Кустин

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
slavik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 38
З нами з: 09 березня 2009, 01:00
Телефон: 267276
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення slavik »

Вопрос к EXPERTу , сколько удочек можно использовать во время нереста? а то меня фотографии сбили с толку,иле можно уже приезжать в полной экиперовкие?
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення Likar »

Рибалив на повний род-под і ще син (6 років) вправлявся в ловлі карасиків 1 вудилищем.
Останні фото в цій темі зроблені в період з 2 по 4 травня.
Востаннє редагувалось 06 травня 2010, 22:26 користувачем Likar, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Doc писав:
slavik писав:Вопрос к EXPERTу , сколько удочек можно использовать во время нереста? а то меня фотографии сбили с толку,иле можно уже приезжать в полной экиперовкие?
Допоки EXPERT бореться в Маклашеві за перемогу дозволю собі прокоментувати дане повідомлення.
Якщо Ви є членом Рівненської Обласної Федерації Риболовного Спорту та сповідуєте спортивний принцип лову - волосяна оснастка з одним гачком, безпечний монтаж від якого риба в разі пориву снасті зможе звільнитися, випускатимете рибу згідно встановлених Правил (думаю, Ви звернули увагу, що зловлена риба була відпущена в рідну стихію?!!!), напевно, Федерація не буде проти щоб і Ви ловили на стандартних 4 коропових вудилища.
Мені, в принципі, байдуже як і чим ловлять рибу в Кустині.
Яле якщо І.Щевич пропагує і прямо заявляє на Форумі, що ловля в нерестовий період в Кустині дозволена згідно Правил спортивної і любительської риболовлі (тобто з ОДНИМ ВУДЛИЩЕМ І ГАЧКОМ), то чому тоді обраним дозволено ловити на 4 снасті!
Те, що риба випускається - це не аргумент! А де ж тоді законність? Адже , ніби-то всі рівні перед Законом?
Чи не чесніше було б початково встановити в Кустині рівні права для всіх?
Аватар користувача
БОБР
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 88
З нами з: 30 серпня 2008, 00:00
Телефон: 0993355115
Звідки: ФРСВО г.Луцк
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення БОБР »

Уважаемый Остап...
Спортивная ловля карпа, неким образом отличается от другой ловли .
Так как, любая рыба, будет в обязательном порядке отпущена. Поэтому какая разница сколько удилищ?
Карпятник рыбе не вредит, он дает возможность отнереститься, а вот с остальными это другой вопрос.
Не видел ни одного попловочника или пружинщика который отпустил не только карпа, а любую рыбёшку.
Карпфишинг - это как охота фоторужьём.
Словил сфоткал отпустил.
Вас наверняка мучает дискредитация почему мне только на одно удилище, а им на 4-ре...? Надеюсь я на это ответил.
С Уважением Александр!!!
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення pensioner »

Уверен , что ни кого ни чего не мучает , тем более дискредитация :a_g_a: .
Остап прав на сто процентов , вы просто ответьте по другому , что на Этом ставу действуют особые правила , Но ведь тогда проще не впускать пружинщиков и товарищей с "зверскими" снастями (без волоса) вообще туда и все дела :cry_ing:
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

БОБР писав:Вас наверняка мучает дискредитация почему мне только на одно удилище, а им на 4-ре...? Надеюсь на я на это ответил.
С Уважением Александр!!!
Можливо я й був не правий, звиняйте, але, принаймі, аби не було "разночтєній", варто було б попередити про особливі умови для членів РОФРС чи, можливо це стосується для всіх, хто сповідує Catch & Release?
Що стосується мене особисто, то я вже казав, мені байдуже як ловлять в Кустині, я лише за рівнісь прав і зрозумілість для всіх.
П.С. Особисто ловлю лише спинінгом, і чьотирьма спінігами відразу поки не получається :)
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення Likar »

Можливо тим, хто відпускає карпа будуть зменшувати оплату за рибалку?
Карася нехай забирають, а карпа - в ставок!
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Doc писав:
pensioner писав:...вы просто ответьте по другому , что на Этом ставу действуют особые правила...
І які ж вони на Ваш погляд???
Наприклад, що для членів РОФРС, які діють за принципом "зловив-відпустив", дозволено ловля на 8 чи 28 вудлищ.
Було б зрозуміло.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення stal1n »

Doc писав:Ніяких особливих умов для членів РОФРС немає!!!
??
EXPERT писав:Плата за риболовлю складає 20 грн для членів Федерації та жителів с. Кустин. 40 гривень для інших рибалок.
напишіть будь ласка одне: після закінчення нерестового періоду я зможу приїхати на став і закинути два фідера, одну поплавчанку і два-три спінінга на горох?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
SVAROG
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення SVAROG »

Давно обещал жене свозить её на карасиную рыбалку. И вот в воскресенье наша компания заняла место около линии электропередач. Так как таким видом рыбалки я уже давно не занимаюсь, пришлось полностью положиться на тестя в подготовке снастей и наживки. Результат ------ :( . За целый день наблюдалась лишь вялое потягивание на заброшенных спутниках с мечтой о реализованных поклёвках. Где-то в обед мне это всё надоело, собираю свою МИКАДОчку, которая Silver Eagle и шурую к дамбе пугать окушков. Через полчаса рыбалки 10 полосатых прокатились на карусели "вода-берег-вода", и тут неожиданное сопротивление после реализованной поклёвки. Оказалась моим микроджи соблазнилась 100 гр плотвичка. Мелочь- но приятно. Жена сдёргивает меня на обед, после которого забросив спин около стоящих в тишине спутников тут - же вытягиваю одного из "гвардейской" матросни Кустина. Второй заброс- второй матрос. Жена тихо и ненавязчиво забирает МИКАДу в свои руки, после чего мне ничего не остаётся как собрать себе тюниннгованный КФМЖ. Тут же начался "КУБОК" моей семьи по ловле спортивного окуня. Несмотря на то, что все болельщики были на стороне женской половины - КУБОК я всё таки с минимальным отрывом ( настолько минимальным, что подумываю о том, чтобы выставить свою вторую половину на сорева) выиграл. В итоге по нашим подсчётам в карусели приняли участие около 80+ окуней. Неожиданно сорвался очень сильный ветер, надвигался нешуточный дождик, пришлось в экстренном порядке собирать манатки. Особенно приятным сюрпризом стал 300-400 гр карась на одном из спутников. В целом день удался, хотя и карасиная рыбалка не удалась.
З.Ы. Почти созрел на попробовать фидер.
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення bag25 »

Думаю власник цих фото сам напише звіт.
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
slavik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 38
З нами з: 09 березня 2009, 01:00
Телефон: 267276
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення slavik »

подскажите когда в кустене можна будет ловить (открытие сезона)?
Аватар користувача
slavik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 38
З нами з: 09 березня 2009, 01:00
Телефон: 267276
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення slavik »

Рыбачил с суботы на пятницу на водоеме был аншлаг,мест небыло вообще правда клева тоже не наблюдалось,помоиму у всех был полный голяк!
В улове один карась гр.450-500 и одна махонькая красноперка,результат у соседей приблизительно тотже.Либо погода поиздевалась либо ветер не тот либо кто его знает что помешало?!!! :cry_ing:
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення bag25 »

Аналогічна ситуація була в ніч з суботи на неділю. Приїхав з другом близько 21:00 закормили, закінули. В ночі було 4 піка і тиша. З ранку до обіду з нами обзнайомились всі рибалки бо нівкого не клювало от і ходили :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: Зато відпочив від асвальту :)
Аватар користувача
CupoTa
Нуб
Нуб
Повідомлень: 5
З нами з: 09 грудня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Кустин

Непрочитане повідомлення CupoTa »

slavik писав:Рыбачил с суботы на пятницу на водоеме был аншлаг,мест небыло вообще правда клева тоже не наблюдалось,помоиму у всех был полный голяк!
В улове один карась гр.450-500 и одна махонькая красноперка,результат у соседей приблизительно тотже.Либо погода поиздевалась либо ветер не тот либо кто его знает что помешало?!!! :cry_ing:
за целую неделю ловли один карась и краснопёрка? :-) :-) :-)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей