Рибінспекція інформує...

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

Banderivets писав:Не забувайте, що скоро вибори Президента, ото ж всі будуть вести себе чемно та підкреслено правильно. Ніяка партія не захоче "прославлятися на місцях" з компрометуючими "елементами". Отже тільки "гласність", як говорив п.Горбачов, спасе нашу ситуацію та поверне все на краще. Це ж зрозуміло? 8)
Нашу ситуацию , в общем, спасут массовые расстрелы :!:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

pensioner писав: Нашу ситуацию , в общем, спасут массовые расстрелы :!:
Дуже близько до істини.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Banderivets писав:А чому б не підготувати (можливо відкритий - через пресу) лист до нашого нардепа п.Шершуна М.Х.? Shershun.Mykola@rada.gov.ua Я багато років промешкав в Києві, є в лавах Рівненського Земляцтва Києва. Знаю, що п.Шершун порядна, за екологію вболіваюча людина. Чому б нам не сподіватись на його підтримку? Якщо по лінії Земляцтва, то міг би спробувать зконтактувать...
Шершун по "КУЛУАРНИМ" даним в курсі, сам переймався призначенням Трофімчука.
Banderivets поцікався чи це так і розкажи людям.
Ідея листа не актуальна. Не до тієї людини писати потрбіно.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

На Млинівському водосховищі браки активізувались.

Риболовами помічена велика кількість браконьєрських сіток.
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

EXPERT писав:На Млинівському водосховищі браки активізувались.

Риболовами помічена велика кількість браконьєрських сіток.
Якраз подібна активність форумчан, а не листи тим, хто виначав призначення керівництва рибінспекції, потрібна.
Якщо буде критична кількість зауважень щодо незаконних методів лову на водрймах Рівненщини, то тоді можна буде ставити питання про відповідність займаній посаді керівника рибінспекції
Ще краще заяви до компетентних органів про конкретні зловживання..
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Остап писав:Якраз подібна активність форумчан, а не листи тим, хто виначав призначення керівництва рибінспекції, потрібна.
.........
Ще краще заяви до компетентних органів про конкретні зловживання..
Активність форумчан річ правильна, але на форумі вона і залишається, а таких форумів в неті .......і відповідати та приймати участі в них обовязку немає нівкого, на відміну від офіційних листів між офіційними установами, а взагалі краще напевно все разом.

А, щодо конкретних звернень та звинувачень, дійсно потрібні вагомі докази, а то вийде наклеп на чесних хлопців :)
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Сьогодні зранку рибалки на Басовому Куті , в районі понтону зацепили спінінгами біля чотирьох сіток.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Думаю, якщо кількість сіток на водоймах області збільшується, потрібно готовити лист від РОФРС для теперішнього керівництва Рибохорони про те, що рибалки вкрай стурбовані... положенням на водоймах, адже раніше браконьєрських знарядь лову на водоймах було значно менше... і т.п. Хай пояснить офіційно чим вони займаються. Це для початку...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

+100
Аватар користувача
pirania
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 22 січня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pirania »

Про що можна говорити??? Маски скинуті, як говорив класик. Все з чим із ким так не жаліючи себе (за що і поплатились) боролись колектив рибоохорони та попередньє керівництво, повилазило з нір...
Перші браконьєри області уже працюють рибінспекторами, управління очолює особа яка сама притягалась до адміністративної відповідальності, в її діях також були ознаки злочину визначені ст. 249 КК України (незаконний рибний промисел). Знов новоприйнятими інспекторами, як це було в кінці 90 -тих затрмуються браконьєри за грубі порушення, а оформляються (за не просто так) як прості звичайні, повилазили на воду різноманітні "мародери" , що маскуються під рибінспекцію, знімають браконьєрські сітки, потім їх за гроші повертають самим же браконьєрам. На Хірнницькому водосховищі з дачок наших обласних депутатиків, що так голосно кричали на засіданнях відповідних комісій, що лише ми поміняємо керівництво рибоохорони, так зразу риби стане у нас "немєряно" і браконьєри згинуть всі як один, знов охорона цих дачок ставить кілометрові сітки, адже на суботу приїде "барін", який тримає свою кишенькову рибінспекцію і т.п. За останні два місяці (з 15.06.2009 р), що очолює рибоохорону області новий керівник не затримано жодного електролова (а може і затримано, просто не оформлено), для порівняння в травні їх було зафіксовано аж п'ять випадків і всі належним чином оформлені , направлені до слідчих органів і надіємося ( якщо наша доблесна міліція чи природоохоронна прокуратура захочуть) понесуть покарання.
Окремо хочеться відмітити продажних журналістів з приватного телеканальчику та газети, що належить одному з депутатиків, а саме гааспадіну Данілову, які так боролись за збереження рибних запасів, тепер все стало на свої місця, все ясно для чого півроку обливали брудом через свої заказні статейки та телепередачі колектив рибоохорони та її керівника, лише для одного, щоб вже втретє ВПИХНУТИ В КРІСЛО НАЧАЛЬНИКА РИБОООХОРОНИ СВОГО ПАРНЯ і мати кишенькову рибінспекцію, а все за того що попередній керівник ну ніяк не хотів зговорюватися з браконьєрами та їх високими покровителями в обласній раді і адміністрації. Так і має бути, не може керівник правоохоронного органу стелитися перед клерками та двірниками з місцевих органів влади, щоб бути їм угодним і якби Держкомрибгосп не торгував посадами направо і наліво на місцях керівниками працювали не браконьєри, а принципові люди, які були відкриті для громадськості і як могли йшли на контакт заради однієї мети охорони і відтворення рибних запасів (що можуть підтвердити хлопці з Федерації).
Так що, шановні колеги - рибалки масове браконьєрство на Басівктському, Млинівському, Хрінницькому,Путилівському водосховищах, річках це тільки квіточки, ягідки ще будуть....
Ви зрозумійте одне, по одну сторону барикад свідомі рибалки та люди яким не байдужа доля наших водойм, а по другу перевертні з погонами рибінспекторів та міліціонерів (хоча серед них набагато більше чесних людей як здається, але їх система уже доламує) продажні пркурорчики, депутатики, різношерстні браконьєри з їх високими "кришами" в місцевій адміністрації, раді та інших органах і ще і ще і ще... А для того щоб ця вся наволоч сиділа по норах і носа не висовувала необхідно об'єднати зусилля, завалюйте, щоб життя їм не здавалось медом, офіційними звереннями рибінспекцію, екоінспекцію, обласну прокуратуру, місцеву адміністрацію, про факти масового браконьєрства, забрудення водойм, самовільної забудови прибережних смуг, городіння водойм височенними заборами до самої води і т.п. і хай думають і працюють... Може в кого з форумчан є ще ідеї як протистояти цьому, давайте поділимося на форумі.

Р.S. Так не хочеться що спініг лежав на балконі і покривася товстим шаром пилу, адже мені шкода дивитися як поплічники новоприйнятих інспеторів рибоохорони вночі ставлять кілометри сіток на моєму улюбленому Млинівському водосховищі, а на ранок їх знімають з транспорантами, прикриваючи це рибоохоронним рейдом...
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

:evil: да жесть...
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Сьгодні довелося зателефонувати в Рибохорону... :twisted:

Вражень купа... :twisted: :twisted: :twisted:

По-перше, на стаціонарний телефон не дотелефонувався - слухавку знімали, чутно було, що хтось про щось розмовляє, а потім трубочка просто ложилася на своє місце і я чув вже короткі гудки.

По-друге, коли я зателефонував на мобільний телефон чергової частини, слухавку підняла жіночка, спершу мені показалося, що я потрапив на квартирний телефон, тому що вона не представилася і не зрозуміло було, що я потрапив дійсно в такий "серьйозний" заклад. Але коли я перепитав чи це Рибохорона, нарешті почув позитивну відповідь.

По-третє, на моє питання, чи дозволений Правилами любительського рибальства на данний момент тролінг, жіночка відповісти не змогла. Вона відповіла - "Щас..." і до телефонного апарату підійшов вже чоловік.
- Алло...
- добрий день, скажіть будь-ласка, чи дозволено на данний момент ловити рибу за допомогою троллінга?
- шо, шо? А шо це таке?
- ого, то ви не чули що це таке?!, Це коли лов риби відбувається спіннінгом з рухаючогося човна, по-старому - на доріжку
-ааа, можна
-діло в тому, що спір виникає і мені казали, що не можна ніби-то. Чи щось у тому роді..
- в нас прийомний день понеділок, приходьте, поговоримо
- так я не можу в понеділок, буду зайнятий. Діло в тому, що це Вас з Федерації риболовного спорту турбують, мені хотілося б знати конкретно і 100-відсотково чи можна, чи ні троллити і яким нормативним актом передбачено.
-Правила любительського рибальства знаєте?
- да
- так от...
- то як, дозволено, чи заборонено?
- ви можете зараз підійти?
- ні, не можу, трішки зайнятий, а ви взагалі чергова частина?, можете на запитання відповісти на данний момент, чи то не ваша компетенція? Ви компетентна особа у вашій сфері?
- це чергова частина по прийому повідомлень...
- так ви не можете відповісти конкретно на моє запитання?
- ви можете перетелефонувати?
- можу, але я телефоную на стаціонарний і не можу добитися до вас - постійно кидають трубку
- телефонуйте на стаціонарний...
- так зачекайте, скажіть з ким я говорю?
- дзвоніть на стаціонарний...
- зачекайте. Я зателефоную, тільки я хотів би знати з ким я говорив?
- дзвоніть...
... далі короткі гудки..., а при повторному дзвінку на стаціонарний картина повторилася - то кидають трубку, то факс вмикається...

Народ...! Мені стало ДУЖЕ ПРИКРО ЗА ТАКУ КОМПЕТЕНЦІЮ ОРГАНІВ РИБОХОРОНИ :evil:

Зателефонував Поліщуку В.А. старшому інспектору-начальнику відділу данної структури (правда він написав заяву на звільнення...), який в моменті надав чітку відповідь, процитувавши при цьому пункти в яких вказано що заборонено робити, тобто заборонені методи лову.

Отже, я зробив висновки - більше телефонувати та спілкуватися з людьми, які покликані захищати природні запаси риби і т.п. я не маю бажання. А осад після спілкування залишився..., на своєму робочому місці я собі не дозволяю кидати слухавку при розмові з громадянами, а чому в іншій держструктурі це дозволено?
Ось таке колеги...
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Є достовірна інформація, ну дуже достовірна, про розміщення сіток на Б.куті. Якщо хтось може посприяти у їх вилученні - пишіть в лічку! З радістю допоможу!
Аватар користувача
shef
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 07 квітня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення shef »

По-третє, на моє питання, чи дозволений Правилами любительського рибальства на данний момент тролінг, жіночка відповісти не змогла. Вона відповіла - "Щас..." і до телефонного апарату підійшов вже чоловік...
Ось таке колеги...
Для того щоб глибоко переконатись що зараз діється в Рівненській рибоохороні потрібно заново перечитати або пригадати відомий твір Булгакова "Собаче серце".
Понабирали "молодих" які вже встигли "попрацювати" з браконьєрами. Їм краще здерти з порушника штраф чорним налом на місці і самого порушника відпустити. Той інспектор зараз тісно спілкується з працівниками міліції. Результати повідомимо на сайті. Шановні рибалки аматори памятайте що Шарікових ніколи не перевчити.
Аватар користувача
pirania
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 22 січня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pirania »

Шановні форумчани, дана ситуація свідчить про рівень керівництва Держрибоохорони (а саме заступник начальника Володимир Крижовець розмовляв по телефону ), дані керівники не можуть вивчити елементарні Правила любительського рибальства, зато як "вирішувати пи тання" з браконьєрами знають дуже добре, за що і отримав судимість за ст.361 ККУ (зловживання владою і службовим становищем) у 2006 році. На водоймах відбувається повна вакханалія, я не говорю за далекі водойми, ринок міста Рівне завалений басвікутським карасем, лящами та судаком, котрі потрапили туди не без підтримки новопризначених інспекторів. На ставку в с. Олександрія безбожно вичерпується все те. що залишилось, млинівські бракоьєри ( ті які давали екоментарі до данилівської передачі "Кримінальна риболовля") на голові ходять і причому посеред білого дня. Дивує те, що нікому до цього не має діла, окрім нас, поговорили на форумі і забули, жодного офіціного зверення до теперішнього керівництва Держрибоохорони про ситуацію на водоймах. Не можна сидіти і спокійно дивитись як "переветні з інспекорськими пагонами" винищують рибу, беруть побори з браконьєрів, що спонукає їх ще до більш активних дій, якщо так триватиме і надалі , забудьте за риболовлю, будете ловити тільки в акваріумах. Я готовий надати інформаційну та методичну допомогу в написанні відповідних звернень, пишіть в лічку.
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей