Фідерні "палки"

Вудлища, китушки, годівниці, крісла та інші причандали
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Подумав я подумав і вирішив для початку взяти пікер. ловлю я в Омеляні на калюжці в діаметрі десь 40 метрів, в дядьковичах на ставках, та в кесарево та хочу на Горинь думаю що пікера десь в 3.30 мені хватить з тестом 80гр. Але повноціний фідер всеж куплю (або в тесця випрошу він їм всерівно некористується як фідером,Броунінг, бо збираюсь на Дністер літом.А кормушки я собі робив сам і вони вмене всі по 20 грам вийшли.Для пікера буде достатьньо :?: Що підскажите
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Бабай писав:Подумав я подумав і вирішив для початку взяти пікер. ловлю я в Омеляні на калюжці в діаметрі десь 40 метрів, в дядьковичах на ставках, та в кесарево та хочу на Горинь думаю що пікера десь в 3.30 мені хватить з тестом 80гр. Але повноціний фідер всеж куплю (або в тесця випрошу він їм всерівно некористується як фідером,Броунінг, бо збираюсь на Дністер літом.А кормушки я собі робив сам і вони вмене всі по 20 грам вийшли.Для пікера буде достатьньо :?: Що підскажите
Спочатку треба визначитись з поняттям "повноцінний фідер".
На багатьох сайтах є інформація, що фідерна удочка має довжину більше 3,3м і тест більше 40 грам. По своїй суті різниця в фідері і пікері, в наявності (в першому) кормушки. Пікер просто закидає наживку в окремо закормлене іншим способом місце.
А дальше лише Ваша творчість і культура риболовлі. Кормушку в 20 грам можна закинути і фідером, і пікером, і спінінгом, і навіть китайським телескопом.
stim

Непрочитане повідомлення stim »

Транс правильно каже.Питайте конкретгіше.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Знайшов в Рівному TAIFUN SPECIAL FEEDER 90 330 , по выдчутях подобаэться та по ціні підходить. можлива хтось щось краще порекомендує за тіж гроші.
Аватар користувача
acbar
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Телефон: 0673835152
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення acbar »

Він з двох частин, в складеному вигляді 1.50 , дивись чи при транспортуванні буде комфортно з ним.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

acbar писав:Він з двох частин, в складеному вигляді 1.50 , дивись чи при транспортуванні буде комфортно з ним.

Ні це 3.00 з двох частин, а цей з трьох.
Всетаки вирішив я купити щось до 150 гривень. з тестом до 60-80, та ростом від 3 до 3.6 .Всетаки потрібно спробувати щоб згодом визначитись , що я хочу від фідерної палки. Кормушок я наробив вже кучу , навідь думав продавать.Якось технології скину.
Прошу допомогти в виборі. або магазин порекомендуйте!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Бабай писав:
acbar писав:Він з двох частин, в складеному вигляді 1.50 , дивись чи при транспортуванні буде комфортно з ним.

Ні це 3.00 з двох частин, а цей з трьох.
Всетаки вирішив я купити щось до 150 гривень. з тестом до 60-80, та ростом від 3 до 3.6 .Всетаки потрібно спробувати щоб згодом визначитись , що я хочу від фідерної палки. Кормушок я наробив вже кучу , навідь думав продавать.Якось технології скину.
Прошу допомогти в виборі. або магазин порекомендуйте!!!
Вибачте, може я не правий... - читаю, читаю і зрозуміти не можу...
Скажіть мені яка різниця між 150 грн і 200 грн, або 250 грн???
Перекладіть 150 грн в долари... - трохи менше 20-ти у.о.
Тепер скажіть - може бути хороша палка за 19-20 у.о? А ще скоріше всього хочеться, щоб вона відслужила років 5-10...

А якщо не попити пива тиждень і трохи піднатужитися - чи не получилося б купити щось за 200-250 грн, хоча б?

50 грн - на даний момент вже не ті гроші, що були колись..., навіть в магазин йдеш і не знаєш чи щось купиш..., а ви так до улюбленої снасті... :(
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Кум, помиляєтесь на рахунок 50 грн, для когось це гроші., які потрібно вирвати з сімейного бюджету так щоб жінка недізналась.Хоч на рахунок пива це 100%, в мому випадку сигарети. :oops:
А фідер, поки неулюблена снасьть бо я їм ще неловив.. лише хочу зрозуміти його філософії а для цього мені буде достатньо бюджетного.
Ось вмене сальмо спін 5-25, я їм половив хоч і нічого невпіймав а вже хочу такий як ввас бачив в Млинові.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Ось накінець вибрав. потрусив і вподобав.
Konger® Fishing PatrolTM Picker 300/40 для мого ставочка самий раз. а далі буде видно.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Вітаю всіх звихнутих на фідерній риболовлі. :ya_hoo_oo: Можливо хтось Сабанеєвські Fotoni-трусив, тримав. Що за палки?Чи рано питати в Україні?Сам поки юзаю trabucco-повністю :ya_hoo_oo: задовільняє- певно що не по кількості, та і по /Що гріха таїти/веееличині рибки ще не те що в людей.Але ж надія є-є
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення stal1n »

ось тут можна почитати детальні характеристики і результати тестування цих вудок. На мою думку проплачена реклама :) хоча Дмитра Салапіна поважаю і до його думки прислухаюся
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Зважаючи на те що сиджу на лікарняному/перелом/,і маючи на меті дещо пожвавити перебуваючу у зимовому анабіозі нашу фідерну гілку-хотів би поспілкуватись про "англіцькі" донні вудлища.Якось у осінніх постах,roony,виклав свої плани по риболовлі на майбутній сезон, і там зазначив/до речі аргументовано/, про доречність застосування на Горині пікера, на відміну від фідера.Справді хороших, рибних місць, де можна було б комфортно, розвернутись палкою від 3.6 м. мало.Майже відразу коли захопився фідерною ловлею, особливо на Горині/2009/,почав думати про вудочку біля 3-3.3м.На рідному Б.К., як чудовий вихід -пікер трабукко до 35гр/два роки , як один день-ніяких нарікань-переважно 15-20 гр кормушку використовую/.А от на Горині- довжина саме та -/3.0/, а тест замаленький. Ну можна повісити 30 гр + корм-майже впевнений що витримає і не пу... Але ж тої естетики, про яку так класно/приєднуюсь/, десь сказав ZVod- не буде.І не завжди 30-40 гр. кормушка буде тримати дно так як хочеш. Звідси тема на обговорення/ і прошу залучатись всіх, навіть тих хто не планує в осяжному майбутньому/бо криза/ купувати собу нову "Цяцю"//-яке вудилище підійде для Горині/марка, бренд/ з вищевикладеними параметрами/довжина до 3-3.3, тест- медік/ А найголовніше доступне для рівненчан.Прохання: про ціновий діапазон, кому і на яких сайтах таємно проплачують за рекламу палок -не сперечатись. Лише про досвід, або враження , або ще якась інфа- про вищезгадані палки.На даний час -як приклад вищеозначеного-сабанеевський фотон 3.0- 3.3м. :)
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Ви маєте фотон? Де купували? Я на сайті Салапіна бачів непогану статтю про фотони. Так...по відгукам - не дуже....А от фотони про - вже зовсім інша річ. Але ціна занадто загнана. За ці ж гроші рекомендують взяти бюджетного японця.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Ні коротуна ще не купив, решта в ПП.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Фідерні "палки"

Непрочитане повідомлення stal1n »

у мене два фідери:
1. Mikado Golden Lion 3.30м (написано на палці тест до 100 грам) купував ще колись в підземеному переході біля органного залу за 80 грн,
за свої гроші - це просто супер палочка, ніколи мене не підводила.
2. IMPERIAL FEEDER 360H 30-90гр від Elite Alliance, купував десь за 600 грн
в порівнянні з першим - легесенький, кидає далі метрів на 20, теж не підводив жодного разу.

зважаючи на це теж хотів би мати окремо пікер, але головне питання навіщо цей пікер?
на Горині рибалю рідко, і не бачу жодних проблем використовувати існуючі палки.
Пікер - це палочка розрахована на вагу до 30, максимум 40 грам. А чи буде така вага триматись на бровці в Горині?

Лише одного разу я бачив успішне використання пікеру:
Влітку рибалив в Бочаниці на пірсі номер 7, через пірси три від справа мене хлопець ловив саме на пікер. Він з руки добряче закормив ділянку неподалік від краю камишової лінії і туди кидав насадку пікером, відстань приблизно метрів 15-18. На відміну від всіх інших, хто ловив на фідер на відстані 40-60 метрів, він з-під камишів раз-по-раз діставав карасів.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей