Гориньгрод

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вчора о восьмій вечора телефонує власник водойми та повідомляє, що за чотири години буде на водоймі з машиною коропців. І вже разом з ним близько першої ночі робимо фотосесію по випусканню коропців у Гориньград. Короп від 200гр. до 1кг.десь близько 600-650кг.
Дуже гарний, довгий, навіть дзеркальний доооовгий. Все видно на фото ;)
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Дуже цікаво було спостерігати за виловленням коропа який не пройшов через рукав :lol: Фото цих моментів не робив, просто це треба було бачити.
Кажуть, що дана порода коропа була виведена ще за Польщі. Дійсно ну дуже гарна риба :!:
cuguar
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 28 травня 2010, 19:48
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення cuguar »

Вованчик привіт!!!Як ти вважаеш, ці коропці ,які були запущені, чи не подадутся вони зараз від шоку переїзду в берег, і чи наші "горе тіпо рибаки_поплавочники " не дадуть йому звізди???Цікаво як риб відреагує на переміщення, може зробити якесь обмеження і слідкувати всетаки чіткіше за виловом конкретно мілкого карпика? Чи мо я не правий, поправ якщо....
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Насамперед - нехай ловлять коропців дрібних які заважають підійти крупнішому коропу. Але я вважаю, що ще зо дві неділі ці коропчики будуть хворіти після переїзду, а далі - так все і задумано!
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Понеділок. Гориньгрод. Ранок 05:30. Красень :shock: на 10,800кг., далі на 4,600кг., та близько 3 кг.
Отаке ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Народ! Хтось можливо чув по "Треку" про Гориньгрод? Що там говорять? Мені звонили та казали, що якась тусовка в неділю буде? А чи правда - не знаю! Якщо хтось володітиме інформацією, відпишіться будь-ласка ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Вирушили на водойму з Віктором(2$). Близько 15:00 вже визначаємося з місцем розбивання табору. Вирішили зупинитися поблизу того місця де був фестивальчик.Заглядаю на воду щоб визначитися куди поставити підсак і офігеваю - цвіте вода... Швиденько розгружаємо машину та ставимо палатку, летить вже і маркер у воду і тут піднімаю голову в напрямку Тучина...і розумію, що скоро нас накриє дощ. Пришвидшуємо свої дії та швиденько закидаємося. Доки не розпочався дощ, встигаємо кинути декілька ракет з коноплею та кукурудзою. Під час закидання корму, помічаємо схожий рух поблизу дамби - хтось доволі непогано годується "кульками". Хто? Але далі розпочинається дощ і ми сидимо в сухій палаточці та насолоджуємося природою...Вже і дощик потроху скінчився і хтось поблизу нашого табору запитує чи "є тут хто". Виявилося, що це підійшов той чоловік, що вправно жбурляв "апельсини" у воду. Познайомилися та дізналися, що це один з наших форумчан - Тарас. Декілька хвилин потеревенили, сходили в табір до Тараса на оглядини снастей...А далі потрібно догодовувати місце лову. Дістаємо з Віктором "Одеську" прикормку і вперід катати "кулі". Я в свою суміш робив з сипучкою "Карп-Сазан. Оригінал", добавив кукурудзи,конопель, активатори кльову, бойли "мушля" та пелєтс. І вперід годувати коропців(як виявилося не їх :lol: ). Потім смачненько повечеряли, ще трішки потеревенили з Тарасом та вирушили з Віктором до сну.
О 02:30 чую, що в палатці якийсь ведмідь перелазить через мене :D далі чую як роздирається пейджер Віктора. Ага, паровозик :P
Декілька хвилин та короп вже у підсаці, далі зважування(1,85кг.) та фотосесія
Зображення
Зображення
Зображення
Знову вкладаємося в палатку і сон. В четвертій ранку чую як мій пейджер видає короткий піі, незабаром ще піі. Роблю висновок - КАРАС :x
Вимотую і бачу, що клюнув той карасик на два бойла. Весело :lol:
Перезакидаюсь, одну оснстку споряджую горохом...І далі мовчання до 13:00. Що я тільки не кидав, які тільки бойли не посилав у воду. Все марно.
Отаке...
ПиСи
Цікаво як відловився Тарас. Він ще залишався на риболовлю.....
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Братушки!!!
На ці вихідні припадає "ДЕНЬ РИБАКА". Вже попередньо домовилися з Максимусом, Мєлєю та 2$ Віктором про сумісний виїзд в Гориньград.
Отже п'ятниця виїзд, назад в неділю. Хто ще падає на хвіст?
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Цими вихідними був виловлений красень на 12кг. Поцілований далі плаває у воді...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Щойно мав розмову з адміністрацією водойми. Вони вирішили привітати нашу компанією смачним пивом...ну, я не відмовився :oops: :D
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення DerSieger »

день рибака зустріли в гориньгороді.
отаборились в пятницю ввечері на звичному місці, навпроти острова, і гайда закидатись.
перша ніч принесла тільки одну двойку нашому новому побратиму Тарасу (Тарас напиши-но шось) та ще одну двойку зранку достав максімус. субота та ніч на неділю виявились глухими. постійна зміна напряму вітру та "незрозуміла" погода не дозволили почути звук сигналізаторів, шо б ми тільки не вішали на оснастку. тільки в неділю зранку бєшений паравозіще не дав мені додивитись чарівний сон і я рванув з палатки до род-пода. по дорозі, знаходячись ще в напівсонному стані, ноги запутались між собою і я добряче зарив носом, за шо зразу ж отримав від шалуна нове поганяло "бєгущий чєловєк". паравоз був такий, що шпуля розмотувалась з швидкістю оборотів двигуна порше на повній потужності. 10-15 хвилин боротьби і на маті лежить карпуша на 4,115. далі фотосесія, відпускання, пиво за день рибака, перезакид і далі дрихнуть. тільки но я задрімав і, здається почало шось снитись, як знов паравозіще. цього разу до род-пода я добіг без падінь і на берег був виважений товариш на 2,100. не пройшло і пів-години знов паравозіще. підсікаю, починаю виважувати і тут чую максімуса "дай я витягну. я б тобі дав" :mrgreen: але в процесі передачі палки риба, нажаль, зійшла. далі тишина до самого вечора. хотілось би чути більше паравозів і дістати ту 12-тку, шо минулого тиждня була виловлена і відпущена назад, але...
це шо стосується рибалки.
а шо стосується свята, дня рибака, то все було чудово. де ж ще святкувати таке свято, як не на водоймі, в дружньому товаристві і з цікавими розповідями та приколами.
був один негативний момент. я взяв з собою 15 л. пива і думав, що прийдеться везти назад. але і моє пиво, і братушок, і любязно надане адміністрацією водойми якось непомітно закінчилось, шо прийшлось посилати гонця. а так то все пройшо на славу. навіть збори під проливним дощем та букси по гориньгородських болотах принесли деяке задоволення.
да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення stal1n »

колеги по роботі в кількості 4 штуки були на день рибалки в Гориньгроді
кльову був відстуній абсолютно і повністю
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення DerSieger »

ну геть так абсолютно і повністю?
я особисто пару раз бачив в бінокль як дядічкі витягували гарних карасів і карпів...
але то мабуть то були не ті шо в кількості 4 штуки
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення stal1n »

за що взяв за те й продав
ніодної покльовки ні у кого
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Сьогодні вранці взяв карпа на 3кг, один обрив ліски і один схід!!!!
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньгрод

Непрочитане повідомлення DerSieger »

фотки з дня рибака в гориньгороді
Зображення Зображення Зображення
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей