Фідер - загальна тема спілкування

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення roony »

kolesdoc писав:Оце і цікавить, чим в наших краях забивають metod-ну годівницю.
Пи.Си. А весь крупняк від 1.200 брав на звичайні супутникові дубини /мастирка+ кукурудза/
Метод практикую не часто. Якщо дно більш менш тверде то можу на один з фідерів зарядити рамочну годівницю (особливо на ніч). Основа звичайна прикормочна сипучка тільки більш в'язка. До неї обов'язково додаю крупнофракційний корм - горох, кукурудзу, пеллетс. Зерна не цілі а роздушені. Для в'язкості також додаю варене пшоно, але не надто розварене. Консистенція на око - щоб при ударі об воду не розбивалась а при доставанні 80%-90% корму залишалось на дні. Монтаж глухий, поводок не довше 15 см. Годівницю використовувати краще легшу - 25 гр. 99% риба засікається сама.
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Метод практикую не часто. ...
Дякую за подробиці, попробую в неділю на БК/ не біля Хортиці /.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Ще раз дякую roony за ідею-але пробував не на БК, а знову в Полянах, працювало на "Ура".
Був у суботу /біля 4год. ранку на БК ,"солдатський пляж"(цікаво , що всі місця зайняті)/- все ж знайшов "прогалину"-пікер до 35 гр. -був лише опариш/не підготувався/- верховодка не давала впасти годівниці- замучила,можливо "пилив"" самодєлкой". Дав трішки "салапінської каші" пішла крупніша плотва і невеликий кара-сь/ик/.Зліва кайфував/тягав карася до 250-300гр./ на "супутника" чоловік на " дубини/мастирка/. Пригостив перловкою- попробував- тягне як у "чорних камней"/щось серйозніше!/-на березі 0!/Перепробував весь арсенал( від розмірів гачків до довжини повідка). Питання: що не так? Можливо хтось "петрає" в перловці на фідер- поділіться досвідом - буду дуже вдячний.
Пи.Си.Приходив дядько, правив 5грн. за риболовлю на БК.- я..не дав.
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Відповідаю по перловці на фідері ,з власного досвіду:
1-вибирати в магазині по даті розфасовки-найсвіжишу,крупнішу і чисту;
2-не переварити! перловку(я запарюю в термосі-на чверть обьему засипаю перловку,кипяток трошки не доливаю до верху,і на 3 години)
3-висипаю перловку на газету і ділю на 3 частини:в 1-у частину додаю не шкодуючи кукурудзяну олію,в 2-у меду,а в 3-ю поки не додаю нічого.Всі 3 частини перловки пересипаю сухарями і вкладаю в поліетіл.пакетіки-получимо 3 пакетіка перловки-з оліею,з медом,а в 3-ій пакетік кидаемо 2-а шматочки туалетноі бумаги,перед тим накапавши на кожний 3-4 каплі корвалолу!3и -вида перловки готові!
4-дуже важливо!!!насажувати перловку на гачок через розріз,який якби ділить зернятко надвоє,жало виступає з гладкоі сторони,я насажую по два зернятка-так відсікаємо дрібноту ;
5-уважно слідкуємо за кінчиком фідеру-підсікаємо миттєво (як -якщо ловимо на мастирку);
6-додавати до прикормки в годівницю трошки ! перловки-не перегодувати !
На кожній водоймі у карася своі примхи,але якщо він там взагалі є,то на олію,чи мед,а тим більше-корвалол він не встоіть! Успіхів!
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Додаю!Швидше за все перловка була переварена і риба іі легко знімала,чи збивала з гачка!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Юра »

Ще трішки по перловці на фідер і на вудку.

До всього вищесказаного додам наступне:

1. Обов"язково залишити частину перловки, яку нічим не ароматизуємо. Буває, що найкраще бере на неароматизовану. Сама парена перловка має легкий медовий аромат.

2. Перловка з часником. Видавити в пакетик перловки пів-зубчика часнику. Таку насадку, як на диво, полюбляють всі коропові. Але працює не завжди. Зате як вистелить ... :ya_hoo_oo:

3. Перловка з корицею. Додати небагато, так, щоб з"явився аромат, але не дуже різкий. Дуже хороша насадка.

4. Перловка в перетертих соняшникових зернятах. Перетираємо злегка підсмажене насіння соняшника на "Мрії", засипаємо ним перловку і додаємо до прикормки. Це одна із найкращих у мене насадок для ловлі карася та й плотви також.

5. По карасю в літню спеку, коли не бере ні на що, рекомендували додавати камфорний спирт (чи олію). Продається в аптеках. Але я скільки не пробував, карася не зловив, зате плотва реагувала.

І ще одне дуже важливе: шукайте арому, на яку краще бере. Якщо кльов ослаб, "вертушкою" по різних типах перловки часто вдається моментально його вернути.

Удачі.
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Дякую друзі, Юрка(вибачте за фамільярність)- а розмір гачків?Я користуюсь 14-16. (на БК ).А що таке " вертушка"?
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Юра »

kolesdoc писав:Дякую друзі, Юрка(вибачте за фамільярність)- а розмір гачків?Я користуюсь 14-16. (на БК ).А що таке " вертушка"?
Нічого, так навіть краще, по-дружньому. А "вертушка" - це банальна зміна насадки. Тобто, пробуємо на одну, не клює - ставимо іншу. Щодо гачків, то для перловки використовую гачки поменше (16 номер), але такі, щоб, проколовши перловчину , жало виходило і не мішало засікатися (тобто, трохи відходило від перловчини і не плотно приставало). Знайшов просто ідеальні для цього гачки: Albatros жовті 16 номер жало "орлиний коготь" а вушко відігнуте назовні гачка . На одну перловчину. На дві практично ніколи не ловлю. І ще одне. Пробував раз ловити на 0.14 і 0.12 і це вже коли тепла вода. Різниця - в рази (на тоншу снасть навіть по мутній воді бере сміливіше).
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: !!! ВАЖЛИВО !!! Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення juice »

Юра писав:Ще трішки по перловці на фідер і на вудку.

До всього вищесказаного додам наступне:

1. Обов"язково залишити частину перловки, яку нічим не ароматизуємо. Буває, що найкраще бере на неароматизовану. Сама парена перловка має легкий медовий аромат.

2. Перловка з часником. Видавити в пакетик перловки пів-зубчика часнику. Таку насадку, як на диво, полюбляють всі коропові. Але працює не завжди. Зате як вистелить ... :ya_hoo_oo:

3. Перловка з корицею. Додати небагато, так, щоб з"явився аромат, але не дуже різкий. Дуже хороша насадка.

4. Перловка в перетертих соняшникових зернятах. Перетираємо злегка підсмажене насіння соняшника на "Мрії", засипаємо ним перловку і додаємо до прикормки. Це одна із найкращих у мене насадок для ловлі карася та й плотви також.

5. По карасю в літню спеку, коли не бере ні на що, рекомендували додавати камфорний спирт (чи олію). Продається в аптеках. Але я скільки не пробував, карася не зловив, зате плотва реагувала.

І ще одне дуже важливе: шукайте арому, на яку краще бере. Якщо кльов ослаб, "вертушкою" по різних типах перловки часто вдається моментально його вернути.

Удачі.
Доречі на 2 кубовий шприц 1 крапля керосину чи солярки і розприскати по перловці також може принести несподіваний результат.
доречі барбовал, корвалол, нашатирно-анісімові краплі можуть стати у нагоді ,
а самий простий спосіб спробуйте наживку обволочіть у паніровочних сухарях і НХНЛ.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Доброго дня. Подарували мені фідерну палку "Флагман Метеор,медіум, 350" І хочу навчитись ловити цім методом. Але крім палки і катушки (буду використовувати лєску 0.30 або 0.24) в мене для фідерної ловлі нічого немає і взагалі я нічого толком про це незнаю і тому хотів би отримати поради: які кормушкі потрібно для річки (Горинь), озер (Басів кут), якої ваги вони повинні бути і які саме, бо їх є дуже багато…; який монтаж, серед великого розмаїття, мені вибрати для початку моїх перших рибалок, матеріал поводка-флюрокарбон чи звичайна леска, та їх довжина і знову ж таки для річки і озер; сигналізатори покльовок; як правильно приготувати прикормку, скажімо перловку і наскільки плотно набити кормушку... Можливо хто дасть якісь інші поради. Буду дуже вдячний.
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Поздравляю,нашего полка прибыло!Что я тебе могу посоветовать? Для начала посмотри учебные фильмы о ловле на фидер,например Дмитрия Салапина и братьев Щербаковых и много вопросов у тебя отпадет,а нюансы фидерной ловли на Горыни и Ровенских ставках - расскажут форумчане.Но сначала-Азбука!Успехов тебе!
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Дякую.
расскажут форумчане
-і все ж таки буду чекати подальших порад і відповідей на мої питання
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення juice »

Igor09 писав:Доброго дня. Подарували мені фідерну палку "Флагман Метеор,медіум, 350" І хочу навчитись ловити цім методом. Але крім палки і катушки (буду використовувати лєску 0.30 або 0.24) в мене для фідерної ловлі нічого немає і взагалі я нічого толком про це незнаю і тому хотів би отримати поради: які кормушкі потрібно для річки (Горинь), озер (Басів кут), якої ваги вони повинні бути і які саме, бо їх є дуже багато…; який монтаж, серед великого розмаїття, мені вибрати для початку моїх перших рибалок, матеріал поводка-флюрокарбон чи звичайна леска, та їх довжина і знову ж таки для річки і озер; сигналізатори покльовок; як правильно приготувати прикормку, скажімо перловку і наскільки плотно набити кормушку... Можливо хто дасть якісь інші поради. Буду дуже вдячний.
Якщо зацікавить можна прочитати
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Статтю обов`язково почитаю. Але порадьте з практики якої краще ваги взяти кормушку для озер/горині та довжину повідка?
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Фідер - загальна тема спілкування

Непрочитане повідомлення serseruy »

на різних участках Горині рузні потрібно кормухи все залежить від течії.Наприклад в Хотині та на хімії 40гр вистачає.На Басіку і 20гр нормально,а повідки на Горині треба ну нне меньше 70см и до 1.5м :)
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість