Фідерна прикормка

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Юра »

SergeyOn писав::smu:sche_nie: :ni_zia:
Я ше для себе нормальних правил ненабив, а Ви вже хочете шоб я прикормки критикував! :ne_ne_ne:
Та ти мене не так зрозумів. Я просто хотів сказати, що ти вже пробував ловити на цю прикормку і щось вже по ній вияснилось. Скажімо, наприклад, якщо не додавати какао - то клює гірше чи щось таке. Так що чекаємо твоїх міркувань з цього приводу. :ti_pa:
map
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 20 квітня 2010, 08:57
Телефон: 0666519922
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення map »

Цікаво, хтось пробував в саморобну прикормку при ловлі на Горині добавляти собачий корм і які результати при цьому були?
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення roony »

Я пробував. Особливих результатів це не дало. Хоча раз на раз.... А тому пробуватиму і надалі.
Собачо-котячий корм додавати в пркормку прийшло з карпфішинга. Я додаваю тільки з тих міркувань щоб збагатити прикорм поживними речовинами (білок і тд.) Як на мене раньою весною і у передзимовий період це б мало працювати (з причин про які всі знають і про які багато написано).
Мелеться вдома. Останнім часом заводську прикормку ще до виїзду змішую з власноруч приготовленими додатками і аромами. Собачий корм різнокольоровий - тому прикормка може вийти різних відтінків (залежить від пропорції).
Корм купувати краще з низьким вмістом жиру. Бо я перший раз брав високожирний - вийшла кака.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
map
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 20 квітня 2010, 08:57
Телефон: 0666519922
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення map »

Дякую! Я чого запитую!Два тижні тому ловив на цю прикормку для плотви:
Вафлі, перемелені в дрібну фракцію - 500 грам
Печиво пісочне, перемелене в дрібну фракцію - 500 грам
Панірувальні сухарі житні - 1 кг
Вівсяне борошно - 1 кг
Висівки пшеничні (вищого гатунку) - 1 кг
Кукурудзяна крупа - 500 грам
Попкорн (карамель), перемелений в дрібну фракцію - 250 грам
Сухе молоко - 250 грам
Кокосова стружка - 250 грам
Сухий хлібний квас - 250 грам
Я початківець у фідерній ловлі, але дуже цікаво і зловив вперше одного ляща приблизно на 1 кг. і одного 400 гр. Почитавши про прикормки по холодній воді вирішив добавити до неї 500 гр. меленого собачого корму і 500 гр. корму для попугаїв. В результаті не побачив ні одної покльовкі. Хоча запитував риболовів, які ловили на супутники, говорили що до 10 год. підлящик клював. Думаю можливо зіпсував прикормку. Ловив в неділю біля азоту нижче моста.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення roony »

"Азот" нижче мосту взагалі, кажуть, кльове місце) Я там один раз ловив і не бачив жодної покльовки. Товариш поруч також. І це вже було цієї осені десь кінець вересня. За корм для папуг нічого не скажу. Про корм для собак-кішок писав вище. Але повторюсь - це лише надзбагачений білками додаток до прикормки. По холодній воді корму має бути менше але він має бути поживніший. Тому, як на мене, вказані Вами, компоненти, і їх загальна кількість, посприяли 0-му результату. Можливо були й інші причини - повідки, гачки, наживка і тп. Але і взагалі, вважаю, що не сезон вже для фідера на Горині по білій рибі. Експерименти з прикормкою варто залишити на весну.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
map
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 20 квітня 2010, 08:57
Телефон: 0666519922
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення map »

Дякую за допомогу! Якщо вийде буду пробувати інші варіанти, Салапін розказує, що на фідер можна ловити зимою, хоча це мабуть як на якій водоймі.
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення ZVod »

map писав:Дякую за допомогу! Якщо вийде буду пробувати інші варіанти, Салапін розказує, що на фідер можна ловити зимою, хоча це мабуть як на якій водоймі.
Це не є зовсім достовірна інфа..... зимовий фідер у них тільки на Москва - ріці. Зі слів того ж Салапіна ця ріка добряче підігріта місцевими урбанізованими сотками, до речі вона ніколи не замерзає. Якщо взяти інші акваторії то результати там взагалі не райдужні - відгуки по ним відсутні.

Стосовно осіннього фідера у нас на Горині то це цілком можливо - хоча досить важкувато та специфічно. Мені здається що нижче шлюзів результати мають бути кращими. Головне в прикормці - це абсолютно темний колір, за складом половина чи 2/3 це нейтральна база, взагалі менше ароматики та більше живого компоненту. Дуже важливо потрапити на рибу. Діє правило: риба є, або якимось чином показує себе або її не має і підтягнути її кормом (як це стандартно буває влітку) практично не можливо. Фідер фідером а от на горох дехто добряче ловить до перших серйозних заморозків....
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Юра »

ZVod писав:
map писав:Дякую за допомогу! Якщо вийде буду пробувати інші варіанти, Салапін розказує, що на фідер можна ловити зимою, хоча це мабуть як на якій водоймі.
Стосовно осіннього фідера у нас на Горині то це цілком можливо - хоча досить важкувато та специфічно. Мені здається що нижче шлюзів результати мають бути кращими. Головне в прикормці - це абсолютно темний колір, за складом половина чи 2/3 це нейтральна база, взагалі менше ароматики та більше живого компоненту. Дуже важливо потрапити на рибу. Діє правило: риба є, або якимось чином показує себе або її не має і підтягнути її кормом (як це стандартно буває влітку) практично не можливо. Фідер фідером а от на горох дехто добряче ловить до перших серйозних заморозків....
По досвіду осінніх рибалок можу сказати наступне - рибка на Горині добре ловиться до перших нічних заморозків. Потім робиться дуже обережною, слабо збирається прикормкою, хоча й продовжує на неї реагувати, вередує щодо насадок.

Ось перевірені рецепти прикормок по осені:

1. Перероблена із бюджетних міркувань прикормка від Romeo (лящ). Як показала практика, найкраще на неї реагує головень та лящ, інші види риб - слабо. Ловити по теплій воді.

1кг - сухарі панірувальні
1 кг - печиво (брав "московські "пряники некондиція, тому дешево. В ідеалі потрібно вівсяне печиво)
0,5 кг - вівсяне борошно
0,5 кг - кукурудзяне борошно
1 кг - кукурудзяна крупа крупного помолу
0,5 пачки - Fish Dream Elite Лящ+бетаїн
0,5 кг - насіння соняшника (злегка підсмажене і подрібнене)
0,3 кг - насіння льону (половина злегка підсмажене і подрібнене, інша - цілим)

Вартість 1 кг такої прикормки - десь в районі 8 гр. Один мінус - при сильному зволоженні утворюються комки, але, якщо прогнати крізь сито, то стає рівномірною. Хоча й так працює.

В шлунках пійманої риби прикормка знаходилася, причому, головні були просто запаковані в основному кукурузною крупою, лящ вибирав також крупу і насіння льону та соняшник, плотва жерла просто все. Думаю, що, так як на прикормку активно підходив головень, то він розлякував всю рибу, чим і пояснюються провали у кльові і кльов саме головня у ці проміжки. Ще що цікаво. При препарування підлящів знаходив у них в шлунках повно білуватої маси, схожої на тісто і шкурки від злаків (певно, - пшениця) та у інших - яскраво-жовте місиво - горох та кукурудзяна крупа. Лящі були просто запаковані кормом. Дякувати тим рибалкам, що приїзджають, сиплють відра корму, трохи ловлять, потім висипають все, що лишилося. А потім на тому ж місці у тебе слабо клює. А як же, рибі ж треба час щоб переварити такі "дари". А ще скільки лишилося не дні ... :ne_ne_ne:

Подумавши, наступний заміс робив з таким розрахунком, щоб відсікти головня та врахувати смаки ляща. Також, зробив корективу на прохолоднішу воду.

1,5кг - сухарі панірувальні
1 кг - печиво (брав "московські "пряники некондиція, тому дешево. В ідеалі потрібно вівсяне печиво)
1 кг - вівсяне борошно
0,5 кг - кукурудзяне борошно
0,8 кг - ячна крупа
0,5 кг - кукурудзяна крупа середнього і дрібного помолу (пополам порівну)
0,5 пачки - Fish Dream Elite Лящ+бетаїн
0,5 пачки - Fish Dream Арома+ (типу, шоколад) :a_g_a:
0,35 кг - насіння соняшника (злегка підсмажене і подрібнене)
0,4 кг - насіння льону (половина злегка підсмажене і подрібнене, інша - цілим)
0,25 кг - насіння конопель (злегка підсмажене і подрібнене)
4 пачки - ванільний цукор

Кольором відмітив те, що помінялося з попереднього варіанту. На риболовлі прикормку трохи затемняв землею. Вже менше злипалася в комки. Вартість 1 кг - в районі 8 грн.
Головень перестав турбувати (майже), рибка більш активно реагувала на прикормку, частіше підходила, ловилася різна: гарні підлящі, плотва (в т.ч. й крупна), підуст, густера (але некрупна). Підлящ найкраще реагував на неї, плотва також не оминала, хоча її покльовки можуть звести з розуму. Були рибалки, коли в улові був лише підлящ (крупний). В шлунках підлящів знову ті ж компоненти + перетерта ячка. Плотва забита прикормкою (не вибирає нічого конкретно).А от густера вибирає в основному ячку, причому, прикормка вивалюється прямо з рота.

Наступний заміс вирішив трішки ескперементнути.

2 кг - сухарі панірувальні
1,5 кг - печиво (брав "московські "пряники некондиція, тому дешево. В ідеалі потрібно вівсяне печиво)
0,5 кг - вівсяне борошно
1 кг - кукурудзяне борошно крупного помолу
0,8 кг - ячна крупа
0,25 кг - кукурудзяна крупа дрібного помолу
0,5 пачки - Fish Dream Elite Лящ+бетаїн
0,5 пачки - Fish Dream Арома+ (типу, шоколад) :a_g_a:
0,35 кг - насіння соняшника (злегка підсмажене і подрібнене)
0,4 кг - насіння льону (половина злегка підсмажене і подрібнене, інша - цілим)
0,2 кг - насіння конопель (злегка підсмажене і подрібнене)
5 пачок - ванільний цукор
0,1 кг - шоколад

Прикормка має більш пухку консистенцію, майже не злипається. Вартість 1 кг - трішки більше 8 грн. Затемняємо і розводимо грунтом обов"язково.
Провів лише одну риболовлю з нею, і то по дуже паршивій погоді - прихід холодного затяжного циклону, дощ, вітер, холод собачий, жуть. Так що судити про її ефективність рано. Рибка в"яло збиралася на прикормку, не було фази навали дріботи. Відразу влітали нормальні підлящі. Але не затримувалися на прикормці. Вдень, як раніше, не вдалося підтягнути рибку. Але в порівнянні із колегою, що ловив недалеко, у мене рибка була солідніше розміром. В шлунках риби є прикормка.

Загалом, 2-й варіант - найкращий. Якщо поряд є лящ, то він обов"язково прийде на прикорм. Якщо є плотва, то на час відсутності ляща порадує (крупна) чи позлить (дрібна) :-) своїми покльовками .
map
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 20 квітня 2010, 08:57
Телефон: 0666519922
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення map »

1,5кг - сухарі панірувальні
1 кг - печиво (брав "московські "пряники некондиція, тому дешево. В ідеалі потрібно вівсяне печиво)
1 кг - вівсяне борошно
0,5 кг - кукурудзяне борошно
0,8 кг - ячна крупа
0,5 кг - кукурудзяна крупа середнього і дрібного помолу (пополам порівну)
0,5 пачки - Fish Dream Elite Лящ+бетаїн
0,5 пачки - Fish Dream Арома+ (типу, шоколад)
0,35 кг - насіння соняшника (злегка підсмажене і подрібнене)
0,4 кг - насіння льону (половина злегка підсмажене і подрібнене, інша - цілим)
0,25 кг - насіння конопель (злегка підсмажене і подрібнене)
4 пачки - ванільний цукор :ya_hoo_oo:
Хочеть вже спробувати! Дякую всім за допомогу! Буду радий чим зможу Вам допомогти.
Аватар користувача
Roman26
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 19 листопада 2010, 22:18
Телефон: +380975495736
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Roman26 »

marcel van den eynde !
в нас вона присутня і за якою ціною !
Аватар користувача
kw
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 04 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення kw »

В РІвному давно не зустрічав. Є на Бальзері http://www.balzer.com.ua
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

VDE бачив на днях у "Феді"
ZVod
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 152
З нами з: 21 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення ZVod »

kolesdoc писав:VDE бачив на днях у "Феді"
http://fevast.at.ua/shop/prikormki-arom ... de-belgija
Аватар користувача
Valdus
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 18 червня 2010, 15:19
Телефон: 0678621029
Звідки: Рівне, р-н Ремзавода
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Valdus »

map писав: насіння соняшника (злегка підсмажене і подрібнене)
ніколи не добавляв насіння соняшника, як його краще подрібнити, в яку фракцію? з лускою подрібнити чи без?
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідерна прикормка

Непрочитане повідомлення Юра »

Valdus писав:
map писав: насіння соняшника (злегка підсмажене і подрібнене)
ніколи не добавляв насіння соняшника, як його краще подрібнити, в яку фракцію? з лускою подрібнити чи без?
Насіння (звичайно, із шкуркою) злегка піжарюєш на сковорідці, а далі - на кавомолку. Запах - :co_ol: .
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість