Дитячий Чемп.обл. ПОПЛАВОК-2009 (юніори)
Дитячий Чемп.обл. ПОПЛАВОК-2009 (юніори)
На Президії РО ФРС вирішено провести Чемпіонат Рівненської області з ловлі поплавковою вудкою серед юніорів 5 липня.
Місце проведення - м.Здолбунів - водойма під назвою "восьмерка".
Організовуємо доставку батьків та дітей.
Участь в змаганнях - хлопці та дівчата, яким на 01.01. 2009р. НЕ виповнилось 16 років.
Змагання особисті.
Відповідальний за проведення - Ковальський Віталій.
Положення - найближчим часом.
Спонсори гарантують щедрий солодкий стіл та смачну уху...!!!
Місце проведення - м.Здолбунів - водойма під назвою "восьмерка".
Організовуємо доставку батьків та дітей.
Участь в змаганнях - хлопці та дівчата, яким на 01.01. 2009р. НЕ виповнилось 16 років.
Змагання особисті.
Відповідальний за проведення - Ковальський Віталій.
Положення - найближчим часом.
Спонсори гарантують щедрий солодкий стіл та смачну уху...!!!
Востаннє редагувалось 29 червня 2009, 13:42 користувачем bogdan, всього редагувалось 2 разів.
Положення
Про проведення чемпіонату Рівненської області
з риболовного спорту
(ловля поплавковою вудкою) серед юніорів
5 липня 2009 року.
1. Мета та завдання
Змагання проводяться з метою:
- пропаганди фізичної культури та спорту, здорового способу життя серед дітей;
- популяризації риболовного спорту;
- визначення кращих юних спортсменів-рибалок - переможців та призерів змагань.
2. Організатори змагань
Загальне керівництво й підготовку організації змагань здійснює відділ з питань фізичної культури та спорту Рівненської облдержадміністрації та федерація риболовного спорту Рівненської області.
3. Місце та час проведення
Змагання проводяться 5 липня 2009 року в м.Здолбунів на місцевому гідропарку - водойма "восьмерка".
4. Учасники змагань
4.1.До участі допускаються юнаки та дівчата, яким на 01.01 2009 року не виповнилося 16 років.
4.2. Учасники зобов’язані:
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
5. Регламент та програма проведення змагань.
Змагання особисті, проводяться у два тури. Тривалість кожного туру - 1,5 години.
Збір та реєстрація 5 липня до 8.00. Урочисте відкриття змагань о 8.15.
I-й тур змагань.
- 8.30 - 8.45 – жеребкування;
- 8.45 - 9.30 – вхід в зону ловлі, розміщення по секторах, підготовка;
- 9.30 - старт;
- 11.00 - фініш першого туру;
- 11.00 -12.00 – зважування, підведення підсумків першого туру
II-й тур змагань.
- 12.00 - 12.15 - жеребкування;
- 12.15 - 13.00 - вхід в зони ловлі, розміщення по секторах, підготовка.
- 13.00 - старт;
- 14.30 - фініш другого туру;
- 14.30 - 15.30 - зважування, підведення підсумків;
- 15.30 - 16.15 - нагородження призерів змагань та закриття чемпіонату.
- 16.30 - урочисте закриття чемпіонату.
Можливі зміни умов проведення в залежності від погодніх умов під час проведення змагань.
6. Правила змагань
6.1. Змагання проводяться в двох вікових групах до 11 років і 11-16 років (за умови достатньої кількості учасників).
6.2 Учасники мають право виступати разом із тренером (дорослим).
6.3. Тренеру дозволено надавати допомогу в налагодженні снастей, насаджуванні наживки, закиданні прикормки і зняттю риби з гачка , а також підсачуванні риби.
6.4. Закидати снасть, виважувати та підсікати рибу замість учасників - заборонено. Вудочку має право тримати лише учасник.
6.5. В залік приймається будь-яка зловлена риба.
6.6. Ловити дозволяється однією поплавочною вудкою з одним гачком.
6.7. Місця ловлі визначаються жеребкуванням.
7. Підбиття підсумків змагань та визначення переможців
7.1.Підбиття підсумків робиться на основі протоколів суддівської колегії, згідно правил змагань
7.2.Переможці та призери визначаються в особистому заліку.
7.3. В особистому заліку переможець визначається за найменшою сумою місць, зайнятих ним в зонах протягом двох турів. За рівних результатів двох або кількох учасників до уваги береться загальна вага риби, упійманої спортсменом протягом двох турів.
7.4. Особисте місце спортсмена в зоні визначається вагою улова (за 1 грам ваги риби нараховується 1 бал).
7.5. За однакових уловів двох або кількох учасників, місце спортсменів встановлюлюється як середньоарифметичне місць спортсменів з однаковими уловами.
9. Фінансування
Харчування суддів, кубок –переможцю, дипломи та медалі в особистому заліку - за рахунок відділу з питань фізичної культури та спорту Рівненської ОДА, нагородження спортсменів призами – за рахунок спонсорів.
10. Вимоги до заявки.
Заявка на участь подається до 04. 07.2009 р.
Телефони для довідок – 8-066-750-9397 (Віталій), 8-097-2125940 (Іван).
11. Безпека при проведенні змагань
Відповідальність за забезпечення безпеки при проведенні змагань покладається на головного суддю змагань.
Про проведення чемпіонату Рівненської області
з риболовного спорту
(ловля поплавковою вудкою) серед юніорів
5 липня 2009 року.
1. Мета та завдання
Змагання проводяться з метою:
- пропаганди фізичної культури та спорту, здорового способу життя серед дітей;
- популяризації риболовного спорту;
- визначення кращих юних спортсменів-рибалок - переможців та призерів змагань.
2. Організатори змагань
Загальне керівництво й підготовку організації змагань здійснює відділ з питань фізичної культури та спорту Рівненської облдержадміністрації та федерація риболовного спорту Рівненської області.
3. Місце та час проведення
Змагання проводяться 5 липня 2009 року в м.Здолбунів на місцевому гідропарку - водойма "восьмерка".
4. Учасники змагань
4.1.До участі допускаються юнаки та дівчата, яким на 01.01 2009 року не виповнилося 16 років.
4.2. Учасники зобов’язані:
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
5. Регламент та програма проведення змагань.
Змагання особисті, проводяться у два тури. Тривалість кожного туру - 1,5 години.
Збір та реєстрація 5 липня до 8.00. Урочисте відкриття змагань о 8.15.
I-й тур змагань.
- 8.30 - 8.45 – жеребкування;
- 8.45 - 9.30 – вхід в зону ловлі, розміщення по секторах, підготовка;
- 9.30 - старт;
- 11.00 - фініш першого туру;
- 11.00 -12.00 – зважування, підведення підсумків першого туру
II-й тур змагань.
- 12.00 - 12.15 - жеребкування;
- 12.15 - 13.00 - вхід в зони ловлі, розміщення по секторах, підготовка.
- 13.00 - старт;
- 14.30 - фініш другого туру;
- 14.30 - 15.30 - зважування, підведення підсумків;
- 15.30 - 16.15 - нагородження призерів змагань та закриття чемпіонату.
- 16.30 - урочисте закриття чемпіонату.
Можливі зміни умов проведення в залежності від погодніх умов під час проведення змагань.
6. Правила змагань
6.1. Змагання проводяться в двох вікових групах до 11 років і 11-16 років (за умови достатньої кількості учасників).
6.2 Учасники мають право виступати разом із тренером (дорослим).
6.3. Тренеру дозволено надавати допомогу в налагодженні снастей, насаджуванні наживки, закиданні прикормки і зняттю риби з гачка , а також підсачуванні риби.
6.4. Закидати снасть, виважувати та підсікати рибу замість учасників - заборонено. Вудочку має право тримати лише учасник.
6.5. В залік приймається будь-яка зловлена риба.
6.6. Ловити дозволяється однією поплавочною вудкою з одним гачком.
6.7. Місця ловлі визначаються жеребкуванням.
7. Підбиття підсумків змагань та визначення переможців
7.1.Підбиття підсумків робиться на основі протоколів суддівської колегії, згідно правил змагань
7.2.Переможці та призери визначаються в особистому заліку.
7.3. В особистому заліку переможець визначається за найменшою сумою місць, зайнятих ним в зонах протягом двох турів. За рівних результатів двох або кількох учасників до уваги береться загальна вага риби, упійманої спортсменом протягом двох турів.
7.4. Особисте місце спортсмена в зоні визначається вагою улова (за 1 грам ваги риби нараховується 1 бал).
7.5. За однакових уловів двох або кількох учасників, місце спортсменів встановлюлюється як середньоарифметичне місць спортсменів з однаковими уловами.
9. Фінансування
Харчування суддів, кубок –переможцю, дипломи та медалі в особистому заліку - за рахунок відділу з питань фізичної культури та спорту Рівненської ОДА, нагородження спортсменів призами – за рахунок спонсорів.
10. Вимоги до заявки.
Заявка на участь подається до 04. 07.2009 р.
Телефони для довідок – 8-066-750-9397 (Віталій), 8-097-2125940 (Іван).
11. Безпека при проведенні змагань
Відповідальність за забезпечення безпеки при проведенні змагань покладається на головного суддю змагань.
Востаннє редагувалось 30 червня 2009, 12:11 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Розпочинаємо реєстрацію:
1. Дем"янчук Назар - 1999р.н.
2. Ніколаєв Денис - 2002 р.н.
3. Коломійчук Данило (внук М.Сміяна) - 2002 р.н.
4. Щевич Наталія - 1994 р.н.
5. Щевич Юлія - 1997 р.н.
6. Синяк Олександр - 1995 р.н.
7. Потапов Антон - 1999 р.н.
8. Ковальський Антон - 1996 р.н.
9. Заремба Даниїл - 1996 р.н.
10. Дерепа Женя - 2001 р.н.
1. Дем"янчук Назар - 1999р.н.
2. Ніколаєв Денис - 2002 р.н.
3. Коломійчук Данило (внук М.Сміяна) - 2002 р.н.
4. Щевич Наталія - 1994 р.н.
5. Щевич Юлія - 1997 р.н.
6. Синяк Олександр - 1995 р.н.
7. Потапов Антон - 1999 р.н.
8. Ковальський Антон - 1996 р.н.
9. Заремба Даниїл - 1996 р.н.
10. Дерепа Женя - 2001 р.н.
Востаннє редагувалось 30 червня 2009, 14:33 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Прийміть заявку на участь в Чемпіонаті Рівненської області з ловлі поплавковою вудкою серед юніорів :
Лисько Іван Юрійович 1995р.
Кінах Роман Вікторович 1996 р.
Лисько Іван Юрійович 1995р.
Кінах Роман Вікторович 1996 р.
Востаннє редагувалось 03 липня 2009, 15:22 користувачем juice, всього редагувалось 1 раз.
Продовжуємо реєстрацію:
1. Дем"янчук Назар - 1999р.н.
2. Лисько Іван 1995р.
3. Коломійчук Данило (внук М.Сміяна) - 2002 р.н.
4. Щевич Наталія - 1994 р.н.
5. Щевич Юлія - 1997 р.н.
6. Синяк Олександр - 1995 р.н.
7. Потапов Антон - 1999 р.н.
8. Ковальський Антон - 1996 р.н.
9. Заремба Даниїл - 1996 р.н.
10. Дерепа Женя - 2001 р.н.
11. Марчук Валентин-1996 р.н.
12. Ляшук Олександр 1994.
1. Дем"янчук Назар - 1999р.н.
2. Лисько Іван 1995р.
3. Коломійчук Данило (внук М.Сміяна) - 2002 р.н.
4. Щевич Наталія - 1994 р.н.
5. Щевич Юлія - 1997 р.н.
6. Синяк Олександр - 1995 р.н.
7. Потапов Антон - 1999 р.н.
8. Ковальський Антон - 1996 р.н.
9. Заремба Даниїл - 1996 р.н.
10. Дерепа Женя - 2001 р.н.
11. Марчук Валентин-1996 р.н.
12. Ляшук Олександр 1994.
Востаннє редагувалось 03 липня 2009, 17:50 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Продовжуємо реєстрацію:
1. Дем"янчук Назар - 1999р.н.
2. Лисько Іван 1995р.
3. Коломійчук Данило (внук М.Сміяна) - 2002 р.н.
4. Щевич Наталія - 1994 р.н.
5. Щевич Юлія - 1997 р.н.
6. Синяк Олександр - 1995 р.н.
7. Потапов Антон - 1999 р.н.
8. Ковальський Антон - 1996 р.н.
9. Заремба Даниїл - 1996 р.н.
10. Дерепа Женя - 2001 р.н.
11. Марчук Валентин-1996 р.н.
12. Ляшук Олександр 1994.
13. Сасюк Володимир-1997 р.н
14. Алєксєєва Анастасія-2004 р.н.
15-16. два рибачка від "Школярика"
17. дворовий від "Дімона"
18. синуля від спонсора (імена та прізвища під час реєстрації) :D
1. Дем"янчук Назар - 1999р.н.
2. Лисько Іван 1995р.
3. Коломійчук Данило (внук М.Сміяна) - 2002 р.н.
4. Щевич Наталія - 1994 р.н.
5. Щевич Юлія - 1997 р.н.
6. Синяк Олександр - 1995 р.н.
7. Потапов Антон - 1999 р.н.
8. Ковальський Антон - 1996 р.н.
9. Заремба Даниїл - 1996 р.н.
10. Дерепа Женя - 2001 р.н.
11. Марчук Валентин-1996 р.н.
12. Ляшук Олександр 1994.
13. Сасюк Володимир-1997 р.н
14. Алєксєєва Анастасія-2004 р.н.
15-16. два рибачка від "Школярика"
17. дворовий від "Дімона"
18. синуля від спонсора (імена та прізвища під час реєстрації) :D
Чемпіонат відбувся. В ньому взяли участь 20 хлопців та 3 дівчини.
У молодшій віковій групі (до 11 років) кращими серед 6 учасників були:
1. Потапов Антон
2. Ковальська Дарина
3. Дем'янчук Назар
У старшій групі змагалися 17 учасників:
1. Лесько Іван (Здолбунів-2)
2. Марчук Валентин
3. Щевич Наталія
Усіх учасників, і, звісно ж, призерів чекали призи від спонсорів:
Магазини рибальського спорядження "Рибалка" та "Альбатрос", оператор мобільного звязку "БіЛайн", мінеральна вода "Маломидська", фірма "Денір", аптека "36,6", а також представництво "Кока-кола" на Рівненщині.
У молодшій віковій групі (до 11 років) кращими серед 6 учасників були:
1. Потапов Антон
2. Ковальська Дарина
3. Дем'янчук Назар
У старшій групі змагалися 17 учасників:
1. Лесько Іван (Здолбунів-2)
2. Марчук Валентин
3. Щевич Наталія
Усіх учасників, і, звісно ж, призерів чекали призи від спонсорів:
Магазини рибальського спорядження "Рибалка" та "Альбатрос", оператор мобільного звязку "БіЛайн", мінеральна вода "Маломидська", фірма "Денір", аптека "36,6", а також представництво "Кока-кола" на Рівненщині.
Востаннє редагувалось 08 липня 2009, 11:03 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Хто зараз онлайн
Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 0 гостей