Погодные информеры и от чего зависит клев?!

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Samuraj »

kamennieshipy100 писав:І я вирішив написати пару рядочків.
---тиск - на мою думку - АБСОЛЮТНО ніяк не впливає на кльов риби що веде активний образ життя :-)
Давление и его скачки, как вторичный признак признак перемещения воздушных масс, атмосферных фронтов. А они в свою очередь, перемещаясь, каким-то образом влияют на електромагнитное поле земли.Некоторым рыбам эти изменения нравятся, некоторым нет.Как пример, возрастающая активность щуки и головля перед грозой, сом после дождя. Вычитал эту инфу в одном из рыболовных журналов. :men:
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

З особистого досвіду замітив таку закономірність. Якщо дві доби протрималась одинакова погода (темпиратура , тиск, вітер ітд) тобто чим менше змін у погоді тим більше шансів на кльов.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення SPIN »

Говорите не влияет, а почему тогда на выходных столько нулей у спинингистов? На выходных как раз было полнолуние.
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

SPIN писав:Говорите не влияет, а почему тогда на выходных столько нулей у спинингистов? На выходных как раз было полнолуние.
:-)

А у меня два дня результативных! В воскресение ещё злее клевало! ::yaz-yk: :men:
Моё мнение - ловить надо уметь, а этого без регулярных рыбалок не добьёшся.(и ловить там где рыба ЕСТЬ!) :dan_ser:
П.С.: Для меня Басовкут тоже не с первого года открылся, хотя поодинокие рыбки были. :za_da_va_la:
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Приєднуюсь до слів Юри _пгода і місяць це суб,єктивно -головна ціль це бажання вирватись на воду. Атам блаженство-таінство природи ,адже на кожній проводці чекаєш інтимний -тук а далі неземне блаженство,щось живе і таке норовливе вступає в боротьбу хто кого. І стільки непередбачених піруетів ,і різних риб,ячих падляночок,.аби залишить рибалу з носом.Але ,якщо ти в цьому ділі знаєш толк і знаходишся в той час і в тому місці зтою приманкою ,яку ти вмієш подати на блю дечку ,тозаробляєш довгоочікувану покльовку .Адальше ,як зметикуєш.... :-ok-: По тому ,я,як початківець ,який набув певного досвіду стараюсь на кожній спільній рибалці із своїм на ставником іНАУЧИТЕЛЕМ РОМОЮ ТАРАСЮКОМ, витягнути максимум інформації,що яроблю неправильно.І як себе треба вести в тій чи іншій ситуації. Ніколи не цураюсь запитать. Досвідченому фахівцю ніколи нежалко поділитись своїм багаторічним досвідом \якщо Він не жлоб\.За ,що йому велике ДЯКУЮ. На сьгодяшний день за цей сезон відтягнувся на 100 відсотків по окуню ,зловив трофейного для себе судака , пару- тройку щупачків і все це на любимому Басіку. Думаю ,що ця водойма ще подарує мені ще кілька зубатих риб.Так ,що початківці -шукайте Бувалих і тримайтесь за них ,як воші за кожуха іпереймайте їх багаторічний досвід. Бажаю Всім зловити трофейний риб ще в цьому сезоні. :co_ol:
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Успішну рибалку завжди можна пояснити тільки своєю неслабою майстерністю, тоді як прольот найпростіше пояснюється хріновою погодою (фазою місяця і т.д.) :)
По крайній мірі, я не пригадую, щоб чув щось подібне: "Класно половив рибки і все завдяки чудовій погоді", та і сам такого ніколи не говорив :-)
Теж колись, як і більшість рибалок, переймався питанням впливу різних природних факторів на кльов риби. До щоденника, правда, діло не дійшло. Зате, памятаю, як я потирав руки, коли попадалось щось типу місячного календаря з інтенсивністю кльову плюс підкріплювався ще деякими "достовірними" факторами, і думав - ну ось тепер все буде по науці :men: :a_g_a: ФігВам, по науці :nez-nayu: Кожне послідуюче пізнанння базувалось на ще більш "наукових" фактах, незмінними залишалися тільки результати :sh_ok: Вже догадуєтесь які :ne_vi_del: Ні, ну звичайно, щось підтверджувалось, потім не підтверджувалось, або було дуже багато виключень із правил. Говорити більш-менш однозначно можна за загальні тенденції, ну наприклад: більшість риб клює погано, або взагалі не клює, в дуже теплій, або навпаки- дуже холодній воді :) А займатись прогнозуванням кльову на конкретну рибалку справа невдячна і навіть шкідлива. Тоді при невдачі виникає спокуса підвести "наукове" обгрунтування і як результат - отримати "нуль" і заспокоїтись, замість того, щоб займатись пошуком, чи щось поміняти та ретельно проаналізувати "нуль", якщо він все ж таки отриманий.
І, як для мене, два найголовніші питання:
1. Можеш вибирати рибалку по погоді? :)
2. Можеш змінити погоду на сприятливу на найближчі вихідні? :-)
Якщо на перше є шанс отримати позитивну відповідь щасливчиків, то на друге... :nez-nayu:
Мої два "ні" говорять мені про те, що я не повинен турбуватись за те, чого не можу вибрати чи змінити.
Знову буде вільний час, як правило - вихідні, я піду на рибалку, погода мене буде цікавити тільки в тому плані, як вона буде впливати на мене :) а не на кльов риби, тому що сам процес мене цікавить набагато більше, ніж результат, а результат так - приємний додаток, не більше... :ti_pa:
НХНЛ!
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

AnMyk писав:Успішну рибалку завжди можна пояснити тільки своєю неслабою майстерністю, тоді як прольот найпростіше пояснюється хріновою погодою (фазою місяця і т.д.) :)
НХНЛ!
Наверное каждый должен пройти этот путь самостоятельно, чтобы не доверять журнальным статьям...
Никого не хотел обидеть.
П.С.: Завтра утром иду на Басик ломать стереотипы :-) ::yaz-yk:
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Прочитавши вищенаписане одразу пригадую декілька літніх рибалок. Ті самі снасті , приманкі, проводкі, тільки не той самий кльов і не та ПОГОДА. Дуже багато покльовок :bra_vo: і не лише по точках а де не станеш. Хоча ще день перед цим як і тиждні до цоього був глушняк (майже глушняк :hi_hi_hi: ).
Також літом . Липень, спека ,смажить сонце. І тут цілий тиждень хмарно й одночасно багато виходів окуня :sh_ok: так званих котлів). На зміну хмарам знову смажить сонце і котлів знову не видно
Ще такий момент. Минуле літо , рибалка на водосховищі з човна. Погода як і кльов невтішні, дуже сильний вітер.Згадую слова товариша з яким нещодавно спілкувався " в сильний вітер прокльвується головень" Покидаю водосховище йду на річку. І дійсно відловився потужно :ya_hoo_oo: по головню.
Або змагання Волинь Спінінг (берег) Кубку Волинської обл. 10.10.10р. Декілька днів перед змаганнями похолодання в ночі заморозки, кокуні і щука покинули берегову лінію затусувались там де по глибше на дальній кардон (70-100 м від берегу) лише в траві в очереті під ногами залишився мальок окуня...
На мою думку , закономірності є :men: . І поправкі на погоду, знаючи закономірності при плануванні чи будучи вже на рибалці, будуть корисними.
Нехочу нікого образити, але на погоду неварто зважати у тому випадку ,якщо ловиш весь час одним і тим самим твістером чи воблером.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення os1 »

Думаю, що погода впливає на кльов.
Був у відпустці в селі два тижні, майже кожного дня їздив на озеро
http://maps.google.com.ua/maps?q=51.696 ... 29526&z=15
ЗображенняЗображенняЗображення
Ловив звичайною поплавочною удочкою (так що тут великої майстерності не треба - закинув та й сидиш).
Та сама прикормка, та сама наживка, але результат в різні дні різний. Бувало, що одною удочкою не встигаєш закидати, а бувало, що три поплавка навіть не пошевеляться.
Тобто умови кожен раз ті ж самі, тільки погода на протязі двох тижнів мінялася.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення Рома »

os1 писав:Думаю, що погода впливає на кльов...
Звичайно, що кльов риби дуже залежить від погодніх умов, але чому в рівноцінних умовах лову, один ловить рибу а інший ні :du_ma_et:
ПС. "Рыба есть, ловить надо уметь". :a_g_a:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення os1 »

Я згоден, що є специ, які як говориться і в калюжі на голий гачок рибу зловлять, і що в рівноцінних умовах одні ловлять, а інші - ні, і що риба є, просто треба вміти ловити.
Але ця тема не про майстерність рибаків, а про вплив погодних умов на кльов риби вцілому.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення Samuraj »

os1 писав: Але ця тема не про майстерність рибаків, а про вплив погодних умов на кльов риби вцілому.
+1 :)
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення Рома »

os1 писав:...Але ця тема не про майстерність рибаків, а про вплив погодних умов на кльов риби вцілому.
Згоден з Вами. :mi_ga_et: Трошки відволікся від теми :ni_zia: :smu:sche_nie:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Саша@Наташа
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 41
З нами з: 25 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: От чего зависит клев?! (Погода, луна, ветер...)

Непрочитане повідомлення Саша@Наташа »

os1 писав:Я згоден, що є специ, які як говориться і в калюжі на голий гачок рибу зловлять, і що в рівноцінних умовах одні ловлять, а інші - ні, і що риба є, просто треба вміти ловити.
Але ця тема не про майстерність рибаків, а про вплив погодних умов на кльов риби вцілому.
+1
Так як я просив відкрити тематику, то перше цікавило, це вплив погодних умов на поведінку риб, а вже потім кльов.

У неділю 24.10.10, я вже описував у тематиці Басів Кут, ходив на ловлю окуня. Погода була ясна, температура плюсова зранку +2 до +10 вдень, вода прозора, температуру води на жаль заміряти небуло чим. Але заморозки вночі були (на траві місцями зранку проглядав іній), хоч за прогнозами і немало бути мінусової погоди. Місяць у повні. Вітер південний, південно-східний. Тиск за показниками ГісМетео http://www.gismeteo.ua більш менш стабільний.
Окунь знаходився у достатній кількості при береговій зоні у верхніх і середніх прошарках води, так само і малька було вдосталь. Активність була добра але бажання брати приманку у стандартних умовах (класичний мікроджиг) була у його відсутня, у більшості випадків переслідування приманки та тички. Так як я уперся у дослідження приманок та проводок мікроджига інших методів непробував (хіба тільки одненьку вертушечку спробував і то десь з 5 спроби забагрив якусь тряпчину і волосінь не витримала нагрузки...). Ловив з підвітряної сторони. В основному на мою думку колір великої ролі невідігравав (головки пробував від 2; 1,5; 1 і 0,8 грамів, величина приманок півтора дюйма (0), дюйм (3 окуня) і 3/4 (1 окунь) ). Зміст був у тому як краще підібрати проводку, хоча на мою думку, на їстивні приманки кльов був би нормальний.
Висновки неоднозначні, тим більше поведінка риби на кожній з водойм може бути зовсім різна.
Аватар користувача
alegka87
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 10 вересня 2010, 17:08
Телефон: 0967752893
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Погодные информеры - какой лучше?

Непрочитане повідомлення alegka87 »

Вибачаюсь за оф-топ, але вставлю свої 5 копійок на рахунок Гісметео. Сайт як було видно по моїм спостереженням дуже часто невгадує погоду, з таким самим успіхом кожен з нас може її предрікати. За моїми спостереженнями більш точними сайтами є Метеопрог http://www.meteoprog.ua та наш Гідрометцентр http://www.meteo.com.ua/ які вам і раджу при огляді погоди!
Всім НХНЧ!
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 1 гість