Бойли!

Правила форуму
Зображення
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Варто спробувати майже все в цьому житті :):):) але мені здається десь на форумі зустрічав цікавіші матеріали по темі спробую знайти.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Завтра буду робити бойли на новенькій дошці....Такі діпи придбав 8O
Аватар користувача
Kolega
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 17 квітня 2009, 00:00
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

КАРПЯТНИКИ

Непрочитане повідомлення Kolega »

Оце прикольно, мені сподобалось,
http://www.youtube.com/watch?v=Zw_02UJ3 ... re=related
Аватар користувача
красько
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 47
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення красько »

Хтось ловив на бойли БРАТ ФІШИНГ чи як вони правильно називаються,як вони робочі чи ні?На запах я нюхав непогані доволі гарно пахнуть!!!!!! :lol:
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

красько писав:Хтось ловив на бойли БРАТ ФІШИНГ чи як вони правильно називаються,як вони робочі чи ні?На запах я нюхав непогані доволі гарно пахнуть!!!!!! :lol:
Пів Волині на них ловить. І нічого - не бідкаються...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Що зараз робоче? Класне питання...Спостерігаю одну цікаву закономірність по всім водоймам які розкльовуються на бойли. Починається кльов на два види бойлів, а далі вже як карта ляже...
Щодо діпів. Є бойли які ну просто потрібно діпувати, тоді їхні запахи активізуються. Все інше - чистої води експеременти. Клубніку задіпувати бананом, або октопус задіпувати рибою...Відбудеться клювання і починаються цікаві розповіді...
Аватар користувача
красько
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 47
З нами з: 06 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення красько »

Базовая смесь:
Кукурузная мука 400г (Помогает обеспечивать петательность приманки…)
Соевая мука 200г (Обеспечивает белком и жиром…)
Маннка 150г (Вспомогательный материал для основы,вкус….)
Сухое молоко 100 г (Добавляет вкус, белок…)

Семячки 50г
Конопля 50г
1 с.л сахара
1 с.л. соли( иногда не добовляю)
1 с.л. Рыбьего жира(аптечного Росс. произв.)
1 с.л. Special Fish oil (Crab Hering) от Pelzer Bait
1.5 с.л. Betain Boilie от Qantum
2 мл. Sweet Dreams от Top Secret.
7 мл. Аромы Монстер краб от Concept for you
3 мл. Аромы Рыбного от NashBait
Краситель,можно пищевой
Konservit-для долгого хранения,в основном сам не добавляю нет необходимости,минус что он дает горьковатый привкус бойлам.
7-10 яиц
Можно добавить 10% от общей массы дробленого форелевого пелетса,что иногда я делаю.
Все это на 1 кг смеси
Некотрые компоненты при желании можно заменить на более качественные к примеру:Рыбий жир(аптечный) можно заменить на Salimon oil (лососевый жир), Sweet от Top Secret на Protaste для рыбных аром и на Intese Sweetner к примеру от Nash Rod Hutchinson для сладких аром, ароматизатор Монстер краб от Concept for you на арому Монстер краб от Rod Hutchinson или от NashBait .Все это дело личного вкуса.
Само собой разумеется все эти варианты чисто из собственных соображений,может кто — то оставит все без изменений,кто -то захочет что- то изменить по своему, все дело вкуса.
Все эти компоненты нужны для изготовления самодельных бойлов
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Це ще один з 100000000рецептів? Чи ти вже накрутив і нам радиш?
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Demi_DM »

ммм.. а можна при виготовленні бойлів додавати ДИПи чи атрактанти? Чи для виготовлення бойлів є спеціальні ароматизатори?
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Doc писав:
Душман писав:За 6 часов карп на любом ставу где хорошая плотность карпа садится на бойлы.

Суважением Душман.
Тоб-то, якщо використовувати якісні бойли, правильно підібрані для конкретної рибалки - зовсім не обов'язково кормити ними кілька днів в кількості десятків кілограм (як багато хто пише)?
А мені здається, що все залежить від к-ті висипаних бойлів у ту водойму + розмір водойми.
Щодо "пилі" то можна придбати їх і за нищу ціну, а не 300-1000грн. Ціна залежить від пропіареності бойлів...
Справа в тому, що минулого року Румуни(де розпочали робити пилящі бойли) трішки розділилися. І один з розробників рецепту переїхав в Молдову, де став тренером збірної карпятників. Відповідно і розпочав виробництво "пилі" на теренах Молдови. Після вдалого виступу Молдавської команди на одному комерційному турнірі в Україні(за 4ри доби - понад 600кг. коропа), Молдавські бойли були придбані однією Українською фірмою(велика партія). Отже і ціна відповідна склалася в Україні - на виставці бачив від 300грн.\кг. І таким чином :lol: Україна профінансувала Молдову на Чемпіонат Світу з коропової ловлі.
Найнижча ціна на пиль залишається у Фан Фішинг та у Сензора. Звичайно, що багато чого залежить від рівня PH кожної водойми де використовувати "пиль" і при правильному вимірюванні кислотності, можна і гарні самокати під водойму зробити. Але як на мене, рівень PH коливається в залежності від пори року :? Отже вгадати тяжко, але реально...
Цікаві коментарі Васілія...
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Душман »

Бойли в водоемы нужно сыпать для знакомства карпов сними, если приехать на став где карп вообще не знает что такое бойл то можно просидеть не одни сутки в ожидании поклевки, карпа нужно стимулировать угощая его вкусностями.
Мое мнение что только на качественные бойлы можно добиваться системных а не хаотичных поклевок.
На спортивных водоемах где карп педпочитает бойл а не горох, обратили внимание что не всегда на одни и те же бойли хороший клев, это свазано с отпусканием рыбы.
Тоесть если карпу понравилилась клубнчка, и он на нее повеля его поймали и отпустили. то вследующий раз он подумает кушать ее или нет.
Вот почему приезжрая с рабочими бойлами ,на которые клевало на одной рыбалке не клюет на другой.
На щет кислотности воды то она за сезон может увеличиваться и уменьшаться это зависит от проточности става, осадков ,времени года.
При изготовлении бойлов на определенный став нужно обязательно ее измерять для этого есть специальный прибор.
Повторюсь что те бойлы которые изготавливают массово не всегда подходят для наших водоемов это проверенно лично мной за 4 года.
Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Душман »

Это зависит от того на какую рыбалку я приезжаю, и с какой целью.
Если водоем не знает бойлов и цель поймать карпа то делаю 2 точки прикармливания, одну кормлю бойлами и пелесом, другую кукуруза с коноплей. ставя по 2 прута в точки прикормок.В прошлом году ловил всего 2 раза на горох в Сапожине, и что удивительно поклевки были на 1 горошыну а не на 2 как ловил раньше.
Сейчас у меня цель тестировать ставы и пробовать именно на бойлы ловить крупных особей.
На пример в Грушвице есть очень большие монстры и в этом году попробую что то поймать.
Опять же выезд на став для охоты за монстром требует минимум 72 часа ловли, последнее время не получаются такие выезды, работы много.
Я советую на наших ставах держать 1 или 2 прута на горох или кукурузу,
хотя я уже отказался от гороха.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Душман »

Всегда рад помочь.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Doc писав:Удачі тобі :wink:
Юра, ну що ж ти так любиш це словосполучення?:)
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Приманки та насадки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість