Спінінг. Який кращий?Поради.

палки, катушки, жилка, шнури....
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення KYM »

Ні однією з цих палок не ловив, тому не можу щось порадити.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Хочу запитати, можливо хтось мав справу із уділками Tsuribito EASY чи можливо в когось є із наших спортсменів?
Хотілось би почути відгуки?
http://shop.extour.com.ua/goods?goods_id=1369" onclick="window.open(this.href);return false;
Рибачок
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 19 квітня 2010, 13:12
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Рибачок »

OlegP1 писав:В моєму списку ультралайтів з`явився ще 1 кандидат? тепер список такий:
1. Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g або 2.40m 2-10g
2. Flagman SENSOR 2,10m 2-12g або 2,40m 2-12g.
3. Бюджетну палку від "Фаворита".
4. Kingfisher MIRACLE 1,68m 1-5g або 1.98m 3.5-14g
Маю Robinson Xenon Perch 2.05m. Крутив р руках і 2.40m 2-10g - не сподобався, лапшистий, що потім і підтвердили мені власники цієї палки. Шодо 2.05m 1-8g - довжина реальна :-) , тест я би сказав 3-12. По крайній мірі, 15 грамову коливалку я кидав, з 10 грамовою джигою працювати комфортно. З малою вагою гірше - чутливіть в руку ніяка, по кінчику - від 3 грам (від 2 в ідеальних умовах). Вертушки від 1 по 3 номер добре, твіч також відносно непоганий. Да, строй близький до екстрафеста, вершинка вклеєна. Вхідне кільце поміняв, була 15, поставив 20, трохи виріс заброс легких приманок. Отаке.... З наведеного списка найбільш "справжнім" ультралайтом вважаю Kingfisher MIRACLE 1,68m 1-5g , хоча це моя суб"єктивна думка, палку в руках не тримав.
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

OlegP1 писав:В моєму списку ультралайтів з`явився ще 1 кандидат? тепер список такий:
1. Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g або 2.40m 2-10g
2. Flagman SENSOR 2,10m 2-12g або 2,40m 2-12g.
3. Бюджетну палку від "Фаворита".
4. Kingfisher MIRACLE 1,68m 1-5g або 1.98m 3.5-14g
Привіт!
Не заморочуйся, складай гроші, повір через три - чотири місяці після покупки за 200, ти поймеш, що помилявся і почнеться продажа єнтого і покупка більш дорогого спіна, і нікуди від цього не втечеш. :-ok-:
Рибачок
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 15
З нами з: 19 квітня 2010, 13:12
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Рибачок »

UR5TIG писав:
OlegP1 писав:В моєму списку ультралайтів з`явився ще 1 кандидат? тепер список такий:
1. Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g або 2.40m 2-10g
2. Flagman SENSOR 2,10m 2-12g або 2,40m 2-12g.
3. Бюджетну палку від "Фаворита".
4. Kingfisher MIRACLE 1,68m 1-5g або 1.98m 3.5-14g
Привіт!
Не заморочуйся, складай гроші, повір через три - чотири місяці після покупки за 200, ти поймеш, що помилявся і почнеться продажа єнтого і покупка більш дорогого спіна, і нікуди від цього не втечеш. :-ok-:
100 % правильна порада. Але це порада людини, яка дійшла до того помиляючись, і роблячи правильні висновки. Але... Ловити хочеться сьогодні і зараз. І за 200. І тих 3-4 місяці ловлі спінінгом "за 200" дать найцінніше - досвід. Досвід, оснований на власних помилках. Я вважаю, багато чого втрачають риболови, які починають одразу з фінеззи чи з луміса. Все треба робити поступово. А далі... "ти поймеш, що помилявся і почнеться продажа єнтого і покупка більш дорогого спіна, і нікуди від цього не втечеш..." :mi_ga_et:
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення AnMyk »

OlegP1 писав:В моєму списку ультралайтів з`явився ще 1 кандидат? тепер список такий:
1. Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g або 2.40m 2-10g
2. Flagman SENSOR 2,10m 2-12g або 2,40m 2-12g.
3. Бюджетну палку від "Фаворита".
4. Kingfisher MIRACLE 1,68m 1-5g або 1.98m 3.5-14g
Ви б для початку більш конкретно написали під які задачі спін потрібен (способи, приманки, риби,водойми). Деякі з наведених Вами спінінгів будуть відрізнятись між собою мінімум в рази два.
По ціні в першу чергу треба виходити з своїх можливостей, стрибати вище голови точно не варто.
Хороших лайтових і тим більше ультралайтових спінів за 200-250 грн. не буває. Бувають, м'ягко кажучи, добрі, якими буде нормально покидати, наприклад, невелику вертушку. Якщо хочете хороший краще дійсно складати гроші. Купувати як проміжний варіант не рекомендую - скоріше всього втратите гроші, продати потім такий спін можна хиба що за символічну ціну. Та і найцінніший висновок із досвіду скоріше всього буде що треба щось краще :) А повторювати чужі помилки взагалі то не обов'язково :a_g_a:
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

AnMyk писав: Ви б для початку більш конкретно написали під які задачі спін потрібен (способи, приманки, риби,водойми). Деякі з наведених Вами спінінгів будуть відрізнятись між собою мінімум в рази два.
По ціні в першу чергу треба виходити з своїх можливостей, стрибати вище голови точно не варто.
Хороших лайтових і тим більше ультралайтових спінів за 200-250 грн. не буває. Бувають, м'ягко кажучи, добрі, якими буде нормально покидати, наприклад, невелику вертушку. Якщо хочете хороший краще дійсно складати гроші. Купувати як проміжний варіант не рекомендую - скоріше всього втратите гроші, продати потім такий спін можна хиба що за символічну ціну. Та і найцінніший висновок із досвіду скоріше всього буде що треба щось краще :) А повторювати чужі помилки взагалі то не обов'язково :a_g_a:
Ловити хочу різними способами, на всі види приманок (в межах тесту), різних риб, на різних водоймах.
Я не хочу шороший спін (за 500-1000 грн.), тому що не можу стрибати вище голови.
А хочу я кращий з спінів за 200-250 грн.
І якщо хтось продасть мені такий б/в спін за символічну ціну - я буду дуже вдячний!
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення Vik »

OlegP1 писав:В моєму списку ультралайтів з`явився ще 1 кандидат? тепер список такий:
1. Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g або 2.40m 2-10g
2. Flagman SENSOR 2,10m 2-12g або 2,40m 2-12g.
3. Бюджетну палку від "Фаворита".
4. Kingfisher MIRACLE 1,68m 1-5g або 1.98m 3.5-14g
по палці Robinson Xenon Perch 2.40m 2-10g вже писав :)
Vik писав: привіт, маю 240 см з тестом 2-10 грам, ловлю ним два роки
ось на цій сторінці http://rybalka.rovno.ua/modules.php?nam" onclick="window.open(this.href);return false; ... 11&start=0 є моє фото з трофеєм виловленим на даний спін.
по даній палці склалися наступні враження:
- так як це суто джигова палка то твічити нею не дуже(замякий), хоча міношки грам до 4-х більш менш, на стоячій воді.
- з вертушками типу mepps aglia 00, та 0, працює норально, навіть на сильній течії
- з воблерами вже є свої приколи, максимум до 5 грам, з YO-ZURI L-Minnow взагалі получилася фігня, на швиду неможливо підсікти рибу, в момент підсікання палка сильно прогинається і цього вистачає для того щоб риба зрулила, з 10 покльовок головня максимум 2-3 можна було реалізувати, хоча жерех що на фото був пійманий саме на YO-ZURI L-Minnow 44,
- з джигом все набагато краще, адже це його, кінчик відпрацьовує грам від 3-х,
що ще можу сказати, бюджетна палка, свої гроші відробляє на всі 100%. хоч і чув деякі нарікання на даного виробника, але сам тільки можу похвалити.
брат тиждень тому взяв собі Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g , як вже зазначав "Рибачок" реальний тест близький до 3-12, до класу мікро я б його не відніс, хоча вже трішки можна відчути що це таке насправді.
Поради нарахунок покупки більш дорожчої палки я б пітримав, але коли кошти не дозволяють, то саме Robinson Xenon Perch (яка саме вирішувати Вам) підійде по співвідношенню цена - якість як найкраще.
Успіхів з вибором, і нехай обраний Вами спін радує Вас своєю роботою та трофеями які вдастся впіймати :hi_hi_hi:
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Vik писав: привіт, маю 240 см з тестом 2-10 грам, ловлю ним два роки
ось на цій сторінці http://rybalka.rovno.ua/modules.php?nam" onclick="window.open(this.href);return false; ... 11&start=0 є моє фото з трофеєм виловленим на даний спін.
по даній палці склалися наступні враження:
- так як це суто джигова палка то твічити нею не дуже(замякий), хоча міношки грам до 4-х більш менш, на стоячій воді.
- з вертушками типу mepps aglia 00, та 0, працює норально, навіть на сильній течії
- з воблерами вже є свої приколи, максимум до 5 грам, з YO-ZURI L-Minnow взагалі получилася фігня, на швиду неможливо підсікти рибу, в момент підсікання палка сильно прогинається і цього вистачає для того щоб риба зрулила, з 10 покльовок головня максимум 2-3 можна було реалізувати, хоча жерех що на фото був пійманий саме на YO-ZURI L-Minnow 44,
- з джигом все набагато краще, адже це його, кінчик відпрацьовує грам від 3-х,
що ще можу сказати, бюджетна палка, свої гроші відробляє на всі 100%. хоч і чув деякі нарікання на даного виробника, але сам тільки можу похвалити.
брат тиждень тому взяв собі Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g , як вже зазначав "Рибачок" реальний тест близький до 3-12, до класу мікро я б його не відніс, хоча вже трішки можна відчути що це таке насправді.
Поради нарахунок покупки більш дорожчої палки я б пітримав, але коли кошти не дозволяють, то саме Robinson Xenon Perch (яка саме вирішувати Вам) підійде по співвідношенню цена - якість як найкраще.
Успіхів з вибором, і нехай обраний Вами спін радує Вас своєю роботою та трофеями які вдастся впіймати :hi_hi_hi:
Дякую за відгуки.
А де їх виготовляють?
Напевно завтра буду брати Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g.
Куплю - відпишусь.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Vik »

виготовляє їх доблесний Китай :) , фірма польська з американською ліцензією (як все складно), на даний момент є в наявності в "Альбатросі"
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Vik писав:виготовляє їх доблесний Китай :) , фірма польська з американською ліцензією (як все складно), на даний момент є в наявності в "Альбатросі"
Зараз напевно все Китай виготовляє.
А в Альбатрос завтра зайду.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

OlegP1 писав:
Vik писав:виготовляє їх доблесний Китай :) , фірма польська з американською ліцензією (як все складно), на даний момент є в наявності в "Альбатросі"
Зараз напевно все Китай виготовляє.
А в Альбатрос завтра зайду.
Ну взагалі не все Китай виробляє - все залежить від моделі палки, типу, ну і ціни звісно ж :) От в мене наприклад Лунакіа 83, так ця палка Японського виробництва, ну і відповідно фурнітура, фактура і ціна, але ловити нею одне задоволення :)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Vik писав: привіт, маю 240 см з тестом 2-10 грам, ловлю ним два роки
ось на цій сторінці http://rybalka.rovno.ua/modules.php?nam" onclick="window.open(this.href);return false; ... 11&start=0 є моє фото з трофеєм виловленим на даний спін.
Купил вчера Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g. :ya_hoo_oo:
Почему-то не могу перейти по Вашей ссылке - открывается главная страница сайта.
Дайте другую ссылку или хотя-бы описание наибольшего трофея, пойманного на Ваш Robinson.
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення Vik »

OlegP1 писав: Купил вчера Robinson Xenon Perch 2.05m 1-8g. :ya_hoo_oo:
Почему-то не могу перейти по Вашей ссылке - открывается главная страница сайта.
Дайте другую ссылку или хотя-бы описание наибольшего трофея, пойманного на Ваш Robinson.
так, видно у звязку з обновленням сайту, деякі сторінки пропали :hi_hi_hi: , найбільшим трофеєм був ЖЕРЕХ 2,5 кг, впійманий на р. Горинь
Спінінг - Robinson Xenon Perch 2-10g. Kатушка - Mikado Crystal Line RD 2006, Леска - Jaxon Eternum Premium 0,18мм , Воблер - Yo-Zuri L-minnow 44
Аватар користувача
OlegP1
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 20 травня 2010, 12:01
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Re: Re:

Непрочитане повідомлення OlegP1 »

Vik писав: так, видно у звязку з обновленням сайту, деякі сторінки пропали :hi_hi_hi: , найбільшим трофеєм був ЖЕРЕХ 2,5 кг, впійманий на р. Горинь
Спінінг - Robinson Xenon Perch 2-10g. Kатушка - Mikado Crystal Line RD 2006, Леска - Jaxon Eternum Premium 0,18мм , Воблер - Yo-Zuri L-minnow 44
:co_ol: Спасибо!
Риба клює, вчора і завтра, і не там, де ми її ловимо!
Відповісти

Повернутись до “Спінінгові снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей