Ловля на Джеркбейты

Снасть для лову риби на штучні або природні приманки за допомогою спінінга.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення Горыныч »

OlegP1 писав:Впевнений? Якою рукою крутиш ручку в безінерційній катушці? Перед покупкою постав мульт на джеркову палку і подивись чи зручно.
Олег, тут даже не вопрос какой рукой крутишь (я к примеру тоже правой), но твичить или дёргать джерки мне тоже гораздо удобнее правой.
Посему я уже начинаю думать, чтоб тоже поменять свои праворукие мульты на леворукий и научиться крутить левой (говорят не сложно).
Так что, для начинающих, предлагаю хорошенько подумать - какой рукой вам удобнее анимировать проводку приманки, ну а крутить можно научиться любой рукой (ИМХО) :mi_ga_et:
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Горыныч писав:
OlegP1 писав:Впевнений? Якою рукою крутиш ручку в безінерційній катушці? Перед покупкою постав мульт на джеркову палку і подивись чи зручно.
Олег, тут даже не вопрос какой рукой крутишь (я к примеру тоже правой), но твичить или дёргать джерки мне тоже гораздо удобнее правой.
Посему я уже начинаю думать, чтоб тоже поменять свои праворукие мульты на леворукий и научиться крутить левой (говорят не сложно).
Так что, для начинающих, предлагаю хорошенько подумать - какой рукой вам удобнее анимировать проводку приманки, ну а крутить можно научиться любой рукой (ИМХО) :mi_ga_et:
Согласен!
Мне было неудобно дергать левой рукой, поэтому и поменял мульты!
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Саха1604
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 04 березня 2011, 23:34
Телефон: 0989053288
Звідки: Кузнецовськ
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення Саха1604 »

OlegP1 писав:
Саха1604 писав: Так мені і потрібен мульт під праву руку, тим більше що найшов за 750грн.
Впевнений? Якою рукою крутиш ручку в безінерційній катушці? Перед покупкою постав мульт на джеркову палку і подивись чи зручно.
Кручу правою рукою.Коли ловлю поперами то також кручу правою. Я пробував крутити лівою рукаю хватає на 5 хвилин дальше не можу, починає боліти рука.
Саха1604
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 04 березня 2011, 23:34
Телефон: 0989053288
Звідки: Кузнецовськ
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення Саха1604 »

Олег Ви маєте палку Yong Sung Calliber Jerk 1.8m, тест до 120gr як вона?
Я бачив в магазині палочку Yong Sung правда для ультралайту, палочка сподобалась але коли я подивився на кольца це просто жах :sh_ok: вставкі в кольцах складаються з половин і зпаяні, пайка просто жах.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення Vik »

Саха1604 писав:... вставкі в кольцах складаються з половин і зпаяні, пайка просто жах.
про який жах ти говориш? яка пайка? побий чешку і спробуй її спаяти, ;;-)))
вставки мають бути монолітними, цікаво в якому магазині можна побачити це "чудо"
і після цього ти запитуєш як палка? :du_ma_et:
Саха1604
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 04 березня 2011, 23:34
Телефон: 0989053288
Звідки: Кузнецовськ
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення Саха1604 »

Vik писав:
Саха1604 писав:... вставкі в кольцах складаються з половин і зпаяні, пайка просто жах.
про який жах ти говориш? яка пайка? побий чешку і спробуй її спаяти, ;;-)))
вставки мають бути монолітними, цікаво в якому магазині можна побачити це "чудо"
і після цього ти запитуєш як палка? :du_ma_et:
Я знаю що вставки мають бути монолітними але на тій полочці вони таки не були монолітними, і були зроблені не понятно з чого, на вигляд як алюміній.
Це все я написав про ультралайтову палку яку я бачив а запитую проту яка є в Олега.
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Саха1604 писав: Кручу правою рукою.Коли ловлю поперами то також кручу правою. Я пробував крутити лівою рукаю хватає на 5 хвилин дальше не можу, починає боліти рука.
Значить дійсно треба праворукий.
Саха1604 писав:Олег Ви маєте палку Yong Sung Calliber Jerk 1.8m, тест до 120gr як вона?
Я бачив в магазині палочку Yong Sung правда для ультралайту, палочка сподобалась але коли я подивився на кольца це просто жах :sh_ok: вставкі в кольцах складаються з половин і зпаяні, пайка просто жах.
Нормальна палка за свої гроші (я її купляв з рук за 150 грн., при тому що нова вона коштує в декілька раз дорожче).
Перед покупкою знайшов декілька непоганих відгуків, і декілька про погані кільця.
Був з нею на рибалці 1 раз. Негативу не помітив. На кільця сильно не заглядував, але на вигляд - кераміка, правда дуже тонка та кераміка. На рахунок 2-х частин - не помітив, пізніше подивлюсь.

П.С. Якщо є 800 грн. і більше на палку, то можна порадити кращі звичайно.
Я собі, наприклад, взяв би AIKO Baltazar 160ХH http://aiko.com.ua/?8,djerkovue-ydilisha-aiko-baltasar; Огляд: http://www.fion.ru/obzor/189/. Плюси: довжина (повинна бути меншою за риболова), універсальний тест (або до 120 або до 170 гр.), "полуторачастник", непогані відгуки.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

На вихідних намагався виловити щупачка на джерки. Але мої намагання виявилися марними.
На інших джеркових форумах пишуть про аналогічні результати. Кажуть, що холодно ще, та й джерки - не зовсім весняна приманка (велика). Отже зараз треба ловити на УЛ-джерки (до 10-12 см).

А що у Вас (Vik, Саха1604) новенького?
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Вчора 21.04.2011 вечором вийшов на годинку на рибалку і нарешті відкрив (для себе) цьогорічний сезон ловлі на джерки :ya_hoo_oo: (хоч і УЛ):
З першого разу вона промахнулась, а через декілька хвилин все-таки попалась.

Зображення
Востаннє редагувалось 27 квітня 2011, 21:11 користувачем OlegP1, всього редагувалось 2 разів.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Вторая результативная рыбалка в этом году (23.04.2011 утром) :ya_hoo_oo: .
Снасть мощнее, джерк больше, а щучка меньше :hi_hi_hi:
Зображення

Кроме того, была вытащена сеточка метров на 50, из которой достал и отпустил штук 10 раков и пару окуней.
Зображення
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

26.04.2011 вечером часик порыбачил.
Поймал пару щурят на Salmo Slider 10 и 7:

Зображення

Зображення

Которых успешно отправил домой подростать и звать мамок:
http://www.u-tube.ru/pages/video/106100/
http://www.u-tube.ru/pages/video/106102/
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення AndreyK »

OlegP1 писав:Поймал пару щурят на Salmo Slider 10 и 7
Из личного опыта что лучше работает - семейство Buster-ов от CWC-Strike Pro или семейство Slider-ов от Salmo?
Тоже хочу попробовать джеркбейты, но так как специального джеркового прута и мульта у меня нет, и по финансовым причинам я их пока не потяну, то использовать хочу обычный спин с тестом до 35 грамм и безынерционкой (надеюсь она такое издевательство выдержит :-) ), потому ограничен джерками с малым весом. C трудом нашёл и прикупил зимой самый маленький "детский" Baby Buster. :) Теперь вот думаю, может ещё и пару маленьких Слайдеров 5-7 размеров взять... Есть ли разница в игре у тонущих и плавающих вариантов?
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення Горыныч »

AndreyK писав:Теперь вот думаю, может ещё и пару маленьких Слайдеров 5-7 размеров взять... Есть ли разница в игре у тонущих и плавающих вариантов?
Разницы нету. Брать надо и плавающий и тонущий для разных условий.
Но если будешь брать пока один, то я бы советовал тонущий - им легче управлять, да и по мели можно провести умеючи...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

AndreyK писав: Из личного опыта что лучше работает - семейство Buster-ов от CWC-Strike Pro или семейство Slider-ов от Salmo?
Тоже хочу попробовать джеркбейты, но так как специального джеркового прута и мульта у меня нет, и по финансовым причинам я их пока не потяну, то использовать хочу обычный спин с тестом до 35 грамм и безынерционкой (надеюсь она такое издевательство выдержит :-) ), потому ограничен джерками с малым весом. C трудом нашёл и прикупил зимой самый маленький "детский" Baby Buster. :) Теперь вот думаю, может ещё и пару маленьких Слайдеров 5-7 размеров взять... Есть ли разница в игре у тонущих и плавающих вариантов?
Говорят Бастеры ловят лучше, но на имеющийся у меня Бастер Джерк 2 не получается подобрать проводку (игра сбивается), хотя в прошлом году поймал на него одного шнурка.
Салмо слайдером мне легче делать проводку.
Разницы в игде не заметил, но как сказал Горыныч
Горыныч писав:Брать надо и плавающий и тонущий для разных условий.
тоесть плавающий используется для меляков, идет выше и при паузе всплывает, а тонущий соответственно идет немного глубже и при паузе медленно тонет.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Ловля на Джеркбейты

Непрочитане повідомлення AndreyK »

OlegP1 писав:Говорят Бастеры ловят лучше, но на имеющийся у меня Бастер Джерк 2 не получается подобрать проводку (игра сбивается), хотя в прошлом году поймал на него одного шнурка.
По отзывам в нете читал, что именно эта модель - Buster Jerk 2 - не самая удачная, что-то намудрили с развесовкой, и старший брат Buster Jerk в этом плане лучше. Ну и все усиленно хвалят младшую модель Baby Buster.
Хотя, по сравнению с другими приманками в моём арсенале даже "младшенький" 10 см Baby Buster - это гигант. :-)
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість