Грушвица

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Николай - респект! Новое решение при безклёвье себя оправдало.

Пи.Си. 2 dyak
Перед тем как кого-либо судить было бы неплохо узнать об оппоненте хоть первичную информацию. Если человеку не выходит ехать в другие места, не сидеть же ему дома?!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
dyak
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 04 травня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення dyak »

Коля дійсно молодець. А на рахунок справжньої рибалки підскажу. На поліссі дуже багато озер про які багато хто і не чув. І до речі в річках теж риба є. Просто багатьом шкода своїх машин.Розкажу трохи про себе. Для нашої компанії справжня рибалка це невідома водойма над якою ми сутками колдуєм, і любий результат це перемога. Цього року провірили 5 озер за три доби в Зарічнянському районі. Залікових трофеїв не було, але й без ухи не залишились.
Востаннє редагувалось 18 жовтня 2009, 23:46 користувачем dyak, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Буде прохання говорити по темі, щоб не заоффтоплювати основний зміст.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
dyak
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 04 травня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення dyak »

А якщо по темі- то ВИ мене вибачте, але платити 100 грн з лімітом 5кг це лохотрон.
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bag25 »

Я бачу у Вас сидить велика зелена жаба. Бо деякі люди платять такі гроші за задоволення в виважуванні риби, а не за кілограми.

По темі: Підкажіть, хто знає, коли Грушвиця закриває став?
Востаннє редагувалось 20 жовтня 2009, 14:12 користувачем bag25, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

Давайте зав"язувати цей оффтоп.
Хто де хоче, там і ловить.

Проблема в тому, що навчитися гарно і стабільно ловити на промислово зариблених водоймах непросто - і це свого роду кайф, коли зможеш розкусити невловимих карпів. Незважаючи на всі маніпуляції власника водойми: чи то гра рівнем води, чи тонни висипаного корму, чи всяка кака, кинута у воду, - знайти ключик до водойми - це перемога.

У Грушвиці маю дачу, кайфу ловити там не бачу. ІМХО. Я краще на Горині помучусь, але задоволення від рибалки отримаю набагато більше.
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KESHA »

Краще ловіть рибу та пишіть гарні звіти , як (Николай33) замісь того ,щоб чужі звіти обсмоктувать. А то таке враження , що деякі рибаки поміняли спінінг на клавіатуру.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

KESHA писав:Краще ловіть рибу та пишіть гарні звіти , як (Николай33) замісь того ,щоб чужі звіти обсмоктувать. А то таке враження , що деякі рибаки поміняли спінінг на клавіатуру.
+1.
Микола взагалі молодець, кожна його рибалка переповнена масою інтриг і мені особливо подобається його підготовка - завжди маса різних наживок, атрактантів, прикормки і т.д. Тут і таблеточка планктона знайшлась і саме головне "В нужное время в нужном месте..."
А для тих хто вважає що це так просто, дайте ссилку на цьому форумі хто взагалі ловив товстолоба класичним способом (на наживку).
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

трішечки по темі, і не зовсім, -з дозволу модераторів...
По технапланктону, в Криму ось яких толстолобіків ловив
Зображення
хоча місцеві рибалки нашли більш вигідніший варіант,: варять кормову кукурудзу, заправляють її трохи спеціями, і потім через мясорубку, так само через мясорубку пропускають жарене насіння соняшника, пропорції 1літр насіння, на 3 літра кукурудзи. і купують таблетки технопланктону, на 4 літри цієї прикормки 3 -5 таблеток технопланктону, тільки технопланктон вони роздрібнюють замотуючи у ганчірку розбивають молотком, і потім це все змішують, технопланктон там не для запаху (хоча може і для запаху також) просто там є крупинки які у воді вспливають, і роблять муть яку полюбляе толстоголовий. а далі велика пружина масою грам під 60, забиваеться оціею прикормкою, спереду пружині гачок номер 1-2 (дуже великий) і по заду пружини на поводку сантимерів 8-10 такий самий гачок, на гачок надітий великий шарік пенопласту, і на таку оснастку ловлять там толстоголових і навіть за 20 кг, при мені сусід рибалка спіймав на 15.800 толстолоба, моею єлектронною вагою важили, я таких навіть ніколи не бачив .. і цей рибалка за сутки упіймав 8 рибин, вся вага риб була більшою за 50, бо моя вага тільки до 50 показуе. А цей запахтолстолобіків, він аж у носі лоскоче, дуже спіцифічний! :)
Тепер по Грушвеці, планую у неділю, хочу спитати у досвічених рибацюг, невже карп перестав годуватись, і спіймати його тільки після зимування? чи може все таки буде жор осінній? я в тому році ще в листопаді їздив у Грушвицю, вже іній був на траві, і руки сильно мерзли, але карпіки ловились, навіть дуже непогано на маночку з кровью.
І трішечки флуду, щоб відбити бажання флудити в цій темі інших:
Я пересуваюсь на інвалідному візку, по асфальту можу самостійно, по березі за допомогою інших, я радий самому процесу, навіть як що він нульовий, я більш отримую задоволення від підготовки, завжди за день до рибалки, я перебираю снасті, перевязую поводки, готовлю суміши, наживки, і т. д. а де саме ловити для мене не стільки і важливо, але є ньюанси, на річці горинь я ловити не можу фізично, по перше добратись на гарне місце проблемно, да і кому захочеться мене на візку волочити чорт зна куди, по друге я обмеженний в пересуванні, там де поставили там і ловлю, а на річці це зовсім не просто, учитуючи коряжки і массу інших негараздів, думаю зрозуміло.
і по трете, я на рибалку їзжу не сам, і практично завжи не я указую напрямок до ставку, а їду куди остальні, і просто *контрольний *
водойми такі як грушвиця мені подобаються чистотою, комфортом, і легкістью доїзду, і звичайно як власник так і сторожа -приемні люди!
А ті що рахують за мене, що я родич Біла Гейтса -помиляються, гроші заробляються важко, тому і хочеться їх тратити з задоволенням!

Тому всім бажаю вдалих рибалок, і насам перед гарних азартних відпочінків на природі!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Коля, ти молодчина. Давно тебе ставлю за приклад(для деяких, та і для всіх)...Стосовно коропа...Погода трішки змінилася і температура піднялася, але вода холодна. Короп - неактивний. Вважаю, що тяжко буде його вмовити :?
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

Николай33

Завжди читаю Ваші звіти, тому що їх пише дійсно дійсно закохана в рибалку людина, яка щіро ділиться своїми рибацькими секретами, для якої важливий сам процес, аналіз подій, висновки...
Продовжуйте радувати нас своїми розповідями і не звертайте уваги на образи тих хто вважає вершиною майстерності знайти у віддалених місцях нелякану рибу і напакувати єю холодильник.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

larry писав:Николай33

Завжди читаю Ваші звіти, тому що їх пише дійсно дійсно закохана в рибалку людина, яка щіро ділиться своїми рибацькими секретами, для якої важливий сам процес, аналіз подій, висновки...
Продовжуйте радувати нас своїми розповідями і не звертайте уваги на образи тих хто вважає вершиною майстерності знайти у віддалених місцях нелякану рибу і напакувати єю холодильник.
+1 Красава :D
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

сегодня был в Грушвице, приехал в 9-00, и опа! а там народу, насчитал 51 человека.
Был с женой и другом, провели отменно время, погодка радовала своими капризюльками, то снег, тио затишье, то ветерок, то смена направление его, в общем супер!!
Клевало у меня не ах ти, снасти были не те, да и снастей было не много, а там народ ловил по 10 удочек доходило, всё на стоячие.
Поймал 2 карася, и два окунька, жена поймала три рыбинки два окунька и одного ершика, взял новую коптильню купленную в рыбачке- ммм какая вкуснятина получилась, мы коптили вначале мясо, а потом и эту рыбку, плюс друганя наловил 5 карасиков, в общем бомбезно проведенное время!
Олег (хозяин) подошол, и сказал что наверное лавочку зимнюю прикроет, всё таки народ у нас жадный джо нехочу, многие ловили карпиков и прятали их, что бы сторож Саня и Олег не видели, хотя все предупреждены были что карпиков нужно отпускать..
стыдно за наших колег рыбацюг..
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

корасики

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

привєт всім, тоже був в Грушвиці, зловив не багато, штук з 5, сидів метрів 15 від Ніколая до масового скупчення по началу, друг наловив трохи карасіків, десь навєрно з 20, кивки мягші, й мотилів по більше цепляв, от мені цікаво шо з форумчан більш нікого не було???, там же чол з 70 було
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

А хто коропа на 5 кіль зловив, сфоткався і відпустив?
Форумчани... 8O :D

Скромні вони просто... непомітні...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей