморочуватись-тільки нові.
але якщо різниця більш суттєва?чи це не означає що катушка шрот)
ББЛЦ, дешеву(б\у), незнайдеш. Отже, тільки нова.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

taras160 писав:це я розумію але питання ось в чому:що брати краще-нові чи б\у(якщо різниця гривень 200 на катушці-то нема чого заморочуватись-тільки нові.
але якщо різниця більш суттєва?чи це не означає що катушка шрот)
Яка різниця більш суттєва - 350грн - так знайомі брали з Англії 3 б/у, то я так зрозумів,що все гуд. А в Україні бу дешевше чим 1200 не знайти(імхо), то тоді який сенс. Різниця в 200грн - на 4-ох 800грн!!!
Аватар користувача
тьома
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 08 листопада 2011, 19:22
Звідки: смт.Квасилів
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення тьома »

ще можу запропунувати зайти в Рівному в мазин рибалка що біля продуктового ринку
катухі є флагмановські по 400гр. Шпулі 8000 обидві металеві. був там вчора.
на мою думку ціна якість.
ГОЛОВНЕ НА РИБАЛЦІ НЕ РИБА А ЗАДОВОЛЕНЯ.
Аватар користувача
istrebitel
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 24 грудня 2011, 15:07
Звідки: г. Ровно
Контактна інформація:

Re: Коропові катушки!

Непрочитане повідомлення istrebitel »

Народ! Кто что думает про катушки Evox Big Baitrunner. Денег есть только на бюджетки. Ну евокс вроде нормальные. Подскажите пжалуста кто что знает.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість