Шнур

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
StriDer
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 14 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення StriDer »

В мене в основному позитив по шнуру - всякі щуки на 5, 6.470 кг, коропець під 6 кг і всіляка дрібнота :D Це на 0.08, по паспорту 3.45 але насправді без вузла приблизно 2.8 кеге тримає.
На шпульках теж пише, шо він з "страны восходящего солнца".
Негатив - низька стійкість до пошкоджень, перші метри треба регулярно перевіряти регулярно.
А от цікаво, де ви найшли розмотку по 1000 м? І шо вона коштує? Сам би взяв собі 0.08 кілометр.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Спробую відповісти на декілька питань однією фотографією. Тільки стосовно ціни - продали по старому курсу, старі запаси. Але коли дізнаюсь про ціну кину в лічку...
Зображення
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

На даний час користуюся шнуром ПП (як подарунок привезли із Канади), але я не про це. Кілька років тому бував у Польщі і для цікавості купив білого кольору шнурочок фірми Dragon "Dragon Invisible Braid". Ви знаєте я оцінив його коли втратив (стирили чи загубив із шпульою). На Бобровому озері є військовий баркас (човник, чоловік так на 15), саме його із трьома рибаками на борту приходилося тягнути саме на цьому шнурочку при зацепах. Щуку ловив без поводка, сходів не було. Шнурок не терся, стійкий до утворення вузлів та сходів із шпулі. В нас такого шнура не бачив, можливо хто щось підскаже з цього приводу. Дякую. Побачити можна тут: http://www.wedkarskisprzet.pl/product_i ... ucts_id=27
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Niko писав:На даний час користуюся шнуром ПП (як подарунок привезли із Канади), але я не про це. Кілька років тому бував у Польщі і для цікавості купив білого кольору шнурочок фірми Dragon "Dragon Invisible Braid". Ви знаєте я оцінив його коли втратив (стирили чи загубив із шпульою). На Бобровому озері є військовий баркас (човник, чоловік так на 15), саме його із трьома рибаками на борту приходилося тягнути саме на цьому шнурочку при зацепах. Щуку ловив без поводка, сходів не було. Шнурок не терся, стійкий до утворення вузлів та сходів із шпулі. В нас такого шнура не бачив, можливо хто щось підскаже з цього приводу. Дякую. Побачити можна тут: http://www.wedkarskisprzet.pl/product_i ... ucts_id=27
Можу допомогти у придбанні шнура "Dragon Invisible Braid".
Звоніть 097 212 59 40
Такий шнур продавався в "АРСЕНАЛІ", на даний час цей магазин закритий.
Маю даний шнур, використовував тільки на р. Горинь декілька разів, та давав разом з котушкою друзям.
Жодних нарікань.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

shalun_99 писав:Спробую відповісти на декілька питань однією фотографією. Тільки стосовно ціни - продали по старому курсу, старі запаси. Але коли дізнаюсь про ціну кину в лічку...
Зображення
Шнур не поганий, тільки дивно, що купив в такій розмотці.
StriDer точно описав властивості шнура. Добавити в принципі не має чого.
Хіба, що SALMO розпочало випуск даного шнура в новій упаковці, та діаметр рахується не парними числами.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

EXPERT писав: Шнур не поганий, тільки дивно, що купив в такій розмотці.
StriDer точно описав властивості шнура. Добавити в принципі не має чого.
Хіба, що SALMO розпочало випуск даного шнура в новій упаковці, та діаметр рахується не парними числами.
Дякую. Мене теж здивували ті цифри - 0.12, але пробував ножицями та ножем різати - тяжкувато. На шпулі лежить суперово, але коли я його в бою попробую невідомо:lol:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Цифри 0.12, це нормально.
Мене здивувала цифра 1000м., навіщо стільки багато :?:
Аватар користувача
StriDer
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 14 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення StriDer »

Зараз салмо робить шнури з кроком в 0.01 мм - 0.08, 0.09, 0.1, 0.11 і т.д.
От мене насторожує розмотка, питався в Олега з "ЗК", казав що бачив тільки по 250 м, і то їх ніколи на складі немає.
shalun_99 писав:Але коли дізнаюсь про ціну кину в лічку...
Дякую!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

EXPERT писав:Цифри 0.12, це нормально.
Мене здивувала цифра 1000м., навіщо стільки багато :?:
Ну основна ціль - спінінг, а ще і карпова рибалка :wink: існує...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Шото я не пойняв, куплено було 1 км шнура, чи пару десятків метрів, а просто шпуля кілометрова?
Не учи рыбу плавать!
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

KYM писав:Шото я не пойняв, куплено було 1 км шнура, чи пару десятків метрів, а просто шпуля кілометрова?
Куплено декілька сот метрів :wink: . Просто зазначив, що кілометрова розмотка, вважав, що це важливо.
- "Как говорят у нас в Одесе - А шо такое?"
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

shalun_99 писав: "Как говорят у нас в Одесе - А шо такое?"
Шо бы это ни было, всё равно мине нихто не даст лишнюю пасу сотен метров :)

ПЫ.Сы. Тоже вариант ответа Ченберлену :) Дружественній шарж - найди 2 отличия! :lol:

Зображення
Востаннє редагувалось 16 грудня 2009, 22:40 користувачем KYM, всього редагувалось 1 раз.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Здоров,ячка shalun_99!
Шнурами користуюсь давно, починав ще з лєнточних. По салмо нема якихось видатних вражень в сторону позитива - сало як сало, а негатив самий болючий серед шнурів-це дуже низька резистивність до стирання - кошлатиться нараз і не тільки на дрейсені. При контакті з осокою набирає вигляд їжака, про ловлю при "мінусі" навіть немає що говорити. В такій розмотці не зустрічав, якщо куплена за невисоку ціну, то користуйся на здоров,я! НУ а якщо переплатив - поділись з ближніми бистріше купиш іншу. :D
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення SPIN »

Чи купував хтось шнур ПП в підвальчику біля ринку на кн. Романа такий як на фото:
Зображення
В мене виникли підозри, що шнур оригінальний, хоча продавець казав, що на шнур не жалілись. Мені несподобалась недостатня щільність шнура, хоча на коробці ніби все написано правильно.

В тій же крамниці продається шнур Берклі, але я ніяк не можу зрозуміти, що значить маркування на ньому, написано діаметр 0,18, а міцність - на 3,6 кг. Хоча інші виробники дають набагато більшу міцність на такий діаметр, ось фото:
Зображення
На дотик шнур круглий і щільний з просоченням спеціальною рідиною.
Чи може хтось дати пояснення?
RERIKSTER

Re: Шнур

Непрочитане повідомлення RERIKSTER »

народ, підскажіть, який шнур на данний момент відповідає критеріям - вартість, якість, "довговічність", для ультралайта ???? що можна придбати і в межах розумного :) ??? а то попередній уже скоро піде в небуття :-(
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей