оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ventel »

Окунь, судачок, щучка, на озері покльовує останнім часом - це СУПЕР.
Але сьогодні на Басівкуті Юра Півень зловив СОМА біля 3 кг.( за плавнік) 8O
Я сам ох..єл!!!
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Юра - красава!!! Вітаю... Знав, що вони там є, але Півень доказав їхню присутність :!:
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Басік видає сюрпризи. А може скластися да закупити рибки і випустити її в басік, будемо мати свою водойму?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Кожного року БК зариблюють. Цього року вкинули десь 700кг. щуки. Про іншу рибу - ненаю...
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Мабуть для того, щоб риба була необхыдно встановити на великому щитку ПРАВИЛА ТА НОРМИ ВИЛОВУ, а за їх порушення строго карати. Водії після введення нових штрафів їздити почали краще.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Доречі!!! :!: Прийнятий закон, який дозволяє ставити тільки один кружок (Свіжа інфа від Тернопільських карпятників):!: Отже потрібно травити рибохорону на наших поганих дядів на БК!
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

shalun_99 писав:Доречі!!! :!: Прийнятий закон, який дозволяє ставити тільки один кружок (Свіжа інфа від Тернопільських карпятників):!: Отже потрібно травити рибохорону на наших поганих дядів на БК!
:D Закони у нас приймає, вносить зміни до діючих тільки Верховна Рада України
Якраз напередодні виборів депутати зібралися, подумали, що ще вони не зробили для України і прийняли закон про один кружок :)
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KESHA »

Гарна пропозиція зарибити Басік
+100
Ще гарніше зміцнити контроль за контролем і посилити покарання за порушення.
І смішно про один кружок , це те ж саме , що один поплавок.
Невже мисливець , що за день обійде десятки гектарів лісу з рушницею краще за один капкан, який спрацює тільки один раз.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Нагадаю, що БК УТМРівський став і для членів того таки УТМРу дозволялося ставити десять кружків! Порахуйте скільки їх стоїть по всій водоймі. Біля кожного кружка підсипаний горох і вправні місцеві рибалки ті місцини пробурюють своїми "драчами". Сіток поменшало з настанням осені, а к-ть кружків залишилась незмінною. Вже і з живцями свіжак пішов... Щодо зариблення варто звернутись в УТМР :wink: Але ідея цікава...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

shalun_99 писав: Щодо зариблення варто звернутись в УТМР :wink: Але ідея цікава...
УТМР повинне кожного року згідно договору зариблювати Басік, що і робить.
Я особисто не бачив, але люди кажуть що зариблюється, навіть відео зариблення є.
Аватар користувача
yurec
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 21 січня 2008, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення yurec »

А можна на Басіку ливити на лодці з бензомотором?
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

yurec писав:А можна на Басіку ливити на лодці з бензомотором?
Можна під"їхати на базу УТМР, що знаходиться на озері і запитати в єгеря.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Сьогодні до обіду в районі міського пляжа спостерігалась велике скупчення спінінгістів, більше 50 чоловік на 100 метрах.
Я такого ніколи осінню на пляжі не спостерігав.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

EXPERT писав:Сьогодні до обіду в районі міського пляжа спостерігалась велике скупчення спінінгістів, більше 50 чоловік на 100 метрах.
Я такого ніколи осінню на пляжі не спостерігав.
Після виловлення сома (Півнем Ю.) лише на фотосесію з рибиною приїхало декілька чоловік, навіть приплив підводник подивитися. Також місцевий дядько приїхав на підводі (!) подивитися, бо почув, що зловили сома. Я зробив багато фото, а також зняв на відео ловлю сома:

Зображення

Через деякий час (просто зараз дуже багато роботи), скину фото і напишу детальний звіт.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Викладаю обіцяний звіт.
На суботу 24 жовтня в мене, Віктора (BONI) і в Юри Півня була запланована рибалка в Панталію, але оскільки, через певні обставини, Віктор був до обіда зайнятий, вирішили поїхати зранку на Басів Кут. Великого оптимізму ця рибалка мені не внушала. поскільки я фактично на цій водоймі майже не ловив.
Заїхали в пятницю в "Альбатрос", закупилися твістерами і т.д. і я ще запросив на рибалку з нами Марчука Віталія і він не відмовився.
Збір і в 7.30 ми вже на водоймі. Погода дуже тепла і зовсім безвітряна (на рибалці я такої погоди дуже не люблю), тобто є перші розчарування. Зупинилися біля баржі (чи то якийсь паром, я і не звернув дуже уваги) і вирішили трошечки половити прямо з неї, поскільки в цьому районі було вже декілька риболовів. Через деякий час Юра виловлює окунця. Декілька хвилин - і я також відповідаю окунцем. Кльов дуже слабенький, міняю трошки тактику і через декілька хвилин витягую гарненького залікового окуня. В цей же час Віталій Марчук також ловить окунця і благородно його випускає в рідну стихію. Юра зробив складний зацеп буквально біля берегової лінію і багато часу тратить на звільнення снасті, а потім, після обриву, на підготовку нової.
Ще трошки половивши, вирішили перейти на протилежну сторону - там мілкіше і більше трави і зарослей очерету. Це вже мені більше до душі і приноровившись через деякий час, я знову витягую гарного залікового окуня. Думаю все, проводка підібрана, риба є, буде все нормально.
Хлопці на жаль, більш нічого не можуть зловити. Віталій робить два обриви, скоріш за все за поставлену риболовну сітку. і після цього закінчує рибалку, поскільки йому ще сьогодня на роботу. До нас приєднується Мисливий Тарас (я його на цей час не знав) і розказує щось активно Віталію (з жестикуляції розумію, що хтось зловив гарну щуку). Придивляюсь - є - несе Юра півень щуку (порядка 1кг, можливо трошки і більше)
Зображення
Настрій трошечки псується :( , не зможу я Юру сьогодні "вставити", а так хотілося, він жеж в мене "нештатний тренер". Це все жарти, але подивившись на його щуку і на свої окуні
Зображення
міняю твістери в сторону збільшення і йду на своє місце. Не встиг я відійти і на метрів двадцять, коли чую крик "Є" і найприємніший, незабутній звук робочого фрикціона. Обертаюся - ультралайтовий спінінг Юри в дугу, а фрикціон все крутиться і крутиться. Підбігаю до Юри і починаю йому допомагати порадами. Юра дуже переживає, поскільки риба взяла крупна, а основна жилка (саме монофільна жилка, а не плетений шнур) товщиною 0,14мм.
Я заспокою його- берег чистий, фрикціон налаштований - нікуда вона не діниться. Сам включає відеокамеру телефона і знімаю все на відео, готовлячись допомогти вийняти рибу на берег, тут підбігає Тарас Мисливий і в високих чоботах заходить в воду з надією також допомогти. Через хвилин 10 боротьби Юра підтягує рибину ближче до берега і ми вже можемо її трошки розгледіти. Я викрикую "железно тройка", але придивившись ще ближче, помічаю, що це сом. Коли підтянули ближче, то помітили, що риба забагрена за передній лівий планик. Тарас обережно, і разом з тим. дуже майстерно викидає рибину на берег. Є. Красавчик, після домашнього зважування 2,900кг.
Відео:
http://io.ua/v2ac19b74834862fbdf4780d553fc9a92


Зображення


Тут починається фотосесія.... Адреналіну маса. Підходять інші риболови, всі фотографуються. Припливає підводний мисливець (який виплив саме на мому місці :( ), приїзджає якийсь дядько на підводі подивися на зловленого сома. Коротше все. відчуваю рибалка закінчилась. Через деякий час, все-таки мобілізовуюсь і... витягую невеличку щуку (грам 600)
Зображення
Юра не заспокоюється і відповідає окунцем
Зображення
Після цього кльов проходить, було дві покльовки в Тараса і сход невеличкої щучки біля самого берега. В мене був один гарний чіткий удар, але риба не засіклася.
Нам телефонує Віктор (BONI), що він вже звільнився і ми можемо їхати на Панталію. Оце діло. Настрій зразу покращується, Юра погоджується їхати з нами. В мене появляється шанс.... :)
Продовження в розділі Панталія (раджу почитати)[/url]
Востаннє редагувалось 26 жовтня 2009, 15:51 користувачем trans, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей