оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Сьогодні ввечері вирішив не сидіти вдома, а вискочити зі спінінгом на озеро. Коли приїхав Сонце вже було низько над горизонтом, тому швиденько в човен і гайда веслами на вісх парах. Обплавав спочатку декілька перспективних місць на яких не заробив ні тичечка. Починало темніти і я помалу зміщався до бази, спінінгуючи по-дорозі. І тут, накінець-то, ось вона, довгоочікувана покльовка. Боротьба була не довгою і судачок грамів на 400-500 в човнику. :ya_hoo_oo: Потім пробував обловлювати це місце, але так як плавав без якоря- нормально це зробити не вдалося. Зато не задержуєшся довго на місці. :-) Вкінці провів прощальну фотосесію з рибом і відпустив назад- нехай росте!
Зображення
Зображення
Зображення
ось ще пару фоток із вчорашньої вечірньої прогулки по Гідропарку (верховодка хмарою збилась біля труби-такого ще не бачив :sh_ok: )
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення DerSieger »

неділя з 9:00 до 10:45
на трьох один риб кіло вісімсот
Зображення
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення trans »

В суботу очікував презентованої рибалки на крупного окуня :) , поскільки очікувана рибалка зірвалася в останній момент, вирішив прогулятися на Басів Кут і перевірити відібрані і дбайливо приготовлені монтажі з кращою японською їстівною резиною.
Вийшов з дому лише після 9.00 ранку. Рибалку почав з гідропарку, потім вздовж Усті пішов до Басів Кута.
Їстівна резина спрацювала на 100%, причому досить гарно відфільтровувавши окуня, дрібненьких зловилося лише декілька штук.
Позитивних вражень маса - вся рибка зловлена на надлегкий ультралайтовий одночастнік з тестом до 2 грам.
Рибалку закінчив десь біля 14 години, мав ще деякі невирішені справи та і норма допустима була досягнута :)
Прошу вибачення за якість фото, зробленого телефоном.
Зображення
Аватар користувача
platon
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 11 квітня 2011, 21:27
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення platon »

Сьогодні вирішив протестувати новий спінінг
і ось що з цього вийшло :-)
Зображення
Зображення
ТЮБ рулить :dan_ser:
spaik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 87
З нами з: 06 грудня 2010, 01:08
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення spaik »

Вийшов увечорі сьогодні на Басік перевірити,свіжепридбану с*єдобку Багсі від Бейт Бріз 2"5.Вітерець був несильний,
але дув не з того напрямку,що мені хотілося :hi_hi_hi:
Зображення
Традиційна ступєнька на багсі не працювала,поки підібрав проводку пройшло трохи часу.Проводив приманку,як би мовити вірно,щось схожим на плавний твіч з підбором шнура тільки в горизонтальній площині з незначними паузами.
Покльовки були на паузі,причому,було чутно як риб човпе силікон,після чого давав паузу для заглотування і матрос на
березі,розмір хижаків був не дуже вражаючий
Зображення
але були більш-менш пристойніЗображення.Під кінець риболовлі зарядив я багсі на дерево(із технікою заброса мені,ще треба працювати)Мусив обривати,оскільки сонце вже зайшло за горизонт,вирішую поставити рейнсовський граб світлого кольору(непогано показав себе в Корчині),проводку не міняю.Незабаром після паузи чую,що хтось вже є на гачку і фрікціон почав працювати,але я потроху закрутивши фрік почав виводити рибу на поверхню(думаю окуніще мінімум грам 600-700),а фіг вам щупака,на око біля 800гр.А в мене на поводку монка 0,14 :sh_ok: Прискорюю підтягування зубатої,на скільки можна,біля берега риба робить свічу,але залишається на гачку(паща в щуки весь час відкрита)та заходить
в очерет в метрах двух біля мене впирається в корягу,що поруч та натягує шнур...та закриває пащу і стається зріз.
Звичайно якби берег був нетак закоряжений чи мав би я підсак щука була зловлена,але якби та мав би не рахується :)
Надіюсь,що хижачка здихається гачка та ще порадує,когось із спіннінгістів.Оскільки я ставку робив на окуня,то не
хотів в*язати 0.35 флюр,оскільки на мою думку такий діаметр частково відлякував би настороженого окуня.
Результат риболовлі -десяток окунців.Можна сказати,що Багсі підходить для басівкутського матроса.І бачу,що я
починаю конкретно підсідати на с*єдобку :)
Ось така вийшла риболовля.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення trans »

Суботня рибалка.
Вийшов десь біля 9 години ранку, дуже гарна сонячна погода.
особливо в рибалку :) не впирався, хотілося просто відпочити і отримати задоволення.
Рибалку почав біля пляжу. Біля одного з каменів виловлюю першу рибку. Зміщуюсь дальше і на повороті фактично на повному вибросі чітка потужна покльовка і гарний трофейний окунь.
Зображення
В цей день окунь брав дуже і дуже делікатно. Зустрів знайомих, які ловили зранку і результати були зовсім невтішні.
Малі насадки риба фактично ігнорувала, гарну їстівну резину потрошки окунець брав, але, як зустрічав в літературі "окунь бере насадку із закритим ротом" :) , повільно і делікатно її засмоктуючи.
Десь до другої години було зловлено порядка ще 20 окунів.
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Сьогодні черговий раз закривали сезон на Басіку з Ромою. Розпочали у 8-30 від бази УТМР .Рома ловив на їстивну гуму, якої прикупив ціле відро, а я на всякий мотлох,так ,як домашні тимчасові клопоти заважають зробити нормальний шопінг. Ітут вРоми сідає судак на700гр на РЕЙНС шад. Обидва отримуємо задоволення і скородимо далі ,але безрезультатно. Перепливаємо в район вітряка обловлюємо майже всю бровочку по довжині також ж.....па. Пропоную перепливти на Новодвірське плесо.Рома трохи впирався ,бо піднявся вітер,а плавсреддство чуже і з дуже невисокими бортами. Одне добре ,що на моторі. Стали в районі понтона ,пеепробовали кучу наживок безрезультатно.Пропоную перепливти до протилежного берега на моєкоронне місце. Рома ловить на їстивну ,а яставлю вертуху Мепс3 мідь . Роблю декілька проводок і на одній коли блесна доходила майже до лодки на підйомі чоткий тюк.Мозг чітко віддає команду рукам ,а вони натренованими рухами завершують справу. Щучка 1200 у човні. ЩЕ сьгодні на воді стикнулись з Давидчуком ,який відрекомендувався начальником іспекції і запитав мене за права і за леві номери начужій лодці . Правда повівся знами досить чемно. Але на рахунок прав на електромотор мене не нашутку озадачило. Мотора забрать немають права , але отпетрушить елементарно. Так що панове рибацюгі візьміть і Ви цю інфу до уваги. Отака була рибалка сьогодні. А пршлі вихі ми з Ромою також закривали сезон. Але було дуже сумно . За цілий день рибалки заробили також по 1 покльовці і по 1 невеличкому окунцю, а змерзли ,як цуцики. А яще сам ,без Роми закривав сезон 13 листопада. Тоді мені повезло також. Всі курили ,а я вдубасив щучку на 2900 іокунька на 200 гр на чисто випадково взятий 2дюймовий золотистий твістерок. А потім був лід . З якого вирубував човна. Отаке було. Вибачаюсь,що ціле літо і осінь мовчав . Але розповідати про ловлю тараночного окуня мені вже трохи несолідно. А з часом в цій темі зроблю дайджест з фотками зацілий сезон рибалки на рідному мені Басіку ,адже 99% часу було проведено саме там. Хай щастить :co_ol:
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Bulick »

Привіт всім!!! :)

Сьогодні в компанії Діми (Fishxhunter`a) вирішили поспінінгувати на озері в р-ні Нового двору, а саме повправлятися в мікроджизі :-ok-: .
Зразу скажу, що кльов і погода нас не дуже порадували, проте свою частку задоволення ми отримали :) З самого ранку йшов дощ, то більше, то менше. Пробував різні наживки, але рибка відкукнулася саме на 2-дюймовий Reins Fat G-Tail Grab в кольорі Junebug. Саме цікаво, що пробував класичну "ступеньку", було декілька тичків. Перейшов на рівномірну і взяв 2 окуня по 130-150 г :co_ol: . Ще один схід і декілька невнятних тичків.
Зображення
Кльов, якщо це можна так назвати, продовжувався 30-40 хв., а далі ми з Дімою можна сказати вхолосту полоскали приманки. Лише пізніше в Діми якийсь матрос "з'їв" силікон на мормишці.
Десь в годині одинадцятій на той же твістер беру щупачка грам на 200. :) Але він виявляється прудким і, за допомогою моїх "кривих рук" ламає вершинку мого спінінга :-( . Яскравий приклад того, що потрібно обновлятися :dan_ser: . Але я на нього не ображаюся і після фотосесії малий (чи мала) пливе до мами :)
Зображення
Зображення Зображення

Мій улов (+1 бонус від Kesh`i)
Зображення

І на завершення ще декілька пейзажів :)
"Fishxhunter в процесі"
Зображення
"Осінній Басів Кут"
Зображення

Всім НХНЛ!!! :ya_hoo_oo:
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Сьогоднішійй звіт про рибалку пишу від імені ссвого наставника і побратима поспіну Роми Тарасюка,у якого нажаль немає нету. Рома разом із Юрою Півнем на великому баркасі де іще було місце і для мене( нажаль мені не вийшло) ,вранковий дощ випливли закривать сезон черговий раз. Добряче змокши Рома реалізував делікатну покльовку на Рейнс шад. Пшдсумок _ щупамама на 3200 _супер приз. Ловили в районі Дьякового кута ближче в сторону пляжу. Потім змістились в район вітряка. Там удачі не було. Перемістившись на протилежну сторону до кладовища,так як Юра ловив Фінкою і в основному шукав окуня на юшку всетаки знайшли його . Клював полосатий також на Рейнс пасиввний ідуже делікатна з підривами проводка. Рома ітут відзначився. Вдубасив кілушну щучку. Вдрочили ще до десятка окунців.Хочу зазначити ,що матросикивсі не менше 110 гр. Так і закінчили полоскання в 15_30 розбавивши Юрину окуневу юшку кілушною щучкою,а наставник всетаки перебив своєю 3200 свого настирного учня і побратима 2900. Хоть іне вийшло сьгодні порибалить ,а всеж за товарішів приємно . А боржок на рахунок фоток з Басіка за мною. Треба припахать синочка ато я троха тугой. Нехай всім щастить.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення KYM »

Чекаємо на фотографії :bra_vo:
Приємно було почитати свіжі звіти! :co_ol:
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Суббота, утро...
Мелководный заливчик заполонили спортсмены-федератисты (наверное шота знают :mi_ga_et: ) я же остановился у моста в поисках щуки. Рядом мой племяш со снастью на окуня, а я пользую приманки для щуки(а именно воблера 8-10см). Рядом друг тестирует Басспару на предмет " а потянет ли прут с тестом до 7г 9см воблер :) ?"
Где-то час без поклёвок, меняем цвета, пробуем продлить паузу... Андрей не выдерживает и берёт в руки МДЖ. Удаётся поднять одного неплохого окуня которого с большим удовольствием съел местный котяра. И тут слева появляются пара хребтов над водой и как дельфины бороздят акваторию. Андрей меняет спиннинг и успевает добросить первым(воб Ион Касадака9см)Есть! Окунь 100-130г. В ту же сторону летит моя миноха(размером 9,5см!), плавный твич и есть! Пара забросов и на каждом садится окунь, а у Андрея печальный сход горбача под берегом (Ктати Басспара очень хорошо себя показала при вываживании). Успеваем снять с десяток окуней (котяра норовит украсть самого крупного) и всё затихает. Дальнейший поиск ничего не дал, рыба залегла или ушла на дальний кордон... Пошел дождь и мы уехали домой.
П.С.: племяш не смог словить на мелкие воблера ни одного :ne_vi_del:
Аватар користувача
Roman26
Ледар
Ледар
Повідомлень: 26
З нами з: 19 листопада 2010, 22:18
Телефон: +380975495736
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Roman26 »

Як зараз на басіку є місця поспінінгувати , чи замерз ?
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Roman26 писав:Як зараз на басіку є місця поспінінгувати , чи замерз ?
не замерз
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Россо-Неро писав:
Roman26 писав:Як зараз на басіку є місця поспінінгувати , чи замерз ?
не замерз
Клює?
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість