Запитання по катушці

палки, катушки, жилка, шнури....
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Братушки, дякую за поради.
ПиСи
Мастило для зброї(не розпочате) пилиться вже декілька років...
stim

Непрочитане повідомлення stim »

А це вже флуд-реклама не по темІ
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

UR5TIG писав:"ВеДехою" рекомендують користуватися як альтернативою через брак коштів. Той хто купив зброю за декілька тисяч долл. не позволить собі мастити "ВеДехою". Катухи так само, якщо купив напр. шимано за ,,,,,,баксів то в комплекті і мастило прикупи рекомендоване виробником.
Я пістолет змащую маслом для зброї і нічого не шаманю. Так що сія жидкость не суперхіт, а просто недорогий замінник спеціального продукта. Катушки змащую рекомендованим мастилом.
ВД взагалі не рекомендую, якщо в катушці є пластмасові частини. Крім того ефект змащування ВД короткотривалий.
Є ще одна цікава змазка. Сучасні вантажні автомобілі мають систему центрального змащування-бачок набивається такою змазкою і під тиском автоматично змащуються всі основні вузли і агрегати.
Коли я приніс на пробу таку змазку Івану Щевичу, то вона йому дуже сподобалась. (з його слів, навіть більше ніж оригінальна RYOBI).
XXL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 09 січня 2010, 01:00
Телефон: 000000
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення XXL »

trans писав: Коли я приніс на пробу таку змазку Івану Щевичу, то вона йому дуже сподобалась. (з його слів, навіть більше ніж оригінальна RYOBI).
Підскажіть, будь ласка, де роздобути таку змазку?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

XXL писав:
trans писав: Коли я приніс на пробу таку змазку Івану Щевичу, то вона йому дуже сподобалась. (з його слів, навіть більше ніж оригінальна RYOBI).
Підскажіть, будь ласка, де роздобути таку змазку?
Як зветься? Спробую дістати, або можливо і вже є в наявності у мене...назву в студію!
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

[
Є ще одна цікава змазка. Сучасні вантажні автомобілі мають систему центрального змащування-бачок набивається такою змазкою і під тиском автоматично змащуються всі основні вузли і агрегати.
Коли я приніс на пробу таку змазку Івану Щевичу, то вона йому дуже сподобалась. (з його слів, навіть більше ніж оригінальна RYOBI).[/quote]

[color=red:760c691d13]Помічаю неодноразово, що Вам не дуже вдається зробити повноцінну цитату, тому прошу слідкувати, щоб початок цитати та її кінець були між спеціальними символами, які Ви кожного разу, скоріше всього, случайно зтираєте.[/color:760c691d13]

[color=blue:760c691d13][guote]- початок цитати, а [/guote]-її кінець. Ось тоді буде усе гарно виглядати. З пов. АДМ [/color:760c691d13]

Доброго часу доби.
Як веде себе сіє мастило при мінус 15 і при+30 в катушці на роторі і шестернях. Також цікавить при терті ковзанні та температурі -10. Якщо є така статистика(судячи з висновку, що краща за ріобі, то повинна бути)
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

[color=blue:54fcf0816c][guote]- початок цитати, а [/guote]-її кінець. Ось тоді буде усе гарно виглядати. З пов. АДМ [/color:54fcf0816c]

Прийнято до відома. ОК.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

UR5TIG писав: Як веде себе сіє мастило при мінус 15 і при+30 в катушці на роторі і шестернях. Також цікавить при терті ковзанні та температурі -10. Якщо є така статистика(судячи з висновку, що краща за ріобі, то повинна бути)
При вказаних температурах масло веде себе нормально. По-перше навіть сама експлуатація автомобіля здійснюється в нашій кліматичній зоні, яка повністю включає вищевказаний діапазон. Крім того є ще температура нагрівання робочих частин автомобіля дуже набагато вища +30, щодо нижньої межі -15, цьогорічна зима -27 не внесла жодних проблем (до-речі бачок з даним мастилом знаходиться зовні мастила в пластмасовому корпусі і немає жодного підігріву.
Тепер сама статистика та висновки.
Працюючи на підприємстві де є сучасні вантажні автомобілі, я взяв декілька типів різних змазок (моторні масла, спеціальні високотемпературні змазки для підшипників колес, вищеописану змазку для автоматичного центрального змащування...) та зайшов на консультацію до Івана Щевича (EXPERT) з проханням порадити мастило саме для катушки. До речі Івана дуже поважаю саме як універсального риболова (на любі снасті), а також за щиру консультативну допомогу.
Ваня, детально проаналізувавши всі смазки, вибрав вищеназвану (предмет нашої дискусії). На питання чи може краще використати заводську Ріобі (купляв порядка за 30 грн), всерівно порадив автомобільну змазку. Крім того я привіз йому таку змазку для змащення його катушок.
Можливо Іван (відпочивши після нелегкого Чемпіонату Світу), щось напише про цю змазку, бо я, чесно кажучи, ще нею не користувався.
І остання, кому потрібно таку змазку (можливо хтось схоче попробувати), привезу в подарунок.
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Доброго дня!
Дякую за відповідь. Проблема мастил в катушці-це загустання на морозі (добре змащуючих і не висихаючих є багато а от не загустаючих маловато) думаю Щевич провірив її на холоді, було б добре почути його думку з цього приводу.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

trans писав: І остання, кому потрібно таку змазку (можливо хтось схоче попробувати), привезу в подарунок.
Саша, ловлю на слове :lol: С удовольствием протестирую на своих катушках, имею смазки Риоби и Абу Гарсия...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

І.Щевич, звичайно авторитетний риболов, але і професор з триботехніки за зовнішнім видом і смаком :) не визначить чи підходить змазка для катушки чи ні без марки (назви) і тех.х-к.
Вирішувати кожному, але як на мене, навіщо винаходити велосипед? Абу Гарсія, Ріобі, Джексон, Бальцер та ін. спеціалізовані для катушок - купуй і змазуй. Ціна помірна.
Аватар користувача
BONI
Ледар
Ледар
Повідомлень: 23
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

катуха

Непрочитане повідомлення BONI »

Можливо комусь знадобиться!!!
http://www.fishinginfo.ru/index.php?CLI ... im&tt=main
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Горыныч писав:
trans писав: І остання, кому потрібно таку змазку (можливо хтось схоче попробувати), привезу в подарунок.
Саша, ловлю на слове :lol: С удовольствием протестирую на своих катушках, имею смазки Риоби и Абу Гарсия...
Без питань. Вже взяв з собою, на фестивалі-зустрічі віддам.
Можу дати для тестування нової змазки ще й свою катушку (при умові змащення) :D
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

[quote:d0927570e1="Остап"]І.Щевич, звичайно авторитетний риболов, але і професор з триботехніки за зовнішнім видом і смаком :) не визначить чи підходить змазка для катушки чи ні без марки (назви) і тех.х-к.
Вирішувати кожному, але як на мене, навіщо винаходити велосипед? Абу Гарсія, Ріобі, Джексон, Бальцер та ін. спеціалізовані для катушок - купуй і змазуй. Ціна помірна.[/quote:d0927570e1]

Якби рибалки чекали наукове обгрунтування придатності "надибаного" мастила то дотепер змащувалиб дьогтем. Як я написав захистна функція добра у більшості сучасних мастил, але остальне треба підбирати по параметрах які я зазначив раніше. І для катушки я можу підібрати потрібне мастило на мороз і теплу пору експерементальним шляхом тай другі, хто розуміє що треба, зможуть підібрати(так що не треба говорити лишнє, а вникнути в тему яку обговорюють) кожен вільний у свому виборі. Змащую катушки років зо тридцять... і де тоді і до недавна можна боло роздобути продукт зазначених фірм?!! Отож.
XXL
Ледар
Ледар
Повідомлень: 32
З нами з: 09 січня 2010, 01:00
Телефон: 000000
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення XXL »

trans писав: І остання, кому потрібно таку змазку (можливо хтось схоче попробувати), привезу в подарунок.
Хочу протестувати Вашу змазку, якщо є можливість, візьміть для мене також. В неділю планую бути на "віче-зустрічі". :D
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість