Борьба с браконьерством.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення SPIN »

Зіштовхнувся з фактами браконьєрства в Хотині і написав тут: http://rybalka.rovno.ua/modules/forum/v ... 721#p20721" onclick="window.open(this.href);return false;
Потім побачив цю тему і пропоную наступне:
як мінімум, збирається команда на рибалку зі спінами (ними) легше виявити сітку та відправляється у місця, де найбільше промишляють браки. Після виявлення сітки, вона витягується і знищується. З однієї сторони буде завдання шкоди чужому майну, а з іншої, брак навряд чи буде позиватись, бо вимушений буде визнати факт браконьєрства. Головне не допускати інших порушень законодавства. Я готовий брати участь у такій "риболовлі", під час якої можна робити "зачистки".
Щодо створенні громадського обєднання, то думаю, що це передчасно, бо більше прав в учасників не добавиться, а добавляться витрати. Вважаю, що почати можна з самого простого, після чого і зясується необхідність створення ГО. Участь в рейдах по схемі, яку описав, я готовий взяти, а щодо вступу в ГО, то вважаю це передчасним.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Шановні рибалки, я на даний момент спеціально не відписуюсь, щоб побачити Вашу активність і зрозуміти наскільки воно Вам всім потрібно. Окрім десятка чоловік які сказали своє «так» більше ніхто не відгукнувся. Ця справа на мій погляд неповинна стосуватися 0,00001% рибалок області. Рівненській обласній федерації риболовного спорту це також непотрібно, навіть на збори не запросили для презентації моєї програми по боротьбі з браконьєрами та об’єднанні всіх рибальських клубів по даній проблемі області.Спитаєте чому РОФРС, бо це Ваш форум. Життя по принципу моя хата з краю на мою думку невірне бо ми вже дуже близько до безодні. Якщо комусь не до вподоби що цим займаюсь я будь ласка займіться Ви я допоможу маю дуже багато впливових знайомих на різних рівнях Влади та інших організацій. Якщо якийсь вже створений клуб захоче взятись за цю справу будь ласка. Але на мою думку ніхто за це не візьметься бо у всіх є робота і немає часу, а неділя і субота тож святе на рибалку на відпочинок виїхати потрібно. Надія на владу на даний момент марна ніхто рибою займатись не буде справу повинні взяти в руки громади, альтернативи я не бачу. Думайте і вирішуйте поїдете в майбутньому на платний став де правила рибалки під дудку за гроші або на річку чи озеро з загальними правилами риболовлі з тим самим результатом, або навіть і кращим.
stim

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення stim »

Можна все зробити дуже просто-члени клубу в кількості достатній відбитися від "пів села" :-) таємно вибирають якусь водойму або певну ділянку(у випадку з річкою).Йде нормальний відпочинок,ловля риби.І при виявленні браконєрів не треба "...все кидати і їхати за 30км....",а тільки підтягнутися зненацька і дати в вухо п...сам,потопити в водоймі всі їхні матеріальні цінності(від мобільного телефону до скутера,включаючи верхню і спідню білизну),і немов нічого не було відпочивати далі(або організовано залишати місце сутички якщо село велике).Випадкові перевірки бригадою-це набагато ефективніше чергувань поодинокіх фотокореспондентів,фото від яких навіть в туалет рибохороні на гвіздок не підійдуть.
stim

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення stim »

P.S.Для Олександра.Ви фанат отже можете самі особисто вирішити проблему усіх рибалок Рівненської області-достатньо лише застосувати запропоновані мною в попередньому повідомленні методи до чиновників,яких Ви вказали вище.А не співпрацювати з ними.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Всі підряд хочуть комусь бити морду. Це не є метод що може підійти в даному випадку, хоча в деяких випадках можливо й доведеться. А звязки якщо їх правильно скоригувати можуть і стати в нагоді. Завжди є такі що чимось незадоволені кимось.
stim

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення stim »

Так Ви ідеаліст,Пане Олександр!Сьогодні звязки можуть лише допомогти набити багажник авто браконерською рибою без покарання.Хтось може сказати що я не правий?
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Юра »

Не хочу вас засмучувати, хлопці, та методи, які зараз звучать: "збирається команда, здатна відбитися від пів-села, на відпочинок і риболовлю", "бити морду, топити майно" - це не вихід, а хуліганство (формально, в рамках закону). Браки - то не поци, у них "криши" і за ними, як ви й казали, - "пів села". Та й інтелектом вони не того, тому вся сила в руках і моральні засади слабенькі, тому фізично постраждати від них - запросто.
Ще раз повторюся: рішення даної проблеми лежить у площині держави. Громадяни повинні привертати увагу держави до цих болючих питань і вона повинна адекватно реагувати. Чому в Білорусі нема бракон"єрства? А в інших країнах Європи? Ось розібравшись чому, можемо зробити й у себе так. А для початку необхідно підняти штрафи і посилити кримінальну відповідальність і забезпечити виконання законів та укомплектувати органи рибохорони і дати ім гідну зарплату (щоб не крали те, що мають охороняти).
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

Юра писав: рішення даної проблеми лежить у площині держави.
Громадяни повинні привертати увагу держави до цих болючих питань і вона повинна адекватно реагувати.
необхідно підняти штрафи і посилити кримінальну відповідальність і забезпечити виконання законів
тількі такий шлях, іншого світ поки що не вигадав, нажаль...
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Не всі щось роблять за рибу, доречі організація не рибний магазин. У рибалок риби окрім зловленної на вудку немає, а та що попаде у сітки, заснувша риба мається на увазі, при змозі буде відправлятись в дитячий будинок. Шановні рибалки обговорюйте цю тему з іншими рибалками для більшого розповсюдження інформації. Порядних рибалок набагато більше аніж браків і це наша перевага. Я обіцяв створення клубу в ці дні, але наданий час неможу в звязку з переселенням в інше місце проживання і новим адресом реєстрації. Отже або чекайте або візміть ідею і починайте працювати а я через деякий час підключусь. Допомогу гарантую.
stim

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення stim »

Да тут одни гуманисты собрались!Неужели никто не может догнать что порядок наводится во всём мире только силовыми методами.И это не хулиганство.А слюнявчикам рекомендую пройти курсы проповедников и вперёд на водоемы лекции браконьерам читать.
Або назад на майдан і кричати ...ми не бидло,ми не козли... ;;-)))
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Юра »

stim писав:Да тут одни гуманисты собрались!Неужели никто не может догнать что порядок наводится во всём мире только силовыми методами.
Силові методи, шановний, завжди приміняла держава до власних громадян. Спробуйте рипнутися в іншому напрямку дії сили, і вас швиденько відправлять в "місця, не столь отдалённые". Ще раз вам особисто повторю, що силові методи протидії бракам можуть собі дозволити лише уповноважені органи, бо у випадку чого, можна загриміти на нари.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Юра правий силовими методами можна заробити на горіхи. Хоча не факт що прийдеться в деяких випадках використовувати грубу силу. Щоб не використовувати фізичної сили можна вести відео та фото зйомки блокування і тому подібне, кому незрозуміло подивіться Верховну Раду вони незавжди носи один одному бють.
amator
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 28 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення amator »

Щодо ВР - то в них МАНДАТИ, їм все дозволено(((
stim

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення stim »

Некоторые активные особи даной ветки что-то очень смахивают на засланных казачков.
Страшно боятся реальных действий и только уповают к закону который нереально воплотить в жизнь.
Кто не поленится почитать даную ветку с первой страницы до последней почуствуют что некоторые "активисты" отстаивающие борьбу с браками законными методами по типу фотографий,лекций,уговариваний в своих сообщениях разводят как лохов обычных рыболовов пугая нас за активные действия уголовным кодексом.Да они просто оберегают профессиональных браков от нас.Неужели вы их ещё не раскусили?
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Юра »

stim писав:Некоторые активные особи даной ветки что-то очень смахивают на засланных казачков.
Страшно боятся реальных действий и только уповают к закону который нереально воплотить в жизнь.
Кто не поленится почитать даную ветку с первой страницы до последней почуствуют что некоторые "активисты" отстаивающие борьбу с браками законными методами по типу фотографий,лекций,уговариваний в своих сообщениях разводят как лохов обычных рыболовов пугая нас за активные действия уголовным кодексом.Да они просто оберегают профессиональных браков от нас.Неужели вы их ещё не раскусили?
ДУмаю, настав час модерам втрутитися і дати охолонути "гарячим головам" недільку без форуму. Образи і нахабна поведінка ...
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість