Запитання по катушці

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Горыныч, як Ваші справи з котушкою?
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Россо-Неро писав:Горыныч, як Ваші справи з котушкою?
Все будет хорошо :lol: . Как отремонтирую обязательно отпишусь.
Пока совсем не располагаю временем - меняю роботу...
(В связи с этим хочу всех предупредить, что видимо некоторое время буду отсутствовать на форуме...).
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Горыныч писав: Пока совсем не располагаю временем - меняю роботу...
Ні пуху, ні пера :wink:
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Горыныч писав:Хочу попросить помощи КЛУБА :)!!!

Вопрос такой: владею Шимано Нексейв 2500 FA, отработала года 2 исправно и 2 года назад выскочила из корпуса лескоукладывателя скоба этого самого лескоукладывателя …
Пробовал посадить на эпоксидку – отклеилась… Никаких других идей меня не посетило…
Говорили, что кончик скобы должен быть приплюснут, вставляется в гнездо и проворачивается и тем самым фиксироваться, но это не так – на фото видно, кроме того посадочное гнездо скобы довольно сильно разбилось в процессе моих попыток его угнездить :(.
Какие есть идеи по ремонту (в остальном катушка вполне рабочая)?

Возможно у кого-нибудь есть поломанная катушка и эта запчасть без надобности – приму в дар и отдарю :).
Нашел наконец минутку разобрал этот узел и оказалось не все так просто… С наружи мы видим как бы верхнюю обойму которую сама скоба проходит насквозь, а скоба похоже сломалась в середине оси-болтика, где она должна свободно вращаться во время отбрасывания и возвращения на место… Т.е. если ее туда вклеить или впаять (что тоже мне кажется проблематичным, т.к. скоба входит заподлицо…) скоба перестанет как следует отбрасываться… Я возможно не прав, но так мне показалось. Оптимальным было бы нарезать резьбу и на скобе и в середине оси-болтика, тогда б скоба во время отбасывания-закрывания вкручивалась и выкручивалась на одном месте, но где найти такие маленькие метчики я не представляю…
Может я не прав? Help!!!! Короче готов оплатить ремонт, кто возьмется?
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Горыныч писав:но где найти такие маленькие метчики я не представляю…
Можу допомогти з маленькими мітчиками та плашками. Дайте точний діаметр.

І ще одне, якщо я правильно зрозумів з Вашого опису, а не простіше просвердлити цю вісь навиліт, пропустити скобу і в кінці скобу розвальцювати?
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

trans писав:І ще одне, якщо я правильно зрозумів з Вашого опису, а не простіше просвердлити цю вісь навиліт, пропустити скобу і в кінці скобу розвальцювати?
Правильно, это было б проще, но скоба так далеко не входит, дальше загиб...
trans писав:Можу допомогти з маленькими мітчиками та плашками. Дайте точний діаметр.
Штангенциркуля нет :(, напиши свой телефон в личку - созвонимся, подъеду с катушкой...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Эпопея с катушкой благополучно завершилась путем приобретения катушки «донора»!
Конечно, эта катушечка может и не стоила стольких усилий, но зато теперь имею рабочую запасную катушку аж с 4 шпулями :) и + запасные части (подшипники, шестерни и т.п.)!!!

Большое спасибо всем откликнувшимся за помощь!!!
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Вольодька писав: і ще зкотушкою геморой
ролік по якому йде жилка на шпулю короче часом жилка попадає не на ролік а між роліком і короче щель утворилася(ну щілини як такої нема але леска часом як закриваєш коліно і починаєш крутити в той момент жилка вскакує в ту щілину , не постійно але на15-20забросів один раз в щель) і вона портить леску шо піпец
чи можна її якось полагодити чи чи чи нову купляти???? :evil:
Вольодька! Пиши трошки грамотніше, зрозуміліше та у відповідних темах!

По котушці — треба подивитись за рахунок чого утворилась ця щілина? У мене була (і частково залишається) подібна проблема на котушці Банакс, частково усунув цю проблему шляхом обточування натфілєм по довжині осі на який знаходиться ролик.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Вольодька здоров був!
Зверни увагу на стан підшипника ... Якщо він розбитий, то обойма буде нахилятися в боки, а по сьому ролик виходить за за межі пазів і відкриває щілину. Або ж ролик просто стертий і його треба замінити.
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

stim писав:Підкажіть,а які недоліки в екусіма ріобі.Бо в мене за 2 роки з двох таких 3000 тільки одна почала видавати при підмотці звук по типу тертя(користуюсь шнуром,деколи перегружаю).Щось можна зробити щоб не добити до кінця?
моя порада:
а) розібрати повністю по гвінтіка (дуже обережно і уважно, я роблю цє на аркуші білого паперу), промити металеві частини в розчиннику (користуюсь звичайним для фарб), підшипникі бажано вимочити кілька хвилин і продути, пластмасові частини прочистити щиточкою, тряпочкою, все просушити. далі, коли все добре висохне, переглянути люфти в підшипниках. останні, при необхідності, можно поміняти - є ларьок на продукт.базарі в рядах, де торгують будівельним мотлохом, пошукати, заказати там, або в інтернеті.
Якщо люфти не критичні, в підшипникі закапати через медичний шприц з іголкою масло (звичайне масло для автодвигуна....полусинтетіка))) ), червячні передачи де хто маже звичайним солідолом, я купив спеціальну густу смазку в рибацькому магазині (ціна питання - 5 грн). все акуратно зібрати. особлива увага: - вузол роліка лесоукладивателя, він перший "летить"; і - на основному валу у екузіми (куди входить ручка катушкі) з одної сторони підшипник, з іншої - пластмасова втулочка- цє теж слабе звено, бажано теж підібрати і замінити на підшипник.
б) відати катушку на ТО майстру. До речі, тут був такій собі чоловьяга - бариженька, куди дівся?
в) раджу подивитись на сайті харьківського спінінгу. У відповідних розділах можно найти корисне, скажімо тут http://www.spinning.kharkov.ua/phpbb/viewforum.php?f=18.

досвід власний, буду рад якщо хтось поправить або доповнить!

п.с. згадав! у щербакових є кіно про обслуговування спін.катушок, теж думаю корисно глянути!
Востаннє редагувалось 05 квітня 2010, 20:09 користувачем oleg-rivne, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Доброго часу доби, панове!
Питання по катушках озвучуються досить часто і осбливо коли вже "зашелестіло","зашкребло" і тд. Не треба доводити до такого стану агрегат! Самі прості і на мій погляд допомагаючі поради:
- два рази на рік розібрати промити і змастити "правильним" мастилом тобто тим, що рекомендує виробник(в магазинах прдбати не проблема);
- літом густа змазка на зиму більш рідка консистенція;
- перед кожним виходом на рибалку капельку рідкого масла в підшипник ролика ліско вкладача збереже вам настрій і підшипник;
- щоб механізм не почав торохтіти не треба його перегружати! для цього приміняють правильно виставлений "фрикціон" пробуксовка повинна починатись при нагрузці не більше 75% від заявленої виробником.
Якщо Ви виконаєте цей мінімум то при експлуатації катушки проблемні питання виникатимуть рідко.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

А що скажете про правильні ліки, тобто "WD 40"? Як вони впливатимуть на катуху? Можливо хто користується? Наприклад, свій пістолет, постійно оброблюю "ВеДехою". Глюків не спостерігав...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

oleg-rivne писав:...- вузол роліка лесоукладивателя, він перший "летить"; ...
Підтверджую, в Екузимі самий болючий момент! Але він ніколи не полетить, якщо проводити вчасну профілактику.

До сих пір використовую Екузиму 3000 для лову щуки там де плануються більші навантаження ніж на моїх УЛ катушках. Котушкою задоволений, свою ціну вона відпрацьовує.

МАю невеличку пораду:

-часом спінінгісти спилюють "барашку" на затяжній гайці регулювання фрікціону (роблять її якомога меншою і заокругленішою).

Зображення

Це роблять для того, щоб зменшити кількість петель - шнур часто зачіпляється за краї "барашки" при змотуванні прослабленого шнура, після чого і з"являється лишня петля, а потім і "борода". Мої товариші (у т.ч. і по спортивній риболовлі), які це зробили відмічають лише покращення характеристик у цьому напрямку. Отож радив би скористатися порадою.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

shalun_99 писав:А що скажете про правильні ліки, тобто "WD 40"? Як вони впливатимуть на катуху? Можливо хто користується? Наприклад, свій пістолет, постійно оброблюю "ВеДехою". Глюків не спостерігав...
Що стосується мене, стараюся притримуватися рекомендацій заводу-виробника - не така вже і дорога смазка "Ріобі".
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

"ВеДехою" рекомендують користуватися як альтернативою через брак коштів. Той хто купив зброю за декілька тисяч долл. не позволить собі мастити "ВеДехою". Катухи так само, якщо купив напр. шимано за ,,,,,,баксів то в комплекті і мастило прикупи рекомендоване виробником.
Я пістолет змащую маслом для зброї і нічого не шаманю. Так що сія жидкость не суперхіт, а просто недорогий замінник спеціального продукта. Катушки змащую рекомендованим мастилом.
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість