Рибінспекція інформує...

офіційна інформація, документи
Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

bogdan писав:
EXPERT писав:Богдан можна повний текст 9 пунктів :?:
Сканера нема... завтра передам...
EXPERT писав: А програма по відтворенню рибних запасів, я думаю буде дуже цікава...
Програми, хай хоч тричі прийняті РОДА та облрадою, якщо не забезпечуються фінансуванням, залишаються лише словами на папері... Толку з них - нуль!
Massik писав:
bogdan писав:пани Озімковський та Данілов
Може, щось собі прикупити "під кризу" хочуть?
Наскільки відомо пан Анатолій Озімковський кілька років утримував ставок в селі Малинівка і навіть зариблював його коропом та зрештою з якоїсь причини покинув цю справу... Хоча риболовлю полюбляє і навіть запрошувався на установчі збори РО ФРС...
Рівненський медіа-магнат Віктор Данілов - теж запеклий рибалка і його можна зустріти на багатьох водоймах області... Організатор перших змагань в області в 2005-2006 роках на призи "Рівненської газети", де і розпочали свою спортивну кар'єру більшість наших чемпіонів.
Я розумію, що ці вищезгадані добродії є риблками, і вони є знаними небідними людьми, але не можу зрозуміти одне, в одного із цих панів є невеличка база на одному із найбільших водосховищ області, напроти якої рибінспетори постійно вилучають сотні метрів сіток і не тільки на воді але й "гори" тих сіток на березі, що розкидані по території бази біля урізу води. При цьому з бази регулярно чути:"Шо ти знімаєш, не знаєш чия це база..." От ви і думайте хто такий шаленний природоохоронець і де істина.
Аватар користувача
shef
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 07 квітня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення shef »

Як повідомили нещодавно з компетентного джерела, що біля села Велюнь Дубровицького р-ну сьогодні 26.03.09 р. втопився з незареєстрованого човна так званий "рибалка". Разом з ним в човні були три жителі с. Висоцьк які неодноразово обліковувались рибінспекцією саме за електролови та вибухівку. Це місце полюбляють через те що там можна двинути "бомбу". Мабуть так і було.
Будуть подробиці повідомимо далі.
Аватар користувача
shef
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 19
З нами з: 07 квітня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення shef »

Я ту базу знаю і сам ті сітки бачив. І шо людям не хватає ???
Невже не зрозуміло що хочуть з"їсти тих хто мішає їм спокійно жерти на тій базі рибу.

Думаю що питання поводження сторожів на базах в с. Хрінники можна продовжити. Коли ловлять їх рибінспектори то вони завжди кажуть, ловлю для шефа бо має ввечері підїхати. Хто на цю тему має факти?
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

KYM писав:Складіть список питань, які цікавлять Вас і скажіть кого пригласити з відповідальних осіб
1.В Правилах любительського і спортивного рибальства растолковать выражение, выделенное жырним шрифтом.

4.1. Любительський лов риби, інших водних живих ресурсів здійснюється:
.....................................
4.1.2. На водоймах, на яких впроваджене платне рибальство:
з берега або з човна вудками усіх видів із загальною кількістю гачків не більше десяти на рибалку і спінінгом.
......................................
особи, пойменовані в пункті 4.1.2 цих Правил рибальства, мають право на безоплатний лов риби з берега і човна.

И если это ошибка, то инициировать ее исправление.

2. Внести ясность в формулировку текста
Наказа, подписанного В.М. Бондарчук

6. У відповідності до Правил любительського та спортивного рибальства, дозволити любительське рибальство на водоймах загального користування та водоймах, закріплених за товариствами рибалок-любителів....(далее по тексту)..............

и

Правила любительського і спортивного рибальства
4.4. В нерестовий заборонний період любительське рибальство може бути дозволено органами рибоохорони на спеціально визначених ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега.

Правильно ли я понимаю, что пункт 6 обьявляет "спеціально визначеними ділянками водойм" одной строкой, залпом - все "водойми загального користування та водойми, закріплені за товариствами рибалок-любителів"? Т.е. Все водоемы общего использования у нас являются "спеціально визначеними"? Или у нас нету таковых?

3. Внести ясность в статус водоема в Новомалыне. (Есть ли там законный арендатор?) Законно ли там берут плату за рыбалку? (в 2009 году)

Вопросы №1 и №2 адресовать В.М. Бондарчук
Вопрос №3 Кому-то, кто осуществляет выдачу бумаг на право аренды. И тому - же В.М. Бондарчук.

Уважаемый VVI пусть поточнее сформулирует свой вопрос,
внимательно перечитав Правила любительського і спортивного рибальства и Наказ потому, что, похоже, там есть ответ.

Добавляйте! Только встречи- это конечно, хорошо. Но ответ в конференции останется навсегда. А слова при встрече, как говорится, "к делу не пришьешь". :D

И еще. Озвучу свою давнишнюю мечту, которую можно считать вопросом к депутатам Обл. Совета.
Когда я приезжаю на водоем, ко мне приходит представитель арендатора. Мы вступаем с ним в правовые отношения.
Арендатор обязан по моей просьбе предоставить копию договора аренды, где черным по белому написаны условия аренды. Т.е. там есть обязательства арендатора организовать любительский лов. Или же аренда с условием разведения рыбы без предоставления услуг такого лова. Действия представителя арендатора должны быть аргументированными.
Я это к чему? К тому, что такие сведения про арендованный водоем, условия аренды, лицо арендатора... обязаны быть доступными.
Раз они должны быть доступными, то возможно ли на сервере Обл. Гос. Администрации (чего там только нету...) вывесить такой паспорт арендованных водоемов области c указанием возможности или невозможности любительского лова. Чтобы я, собираясь на рыбалку, с удивлением не обнаружил на моем любимом водоеме общего использования табличку, что мол, уже "низзя". А я проехал (к примеру) 150км. :evil:
Живем ведь в правовом государстве, в эпоху гласности и информационной революции. Почему-то я могу через интернет посмотреть работу космонавтов США прямо на борту спутника, в реалтайме, так почему не могу узнать все о своей области с точки зрения любимого занятия? Или сия мечта уйдет со мной в могилу?
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

Шановний Олексій, Вами задано ряд питань, обсяг відповіді на які може зайняти 5-6 сторінок. Зверніться будь - ласка до Держрибоохорони т. 226979, або краще підійдіть в понеділок попередньо домовившись про зустріч (0673602844). Вам буде детально роз'яснено і можливо Ви на доступній рибалкам мові (без хитромудрих юридичних термінів ) розкажете і поясните на сторінках форуму.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

VVI Читав і наказ та визначення але так і не зрозумів докінця, чи є детальніше визначення нерестилищ.... бо в нас буже багато місць з рослинністю вище водної та закорчованих.... так і не зрозуміло чи є це всі ці місця нерестилищем якщо так то на якій відстані я повинен від нього занаходитись, про луки не пишу :lol:
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

ihtiolog1, разъясните пожалуйста вопрос (а то уже затерся):
B.B.B писав:Мар 23, 2009 5:20 pm
Шановні колеги, дещо вертаюсь до свого питання.
Чи довзолений у період заборони лов спіном (одна приманка) на р. Іква у смт. Млинів (нижче ГЕС) та с. Хріники, с. Малево, с. Ставрів, с. Торговиця (р. Стир, Рівненська область)? Будь-ласка, дайте відповідь!
В этих местах планируется провести 2-ю встречу рыбаков Ровенской и Волынских областей.
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Дик и я о том же... а то у нас куда на Горинь и т.д. не посмотришь то всюду нерестилище просто по определению .... :? :(
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Горыныч писав: В этих местах планируется провести 2-ю встречу рыбаков Ровенской и Волынских областей.
Я хоть и не ихтиолог и не рыбинспектор, но вот что хочу сказать: Эта встреча должна состояться при условии, "если инспекция даст добро". Ведь нерестовый период. Упомянутые выше Правила безаппеляционно заявляют:

3.14. Забороняється:
...............................
організація змагань з рибальства в період нересту риби;


Встреча не должна носить никаких элементов соревнований. Иначе - криминал.

А массовые встречи рыбаков на водоемах, со снастями, с рыбалкой... Это тоже вопрос к инспекции.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

aleksey_gregul писав: Встреча не должна носить никаких элементов соревнований. Иначе - криминал.

А массовые встречи рыбаков на водоемах, со снастями, с рыбалкой... Это тоже вопрос к инспекции.
Спасибо Алексей :D !
Так и я о том, же... Планируется встреча..,а если инспекция будет против - перенесем после запрета :roll: .

Я так понял, что ihtiolog1 имеет отношение к испекции и хотелось услышать его мнение...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Горыныч писав: Я так понял, что ihtiolog1 имеет отношение к испекции и хотелось услышать его мнение...
Вот! Вот!
Человек уже присутствует на форуме. И если это "ХХХХХ", то это радует!
А несколько страниц через посредника - очень ответственно. Может быть "испорченным телефоном". Лучше уж из "первых рук".Зображення
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Итак, EXPERT собирает желающих для встречи с сотрудниками Рыбинспекции. Давайте обговорим этот вопрос. Поскольку нам было предложено назначить встречу в понедельник - на этот день собирается группа единомышленников-форумчан, которые желают услышать ответы на свои вопросы, надеюсь, что они и всем остальным пользователям сайта, в свою очередь, уже своими словами разъяснят ситуацию по нересту.
Был бы рад пригласить следующих гуру:
aleksey_gregul, vvi, Горыныч, bogdan и остальных желающих, у которых есть вопросы по существу.
Прошу подтвердить желание и возможность участия во встрече в понедельник, либо в другой день.
Телефон для справок: 8-097-212-59-40 Иван Палыч, либо мой 8-093-323-81-17 Сергей.

Список учасников (дополняется при наличии желающих):

1.EXPERT
2.aleksey_gregul
3....
Востаннє редагувалось 27 березня 2009, 23:14 користувачем KYM, всього редагувалось 1 раз.
Не учи рыбу плавать!
B.B.B
Боєць
Боєць
Повідомлень: 229
З нами з: 06 листопада 2008, 01:00
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення B.B.B »

Шановні колеги, будь-ласка, врахуйте моє заптання до рибінспекції під час проведення такої зустрічі. Я із Луцька, відповідно брати участі не зможу. Питання повторю ще раз і дещо розширю:
1. Чи довзолений у період заборони лов спіном (одна приманка) на р. Іква у смт. Млинів (нижче ГЕС) та с. Хріники, с. Малево, с. Ставрів, с. Торговиця (р. Стир, Рівненська область)?
2. Чи дозволяється провести рибацьку Зустріч (рибалка спіном) на 2-3 травня 2009 року у смт. Млинів на р. Іква, нижче ГЕС - від мосту смт. Млинів по руслу 2-3 км? При тому, що у даній Зустріч-рибалці можлива участь орієнтовно 40-60 чол., враховуючи також потенційну можливість закордонних учасників із Білорусії.
Ось цих два запитання делегую при здійсненні зустрічі із рибінспекцією від себе!
З повагою, Віталій (В.В.В.)
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

KYM писав:Итак, EXPERT собирает желающих для встречи с сотрудниками Рыбинспекции.
Постараюсь быть готовым в понедельник.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

По слухам поки, що сьогодні 27.03.2009р. обласні народні депутати прийняли рішення "Про відновлення рибних запасів природніх водойм Рівненської області загального користування"
Поки ,що в мене особисто складається думка, що наші депутати працюють дуже оперативно, та на думку риболовів не зважають.
На скільки мені відомо, ні одна з громадських організацій рибалок не причетна до даної постанови. Подивимось, а чи тих ми вибираєм на виборах?
Не встиг проект зареєстрований 06.03.2009р.,пройти обговорення, як уже прийнятий сьогодні 27.03.2009р.
21 день достатньо, для того щоб обгрунтовано прийняти 8 пунктів постанови, з двома підпунктами.

Розгляну прект даного рішення, так як він дуже важливий для рибалок.

Розпочну з першого.

Оголосити мораторій на промисловий вилов риби у водоймах області загального доступу на 2009 - 2012 роки.

Наша Федерація рибалок спортсменів практично з дня створення звертала увагу рибоохорони на не правильне ведення промислу у Хрінницькому водосховищі.
Зі слів рибінспекторів промисловий лов риби на Хрінницькому водосховищі заборонений, ще минулого року.
Де ще ведеться промисловий лов я особисто не знаю, можливо хтось і в курсі підскажіть.
Так, що виходить і забороняти нічого.
Я в понеділок іду на зустріч з активістами форуму до начальника Держрибоохорони в Рівненській області і думаю ми побачимо документ в якому буде сказано, що промисловий лов риби на Хрінницькому водосховищі заборонено.
Якщо так, то виникає думка про не компетентність людей які готовили постанову, в комітетах, комісіях, а депутати приймали не задумуючись.
Виникає питання, як можна забороняти те чого не має ?

Друге
Постійним комісіям обласної ради з питань екології,природокористування, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та регламенту розглянути до 1.06.2009р. на своїх засіданнях за участю відповідальних осіб та представників причетних організацій ситуацію, що склалася на водоймах через безконтрольний вилов та знищення риби, оцінити результативнісь роботи відповідних контрольних структур.

Я так розумію, що відповідні контрольні структури, замість того, щоб контролювати нерест риби, і боротися з порушниками будуть змушені ходити на засідання різних комісій і там доповідати про безконтрольний вилов та знищення риби.
Як на мене, то такими питаннями, якщо вони такі актуальні, можна зайнятись не в нерестовий період.
Нагадаю, що нерестовий період з 01.04.2009р по 20.05.2009р. - на річках області;
з 1 квітня по 10 червня 2009р. - на озерах, водосховищах, інших водоймах;
з 1 квітня по 30 чевня - в придаткових водах річок.

Отже наприклад рибоохорона, як контрольна структура буде ходити по кабінетах і будуть оцінювати її роботу.
А хто буде контролювати нерест?
Такі питання можна було б розглянути в терміни, які не співпадають з нерестовим пеоріодом.
Можливо є ще якісь контролюючі структури, про які риболови і не знають.
Передбачається присутність на комісіях відповідальних осіб, та причетних організацій, я так зрозумів за безконтрольний вилов та знищення риби.
Цей пункт можна було назвати " допомога браконьєрам в безконтрольному лову та знищенню риби".

третій.
Звернутись до прокуратури Рівненської області з проханням провести перевірку дотримання природоохоронного законодавства та дій або бездіяльності відповідальних осіб, що призвели до не баченого знериблення водойм.
Так розумію, що не тільки рибоохороні прийдеться ходити по кабінетах, а й екологам, та іншим організаціям, які причетні до природоохорони. Тепер не тільки в обласній раді, а й в прокуратурі.

четвертий.
Рекомендувати Рівненській облдержадміністрації:

Організовати жорсткий моніторинг результативності роботи контрольних служб у поточний нерестовий період.

Даний підпункт проки що без коментаря, так як я не уявляю як можна жорстко моніторити.

До 1 липня написано в пректі 2209 року, думаю з роком просто опечатка вийшла, подати на розгляд обласної ради Програму збереження і відтворення рибних запасів природних водойм на 2009 -2012рр., передбачивши фінансування з 1.01.2010р.

Потрібно видно розуміти під терміном "збереження та відтворення рибних запасів", що будуть виділені кошти на зариблення і риба буде випускатись в природні водойми загального користування. А то в Україні з'являються природні водойми приватного користування.
Хто буде визначати водойми, які потребують зариблення?
Без рибалок та іхтіологів буде складно визначити і правильно зарибити водойми загального користування, а я думаю саме такі водойми і мають наувазі депутати приймаючи дану постанову.

п'ятий

Звернутись до Верховної Ради України щодо якнайшвидшого розгляду законодавчих поправок про посилення відповідальності за браконьєрство.

В Верховній Раді України депутати не такі швидкі як наші, раз потрібно звертатись про якнайшвидший розгляд, можливо не один рік розглядають, не знаю.
Що тут можна сказати, ще десять років назад це питання було актуальним і актуальне досі.
Найближчим часом планується зустріч команди рибалок Чемпіонів Світу з Миколою Томенком(депутатом Верховної Ради України), задам йому дане питання, і отримаєм відповідь з перших вуст так би мовити.

шостий
Просити ЗМІ привернути увагу громадськості до проблем наших водоймах, вісляко сприяти збереженню краси і багатств наших річок і озер.
До цього пункту можна поставитись схвально.
Рибалки можуть надати масу матеріала де є проблеми, тільки ЗМІ чи будуть друкувати, це ще питання.

сьомий
Рекомендувати районним радам, органам місцевого самоврядування синхронно з облрадою розглянути стан справ з водоймами на своїх територіях, організовувати дієвіший контроль за порушниками правил риболовлі, підводного полювання, спільно з громадянами упорядкувати місця відпочинку на воді.

"Спільно з громадянами упорядковати місця відпочинку" я ще розумію, наприклад організувати "СУБОТНІК" або ще якусь акцію.

"Організувати дієвіший контроль за порушниками правил риболовлі, підводного полювання"
Яким чином буде здійснюватись цей самий контроль, я поки що даже не здогадуюсь.
Контрольювати, це просто наблюдати, чи затримувати, притягувати до відповідальності?
Якщо притягувати до відповідальності, то хотілось подивитись на той документ який це буде регламентувати. В якіх правових рамках він буде знаходитись.
Якщо просто наблюдати, то для чого приймати документи на облраді?

восьмий
Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи(Рудик О.В) та з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та Регламенту(Вдовиченко В.В.)
Будем знати до кого звертатись за результатами роботи.


В мене особисто так і залишилось багато питань до обласних депутатів без відповіді, які я хотів би задати. Для прикладу наведу одне.

Чому Рівненські міські депутати, як і депутати багатьох областей України прийняли поправки до правил торгівлі на ринках, якими заборонено торгівля сітками, а депутати обласної ради це важливе питання, як і думку громадських об'єднань рибалок ігнорують?

Чи таке рішення вже існує, тільки ми нічого про нього не знаєм.

Я думаю, що і іншим громадським об'єднанням рибалок є що сказати нашим народним депутатам.

Прокоментувати пункти проекту даного рішення я попрошу Громаду Рибалок України, як найбільш на мою думку компетентну в даних питаннях громадську риболовну організацію.

Самого рішення, я ще не бачив.

Як будуть результати, викладу в даній темі.
Відповісти

Повернутись до “Рибоохорона”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість