Кустин

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Женя
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 54
З нами з: 19 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Женя »

Привіт!
А крім бойлів і монстрів яка ситуація, як карась поживає, як там карпіки по кілограмчику?
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ZVod »

Doc писав: Карась досить гарний, проте вередливий :o Хто знайде "ключик" - отримає чудовий улов та відпочинок.
Я знаю карасиковий ключик на цій водоймі. Це - червяк ... правда з доставкою 50-60 м.... та певною витримкою... Чим блище до осені тим краще працює....
Але ви ж звісно ні кому не розказуйте... :lol:
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Likar »

19 вересня рибалив. приїхавши в 5-30, зрозумів, що маркера мені не потрібно, так як був густий туман, і за 10 метрів нічого видно не було. закинув наосліп. Розвиднілося близько 8-30, але маркера так і не ставив. було 2 легенькі протяжки зранку. Перша покльовка - в 11-00 - підсічка, кілька метрів потягнув рибину, а потім вона вийшла на поверхню і розвернувшись там на моїх очах пішла собі в глибочінь набирати вагу. друга покльовка - в 12-00 - витягнув сазана 2,8 кг на горох. протягом дня, час від часу відхоив на кілька метрів від карпових снастей половити окуня - набомбив 9 окунців на одному й тому ж місці. на фідер - жодної покльовки. в 20-00 почав неспішно збиратися. під час цього буда ще одна протяжка і безрезультатна підсічка.
Зображення
PS: після підсічки волос провернувся, але я завжди контролюю, щоб він був з протилежного боку від жала, навіть кріпив крапелькою суперклею - чомусь цей спосіб не спрацьовує...
vovka
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 09 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vovka »

Добрий день! А крам коропів у Кустині є карасики????? от думаю чи стоїть з такою погодою туди їхати?!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Doc писав:Щодо безрезультативносты останньої покльовки - можливо був занадто довгий волос?! А можливо він був занадто довгий для даної конкретної насадки. А може в Кустині просто надто хитрий короп.
"ДОК", а Ви нічого не перепутали? Можливо повідок задовгий(див.фото)?
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Роздуми від "теоретика карпової ловлі" - мені здається що основна причина незасікання риби саме в цій оснастці це проміжне незакріплення волоса на середині самого гачка (невеличким кусочком прозорої трубочки і одинарним вузлом самого волоса :oops: ), і тому при звичайному провисанні наживки довжина волоса нормальна, але при елементарному маленькому підйомі наживки, гачок далеко відходить від наживки і не попадає в рот риби.
Ця ж причина і прокручування вузла повідка навколо самого гачка.
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Likar »

vovka писав:Добрий день! А крам коропів у Кустині є карасики????? от думаю чи стоїть з такою погодою туди їхати?!
карасики ніби вимерли - жодної покльовки на фідер
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Likar »

trans писав:Роздуми від "теоретика карпової ловлі" - мені здається що основна причина незасікання риби саме в цій оснастці це проміжне незакріплення волоса на середині самого гачка (невеличким кусочком прозорої трубочки і одинарним вузлом самого волоса :oops: ), і тому при звичайному провисанні наживки довжина волоса нормальна, але при елементарному маленькому підйомі наживки, гачок далеко відходить від наживки і не попадає в рот риби.
Ця ж причина і прокручування вузла повідка навколо самого гачка.
насправді, напроти місця, де починається волос - жало гачка десь за міліметра 1,5-2 - сам гачок короткий. чомусь подобаються короткі гачки із загнутим допереду вушком - так, щоб не використовувати термоусадок.

на рахунок довжини волоса - для 2 крупних горошин - імхо в самий раз - теж десь 2 міліметра від гачка до горошини.

поводок справді довгий (хоча, може й не зовсім, сантиметрів 25) - якось не по собі, коли гачок дуже близько до груза...

тренувався на Понебельських тузіках - в результаті на мої монтажі більше 90% засікання - за рибалку 9 тузіків і 2 карасі, один зламаний гачок і один паровоз без риби в садку...


До речі, по темі - Суботній улов - в 07-00 -
Зображення
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Likar »

відпишіть, чи був кльов в Кустині минулих вихідних.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Likar писав:відпишіть, чи був кльов в Кустині минулих вихідних.
Був знайомий. В нього нулі, а якийсь товариш взяв чотири коропа. Ловив за допомогою кораблика. І майбуть для відбивання оного, риби забрані додому...
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

скажіть будь-ласка , скільки вартуватиме риболовля для аматорів на відкритій воді в цьому році???
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

pushustuy писав:скажіть будь-ласка , скільки вартуватиме риболовля для аматорів на відкритій воді в цьому році???
Ще не вирішували. Буде ясно в десятих числах квітня.
Доки риба не віднереститься ловити не будемо давати.
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Likar »

на карпа-амура на цих вихідних не вдасться поїхати?
Випадково натрапив на інформацію, що в Кустині є товстолоб. Чи вдавалося його виловити комусь і якщо так, то на що?
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Likar писав:на карпа-амура на цих вихідних не вдасться поїхати?
Випадково натрапив на інформацію, що в Кустині є товстолоб. Чи вдавалося його виловити комусь і якщо так, то на що?
Про можливість порибалити на ст. Кустин повідомлю після 12 квітня.
Товстолоб дійсно є, але його поки що рибалки не ловили.
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Likar »

який орієнтовний розмір товстолоба?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість